Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajský přebor 2002/2003

Konečná tabulka
1. Framoz Rousínov  30  17  8  5  64:38  59 - postup
2. Minerva Boskovice  30  18  4  8  58:35  58
3. ŽHS Šardice  30  16  6  8  49:36  54
4. Olympia Ráječko  30  15  6  9  58:37  51
5. MKZ Rájec-Jestřebí  30  15  5  10  58:42  50
6. Tatran Bohunice  30  14  7  9  74:49  49
7. Mogul Vacenovice  30  12  9  9  56:44  45
8. FC Veselí nad Moravou  30  12  6  12  52:55  42
9. Slavoj Velké Pavlovice  30  10  7  13  49:56  37
10. Pálava Mikulov  30  10  7  13  35:50  37
11. ČKD Blansko  30  10  6  14  43:68  36
12. ČAFC Židenice  30  9  8  13  42:41  35
13. SK Slavkov u Brna  30  9  5  16  41:52  32
14. Sokol Luna Hrušky  30  9  5  16  40:61  32
15. RAFK Rajhrad  30  8  4  18  39:65  28 - sestup
16. Best Kunštát  30  7  5  18  42:71  26 - sestup

Nováčci: Ráječko (postup z I. A třídy ze 2. místa), Mikulov (postup z I. A třídy), Boskovice (postup z I. A třídy), Rousínov (sestup z divize)

Tabulka střelců
22 - Jaroš (Bohunice)
19 - Sehnal Jan (Ráječko), Čepa (Rájec), Vorlický (Boskovice)
16 - Janouškovec (Vacenovice)
14 - Fagulec (Boskovice), Šváb (Kunštát)
11 - Kupčík (Rousínov), Šmerda (Rájec)
10 - Mazal (Rájec), Vach (ČKD Blansko), Černý (Bohunice), Fojtík (Šardice), Šauer (Bohunice), Hrabal (Hrušky)
9 - Prajka (Hrušky), Hejl (Velké Pavlovice), Valihrach (Slavkov), Bartoš (Ráječko)
8 - Beran, Kleveta (oba Ráječko), Sedláček (ČAFC), Pospíchal (Rousínov), Drobilík (Vacenovice), Stříž (Boskovice), Hicl (Velké Pavlovice), Kašpar, Hozák (Veselí)
7 - Slovák (Veselí), Pernica, Farník (oba ČKD Blansko), Misař (Mikulov), Nečas (Boskovice), Matocha (Slavkov)
6 - Hráček (Slavkov), Sedlák, Vlach (oba Rousínov), Sedláček (Rajhrad), Cabal (Mikulov), Nedvěd, David (oba Vacenovice), Hanzelka (Veselí), Vágner (Rájec), Pernica (ČAFC), Němec, Tůma (oba Kunštát), Pochylý (Šardice)

Gólmani s nulou
10 - Čech (Boskovice)
9 - Polák (Rájec)
8 - Lošťák (Ráječko), Rettegy (Bohunice)
7 - Myšák (Šardice)
6 - Jakš (Rousínov), Hrabovský (Slavkov)
5 - Novotný (Mikulov), Foltýn (Vacenovice), Karger (Rousínov), Levčík (Velké Pavlovice), Kupka (ČAFC)
4 - Hartman (Veselí), Trecha (Hrušky), Hradec (Mikulov), Linhart (Rajhrad)
3 - Petrucha (Vacenovice)
2 - Sláma (Velké Pavlovice), Petrucha (Šardice), Sedmidubský (Slavkov), Ličeník (Hrušky), Rohan (ČAFC)
1 - Zhoř (Bohunice), Vafka (Boskovice), Habáň (Šardice), Trubák, Švancara (Blansko), Prošek (ČAFC), Životský, Kubíček (Kunštát), Petrucha (Rajhrad)

