Jdi na obsah Jdi na menu
 


1B třída skupina B

Příspěvky

Tasovice nastřílely v Únanově osm branek, Zastávka měla se Soběšicemi tři vyloučené

2. 11. 2011

V Únanově se zrodil nejvyšší výsledek letošního ročníku 1.B třídy skupiny B. Domácí tým prohrál s Tasovicemi B drtivě 1:8 a se čtyřmi body zůstává poslední. Únanov v závěru prvního poločasu snížil na 1:3, po přestávce ale ještě pětkrát inkasoval.

 

Cvrčovice i Rosice B vyhrály. V neděli se postaví proti sobě

27. 10. 2011

Cvrčovice zůstávají v 1.B třídě skupině B stále neporaženy. Proti Modřicím si nováček krajské soutěže připsal už sedmou výhru za sebou.

 

Tasovice daly Rosicím branky v prvních vteřinách obou poločasů

11. 10. 2011

Cvrčovice nezaváhaly v 10. kole I. B třídy skupiny B, porazily Zastávku a zůstávají jediným týmem v krajských soutěžích, který ještě neokusil hořkost porážky. Výsledek proti Čechii vypadá poměrně jasně, Dynamo zvítězilo 4:2.

 

Cvrčovice vystřídaly v čele I.B Rosice, které dostaly v Modřicích pětibrankovou nadílku

7. 10. 2011

V I. B třídě skupině B se mění lídr. Od třetího kola byly na čele Rosice B. Po osmém je střídá další nováček - Cvrčovice.

 

Žebětín porazil pod vedením nového trenéra Soběšice

27. 9. 2011

V I. B třídě skupině B se po osmém kole nic nemění. Na čele tabulky zůstává trojice nováčků - Rosice B, Cvrčovice, Tasovice B. Rosice B se po porážce v minulém kole v Zastávce vrátily na vítěznou vlnu a ve šlágru kola porazily Horní Kounice 3:0.

 

Modřice vyhrály v Horních Kounicích, Rosice B poprvé padly

21. 9. 2011

Vítězná série Rosic B skončila v derby v Zastávce. Nováček I. B třídy skupiny B vyhrál předchozích pět zápasů a v soutěži deníku Sport o nejofenzivnější tým v České republice mu patřilo místo v TOP 20 s třiadvaceti nastřílenými brankami.

 

Tasovice B připravily Horním Kounicím první porážku

14. 9. 2011

První porážku v I. B třídě skupině B připravily Tasovice B Horním Kounicím. Oba týmy jsou nováčky nejnižší krajské soutěže, Tasovice B postupovaly ze znojemského okresního přeboru z prvního místa, Horní Kounice mimořádně z druhého (místo Znojma B).

 

Cvrčovický gólman Kupka proměnil v Žebětíne penaltu, nováčkům se dál daří

7. 9. 2011

Mezi prvními pěti v pořadí I. B třídy skupiny B jsou hned čtyři nováčci. Rosice B a Horní Kounice mají na kontě plný počet dvanácti bodů. Rosice si po týdnu opět zastřílely.

 

Rosický Krejčí zaznamenal druhý hattrick za sebou

31. 8. 2011

Rosice B po postupu do krajské soutěže válí. V I. B třídě skupině B vyhrály i třetí zápas, brněnskou Morendu porazily jednoznačně 6:1 a s devíti body vedou o skóre tabulku.

 

Únanov, Jaroslavice a Šatov podruhé prohrály

24. 8. 2011

Po druhém hraném kole I. B třídy skupiny B se srovnaly na čele tabulky s plným počtem šesti bodů Zastávka, Rosice B a Horní Kounice.

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

následující »