Výsledkový servis

1. kolo
ČAFC - Kunštát 4:2 (2:0); Rozsíval, Langer, Uher, Jeremias - Šváb Petr 2
Ráječko - Velké Pavlovice 0:0
Boskovice - Slavkov 1:0 (1:0); Vorlický
Hrušky - Bohunice 3:0 (2:0); Koníček, Hrabal, Prajka
Šardice - Veselí 2:3 (1:2); Pochylý, Linhart - Kašpar 2, Potrusil
Rousínov - Vacenovice 1:2 (0:2); Rychlík - Janouškovec, Kordula
Rajhrad - Rájec 0:2 (0:1); Jeník, Čepa
Mikulov - ČKD Blansko 5:1 (2:0); Misař 2, Ambros, Kauer, Cabal - Vach

2. kolo
Ráječko - ČAFC 3:1 (0:1); Bartoš, Kleveta, Korytář - Pernica
Rájec - Mikulov 3:0 (2:0); Šmerda, Mazal, Čepa
Vacenovice - Rajhrad 0:0
Veselí - Rousínov 4:0 (0:0); Kašpar 3, Hozák
Bohunice - Šardice 1:2 (1:0); Jaroš - Ščasný, Macek
Slavkov - Hrušky 0:0
Velké Pavlovice - Boskovice 2:4 (0:1); Levčík M., Šebesta - Stříž 2, Fagulec, Vorlický
Kunštát - ČKD Blansko 3:0 (1:0); Šváb 2, Navrátil J.

3. kolo
Ráječko - Kunštát 4:1 (2:1); Kleveta 2, Sehnal J., Bartoš - Šváb
Boskovice - ČAFC 1:0 (1:0); Nečas
Hrušky - Velké Pavlovice 0:3 (0:1); Hrdina, Pražák, Hejl
Šardice - Slavkov 4:2 (3:0); Vlachovský, Macek, vlastní, Vašek - Jelínek, Valihrach
Rousínov - Bohunice 2:2 (2:2); Černý, Nevole - Černý, Jaroš
Rajhrad - Veselí 0:3 (0:1); Hanzelka 2, Gloza
Mikulov - Vacenovice 0:0
ČKD Blansko - Rájec 4:2 (1:1); Vach 2, Pernica, Torda - Janák, Šmerda

4. kolo
ČAFC - Hrušky 3:1 (0:1); Trenz 2, Jeremias - Pospíšil
Ráječko - Boskovice 3:0 (1:0); Kleveta, Štefek, Bartoš
Vacenovice - ČKD Blansko 2:0 (0:0); Janouškovec 2
Veselí - Mikulov 3:0 (1:0); Hozák, Potrusil, Slovák
Bohunice - Rajhrad 3:1 (0:1); Jaroš 2, Šauer - Černík
Slavkov - Rousínov 0:0
Velké Pavlovice - Šardice 2:1 (0:0); Hrdina, Hicl - Vlachovský
Kunštát - Rájec 0:2 (0:1); Petrák 2

5. kolo
Boskovice - Kunštát 4:1 (3:0); Fagulec, Bárta, Nečas, Vorlický - Barták
Hrušky - Ráječko 1:1 (0:1); Osička - Korytář
Šardice - ČAFC 0:0
Rousínov - Velké Pavlovice 2:1 (0:0); Nevole 2 - Herzán
Rajhrad - Slavkov 4:1 (1:0); Havlíček, Sedláček, Kaplan, Popelák - Matocha
Mikulov - Bohunice 2:6 (0:1); Kauer, Navrátil - Šauer 3, Černý, Jaroš, Vjater
ČKD Blansko - Veselí 3:1 (2:0); Siegl, Traxl, Torda - Hanzelka
Rájec - Vacenovice 2:2 (0:1); Vágner, Čepa - Nedvěd, Sladký

6. kolo
ČAFC - Rousínov 0:0
Ráječko - Šardice 0:1 (0:0); Pochylý
Boskovice - Hrušky 0:1 (0:0), Vyrubalík
Veselí - Rájec 0:0
Bohunice - ČKD Blansko 7:0 (2:0); Černý 2, Krejčí, Dufek, Šauer, Kříž, Rettegy
Slavkov - Mikulov 7:0 (5:0); Matocha 2, Jelínek 2, Hráček 2, Valihrach
Velké Pavlovice - Rajhrad 3:2 (1:1); Levčík M., Pražák, Procházka - Máša, Rosa
Kunštát - Vacenovice 3:2 (2:2); Šváb, Vybral, Novotný - Janouškovec, Žalčík

7. kolo
Hrušky - Kunštát 3:1 (1:0); Koníček, Prajka, Hrabal - Němec
Vacenovice - Veselí 2:2 (2:1); Bábíček, vlastní - Hanzelka, Hozák
Rájec - Bohunice 2:0 (1:0); Čepa, Flígl
ČKD Blansko - Slavkov 2:2 (1:0); Farník, Pernica - Valihrach, Látal
Mikulov - Velké Pavlovice 0:0
Rajhrad - ČAFC 1:0
Rousínov - Ráječko 2:2 (2:2); Černý, Kupčík - Sehnal, Beran
Šardice - Boskovice 1:1 (1:0); Macek, Nečas

8. kolo
ČAFC - Mikulov 0:1 (0:1)
Ráječko - Rajhrad 0:2 (0:0); Havlíček, Janošek
Boskovice - Rousínov 1:1 (0:0); Fagulec - Černý
Šardice - Hrušky 1:2 (1:0); Fojtík - Hrabal, vlastní
Bohunice - Vacenovice 2:4 (0:1); Černý, Karaffa - Janouškovec, Nedvěd, Sladký, Drobilík
Slavkov - Rájec 3:1 (1:0); Matocha, Valihrach, Rotrekl - Šmerda
Velké Pavlovice - ČKD Blansko 2:0 (1:0); Levčík M., Šebesta
Kunštát - Veselí 1:1 (1:0); Němec - vlastní

9. kolo
Šardice - Kunštát 4:0 (2:0); Kučera A., Kowalík, Bubeníček
Rousínov - Hrušky 4:1 (3:0); Sedlák 2, Kupčík 2 - Koníček
Rajhrad - Boskovice 0:1 (0:1); Cetkovský
Mikulov - Ráječko 1:1 (1:0); Cabal - Sehnal
ČKD Blansko - ČAFC 1:1 (1:1); Šamalík - Pernica
Rájec - Velké Pavlovice 3:1 (0:0); Šmerda, Čepa, Škvarenina
Vacenovice - Slavkov 1:0 (0:0); Drobilík
Veselí - Bohunice 3:2 (0:0); Kašpar 3 - Jaroš 2

10. kolo
ČAFC - Rájec 2:0 (0:0); Sedláček, Trenz
Ráječko - ČKD Blansko 2:0 (0:0); Sehnal J. 2
Boskovice - Mikulov 2:0 (0:0); Cetkovský, Stříž
Hrušky - Rajhrad 3:2 (2:1); Prajka 2, Hrabal - Roszicska, Havlíček
Šardice - Rousínov 2:2 (0:1); Fojtík, Pochylý - Vlach, Sedlák Mir.
Slavkov - Veselí 2:1 (1:0); Jelínek, Valihrach - Vorálek
Velké Pavlovice - Vacenovice 1:3 (0:2); Hejl - Janouškovec 2, Bábíček
Kunštát - Bohunice 0:2 (0:2); Uvízl, Jaroš

11. kolo
Rousínov - Kunštát 4:1 (2:1); Kupčík 3, Cupák - Šváb
Rajhrad - Šardice 1:2 (0:0); Popelák - Kučera A., Fojtík
Mikulov - Hrušky 1:1 (1:0); Bělský - Osička
ČKD Blansko - Boskovice 0:5 (0:4); Vorlický 3, Cetkovský, Fagulec
Rájec - Ráječko 0:2 (0:1); Beran 2
Vacenovice - ČAFC 2:1 (0:0); Nedvěd - Drobilík, Hráček
Veselí - Velké Pavlovice 5:1 (2:0); Hozák 2, Gloza, Slovák, vlastní - Hrdina
Bohunice - Slavkov 6:4 (2:1); Jaroš 2, Krejčí, Polák, Šauer, Uvízl - Valihrach 2, Žižlavský, Matocha

12. kolo
ČAFC - Veselí 1:3 (0:1); Pernica - Hanzelka 2, Kašný
Ráječko - Vacenovice 6:2 (2:0); Sehnal J. 4, Beran, Štefek
Boskovice - Rájec 0:3 (0:0); Vágner, Mazal, Škvarenina
Hrušky - ČKD Blansko 1:2 (0:0); Trnka - Pukl, Traxl
Šardice - Mikulov 3:1 (0:1); Kowalík, Fojtík, Vašek - Cabal
Rousínov - Rajhrad 2:0 (1:0); Vlach, Černý
Velké Pavlovice - Bohunice 1:1 (0:0); Procházka, Jaroš
Kunštát - Slavkov 1:2 (1:1); Novotný - Látal, Valihrach

13. kolo
Bohunice - ČAFC 3:2 (1:1)
Rajhrad - Kunštát 1:3 (1:1)
Mikulov - Rousínov
ČKD Blansko - Šardice 4:2 (0:1)
Rájec - Hrušky 6:0 (3:0); Čepa 3, Vágner, Nejezchleb, Škvarenina
Vacenovice - Boskovice 1:1 (0:0); Drobilík - Vorlický
Veselí - Ráječko
Slavkov - Velké Pavlovice 2:0 (0:0); Žižlavský, Valihrach

14. kolo
Rajhrad - Mikulov 0:2 (0:0); Kunc, Misař
ČAFC - Slavkov 0:0
Ráječko - Bohunice 1:4 (0:3); Kopecký - Jaroš 2, Krejčí, Polák
Boskovice - Veselí 1:2 (0:1); Stříž - Slovák, Potrusil
Hrušky - Vacenovice 0:4 (0:2); Nedvěd 2, Janouškovec, Příkazský M.
Šardice - Rájec 3:2 (0:1); Kučera, Pochylý, Fojtík - Pavlík, Mazal
Rousínov - ČKD Blansko 1:2 (0:0); Rychlík - Vach 2
Kunštát - Velké Pavlovice 1:4 (0:3); Novotný - Grégr, Hicl, Kalous, Hrdina

15. kolo
Mikulov - Kunštát 1:3 (0:1); Vasko - Křepela, Suchý, Němec
ČKD Blansko - Rajhrad 4:1 (2:0); Vach, Farník, Pernica, Němec - Janošek
Rájec - Rousínov 4:3 (3:1); Čepa 3, Vágner - Zbořil, Sedlák M., Sehnal
Vacenovice - Šardice 4:0 (3:0); Gasnárek, Janouškovec, Příkazský M., Sladký
Veselí - Hrušky 1:1 (1:1); Potrusil - Hrabal
Bohunice - Boskovice 3:0 (1:0); Dufek, Krejčí, Brunclík
Slavkov - Ráječko 0:2 (0:1); Bartoš, Brázda
Velké Pavlovice - ČAFC 0:0

16. kolo
ČKD Blansko - Mikulov 2:1 (0:1); Vach, Farník - Navrátil
Rájec - Rajhrad 2:1 (1:0); Čepa, Škvarenina - Veselý
Vacenovice - Rousínov 0:2 (0:0); Kupčík 2
Veselí - Šardice 0:1 (0:1); Fojtík
Bohunice - Hrušky 4:2 (2:1); Šauer, Jaroš, Kroupa, Vjater - Nešpor, Blinkal
Slavkov - Boskovice 0:3 (0:3); Vorlický 2, Fagulec
Velké Pavlovice - Ráječko 2:2 (2:0); Valnoha, Procházka Pav. - Bartoš, Malits
Kunštát - ČAFC 1:2 (1:0); Šváb - Mifek, Uher

17. kolo
ČAFC - Ráječko 0:1 (0:0); Bartoš
Boskovice - Velké Pavlovice 3:2 (1:0); Pavel, Fagulec, Vorlický - Vašek, Pražák
Hrušky - Slavkov 2:0 (2:0); Čechovský, Hrabal
Šardice - Bohunice 0:0
Rousínov - Veselí 2:0 (1:0); Vlach, Karger Jan
Rajhrad - Vacenovice 3:2 (2:0); Knoz, Veselý, Martének - Drobilík 2
Mikulov - Rájec 2:0 (1:0); Misař, Kunc
ČKD Blansko - Kunštát 3:0 (2:0); Pavlék, Nečas, Vach

18. kolo
ČAFC - Boskovice 0:2 (0:1); Fagulec 2
Rájec - ČKD Blansko 1:1 (1:1); Mazal - Vach
Vacenovice - Mikulov 4:0 (1:0); Bábíček, Janouškovec, Příkazský M., Chvátal
Veselí - Rajhrad 4:1 (1:1); Kehm 2, Hozák, Slovák - Sedláček
Bohunice - Rousínov 4:4 (2:2); Polák, Černý, Kříž, Jaroš - Pospíchal, Kupčík, Rychlík, Černý
Slavkov - Šardice 1:0 (0:0); Hráček
Velké Pavlovice - Hrušky 1:0 (1:0); Hejl
Kunštát - Ráječko 1:1 (0:1); Křepela - Sehnal J.

19. kolo
Boskovice - Ráječko 3:0 (3:0); David, Vorlický, Sekanina
Hrušky - ČAFC 2:4 (1:3); Cechovský, Hrabal - Sedláček, Führer, Mifek, Hemerka
Šardice - Velké Pavlovice 3:1 (3:0); Fojtík 2, Šťastný L. - Šaněk
Rousínov - Slavkov 2:1 (0:0) ; Pospíchal, Raušer - Látal
Rajhrad - Bohunice 2:2 (0:1); Pachl, Matoušek - Jaroš 2
Mikulov - Veselí 2:0 (0:0); Cabal, Pospíšek
ČKD Blansko - Vacenovice 1:1 (0:0); Pavlék - Janouškovec
Rájec - Kunštát 0:1 (0:1); Němec

20. kolo
ČAFC - Šardice 0:2 (0:1); Skoček, Fojtík
Ráječko - Hrušky 4:1 (2:0); Sehnal J. 3, Kleveta - Koníček
Vacenovice - Rájec 2:2 (0:1); David, Janouškovec - Mazal, Šmerda
Veselí - ČKD Blansko 3:1 (1:0); Slovák, Potrusil, Kehm - Farník
Bohunice - Mikulov 0:0
Slavkov - Rajhrad 0:3 (0:1); Matoušek 2, Hošek
Velké Pavlovice - Rousínov 1:3
Kunštát - Boskovice 2:3 (1:1); Křepelka, Šváb - Vorlický 2, Pavel

21. kolo
Hrušky - Boskovice 1:1 (0:1); Hrabal - Stříž
Šardice - Ráječko 1:0 (0:0); Skočík
Rousínov - ČAFC 2:2 (1:0); Chalupa, Sehnal - Nohel, Mifek
Rajhrad - Velké Pavlovice 0:3 (0:2); Valnoha, Kalus, Herzán
Mikulov - Slavkov 2:0; Žárský, Cabal
ČKD Blansko - Bohunice 0:3 (0:2); Koupil 2, Krejčí
Rájec - Veselí 6:1 (1:1); Mazal 3, Čepa 2, Šmerda - Potrusil
Vacenovice - Kunštát 1:1 (1:1); David - Lepka

22. kolo
ČAFC - Rajhrad 4:0 (3:0); Sedláček 2, Uher, Nohel
Ráječko - Rousínov 2:1 (0:1); Beran 2 - Sehnal
Boskovice - Šardice 0:1 (0:1); Pochylý
Veselí - Vacenovice 2:2 (1:1); Kehm, Hozák - Příkazský, Chvátal
Bohunice - Rájec 0:1 (0:0); Čepa
Slavkov - ČKD Blansko 1:1 (0:1); Hráček - Pernica
Velké Pavlovice - Mikulov 2:5 (2:0); Herzán, Valnoha - Misař 2, Poredský, Bělský, Růžička
Kunštát - Hrušky 4:2 (1:0); Suchý, Křepela, Tůma, Němec - Prajka, Osička

23. kolo
Hrušky - Šardice 0:3 (0:3); Skočík 2, Kowalík
Rousínov - Boskovice 3:0 (1:0); Pospíchal 2, Kupčík
Rajhrad - Ráječko 1:0 (1:0); Roszicska
Mikulov - ČAFC 2:1 (1:1); Poredský, Bělský - Nohel
ČKD Blansko - Velké Pavlovice 3:5 (1:2); Torda 2, Pernica - Hejl 3, Pražák, Hicl
Rájec - Slavkov 1:0 (0:0); Šmerda
Vacenovice - Bohunice 3:2 (1:1); Příkazský R., Příkazský M., Janouškovec - Jaroš, Černý
Veselí - Kunštát 1:1 (0:1); Tomeček - Rotrekl

24. kolo
ČAFC - ČKD Blansko 0:0
Ráječko - Mikulov 3:2 (0:2); Sehnal J. 2, Sedlák - Kauer, Bělský
Boskovice - Rajhrad 5:0 (5:0); Nečas 2, Fagulec 2, Vorlický
Hrušky - Rousínov 1:3 (1:2); Vyrubalík - Sehnal, Pospíchal, Vlach
Bohunice - Veselí 2:0 (1:0); Černý, Jaroš
Slavkov - Vacenovice 1:4 (0:3); Strnad - David 3, Janouškovec
Velké Pavlovice - Rájec 1:1 (1:1); Pražák - Čepa
Kunštát - Šardice 2:3 (1:1); Šváb, Tůma - Vlachovský, Trávníček, Pochylý

25. kolo
Rousínov - Šardice 1:0 (1:0); Pospíchal
Rajhrad - Hrušky 2:1 (0:1); Matoušek, Sedláček - Prajka
Mikulov - Boskovice 0:1 (0:0); Stříž
ČKD Blansko - Ráječko 0:3 (0:1); Bartoš, Sehnal, Korytář
Rájec - ČAFC 3:1 (1:1); Čepa, Šmerda, Bubeník - Pernica
Vacenovice - Velké Pavlovice 3:0 (0:0); Janouškovec, Drobilík, David
Veselí - Slavkov 3:2 (2:1); Doležal, Ivičič, Slovák - Žižlavský, Minařík
Bohunice - Kunštát 1:1 (1:0); Jaroš - Němec

26. kolo
ČAFC - Vacenovice 3:1 (1:0); Uher, Pernica, Nohel - Gabriel
Ráječko - Rájec 1:3 (1:1); Bartoš - Šmerda 2, Čepa
Boskovice - ČKD Blansko 5:0 (3:0); Nečas 2, Vorlický 2, Stříž
Hrušky - Mikulov 1:2 (1:1); Herman - Navrátil, Misař
Šardice - Rajhrad 2:2
Slavkov - Bohunice 1:3 (0:2); Žižlavský - Jaroš 2, Černý
Velké Pavlovice - Veselí 3:1 (2:0); Hicl, Procházky - Hozák
Kunštát - Rousínov 1:4 (0:2); Navrátil - Zbořil, Černý, Raušer, Kupčík

27. kolo
Rajhrad - Rousínov 2:3 (2:2); Žurek, Muc - Rychlík, Černý, Pospíchal
Mikulov - Šardice 1:1 (0:0); Cabal - Fojtík
ČKD Blansko - Hrušky 3:1 (2:0); Farník, Traxl, vlastní - Hrabal
Rájec - Boskovice 3:0 (2:0); Vágner 2, Mazal
Vacenovice - Ráječko 0:1 (0:0)
Veselí - ČAFC 0:3 (0:1); Sedláček 2, Zlámal
Bohunice - Velké Pavlovice 2:0 (0:0); Černý, Kroupa
Slavkov - Kunštát 5:0 (1:0); Matocha 2, Hráček 2, Marek

28. kolo
ČAFC - Bohunice 5:4 (2:2); Sedláček, Langer, Petroušek, Hráček, Nohel - Ptáček, Dufek, Kroupa, Šauer
Ráječko - Veselí 8:1 (3:1); Sehnal V. 2, Sehnal J. 2, Kleveta 2, Malits, Sedlák - Poláček
Boskovice - Vacenovice 4:2 (2:1); Fagulec 3, Vorlický - Sladký, Nedvěd
Hrušky - Rájec 5:1 (2:1); Vyrubalík 2, Prajka, Nešpor, Koníček - Mazal
Šardice - ČKD Blansko 1:2 (1:2); Štos - Farník, Gryc
Rousínov - Mikulov 3:0 (1:0); Černý, Sedlák, Vlach
Velké Pavlovice - Slavkov 1:2 (0:1); Šebesta - Strnad, Marek
Kunštát - Rajhrad 4:2 (2:0); Šváb 2, Horák, Tůma - Veselý, Žurek

29. kolo
Mikulov - Rajhrad 1:1 (1:0); Bělský - Matoušek
ČKD Blansko - Rousínov 0:2 (0:0); Pospíšil, Chalupa
Rájec - Šardice 1:2 (0:1); Nejezchleb - Jelínek, Šafář
Vacenovice - Hrušky 0:2 (0:0); Hrabal, Prajka
Veselí - Boskovice 2:3 (0:2); Kehm, Slovák - Vykoukal, Stříž, Fagulec
Bohunice - Ráječko 3:0 (1:0); Kříž 2, Šauer
Slavkov - ČAFC 1:0 (0:0); Jelínek
Velké Pavlovice - Kunštát 4:2 (3:0); Hicl, Šebesta, Kalus, Hejl - Tůma 2

30. kolo
ČAFC - Velké Pavlovice 2:2 (1:0); Jeremias, Sedláček - Hejl, Procházka
Ráječko - Slavkov 4:1 (3:0); Beran, Kleveta, Štefek, Bartoš - vlastní
Boskovice - Bohunice 3:2 (3:0); Vorlický 2, David - Šauer, Brunclík
Hrušky - Veselí 1:0
Šardice - Vacenovice 1:0 (0:0); Šafář
Rousínov - Rájec 4:2 (3:0); Pospíchal 2, Rychlík, vlastní - Šmerda, Čepa
Rajhrad - ČKD Blansko 4:3 (2:2); Sedláček 2, Veselý, Knoz - Gryc, Pernica, Traxl
Kunštát - Mikulov 0:1 (0:0); Misař

Trenéři v jarní části soutěže
Rousínov: Kruhulec  
Boskovice: Holý (16. až 22. kolo), Hlaváček (23. kolo), Huzlík (24. až 30. kolo) 
Šardice: Libor Škodík 
Ráječko: Nečas 
Rájec: Študent 
Bohunice: Luboš Kučerňák
Vacenovice: Petr Zemánek 
Veselí: Grabec 
Velké Pavlovice: Hejl (až 20. kolo), Pohl (21. až 30. kolo) 
Mikulov: Milan Volf 
ČKD Blansko: Zbořil 
ČAFC: Kučera (16. až 20. a 30. kolo),  Pernica (21. a 22. kolo), Staněk (23. až 29. kolo)
Slavkov: Májek 
Hrušky: Jaroslav Kmínek (až 27. kolo), Svatopluk Benada (28. až 30. kolo) 
Rajhrad: Lukáš 
Kunštát: Kaďousek