Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajský pohár FAČR

Příspěvky

Mutěnice čekají ve čtvrtfinále poháru Křenovice

27. 11. 2011

Mutěnice vévodí po podzimní části I.A třídě skupině B, Křenovice zase opanovaly I.B třídu skupinu C. Oba celky se také probojovaly do jarního čtvrtfinále jihomoravského poháru.

 

Do jarního čtvrfinále poháru postupují Rousínov, Mutěnice, Ratíškovice, Dobšice, Blansko, Křenovice, Bosonohy a Rajhrad

8. 9. 2011

Rajhrad, Blansko a Rousínov z krajského přeboru, Dobšice a Bosonohy z I. A třídy skupiny A, Mutěnice a Ratíškovice z I. A třídy skupiny B a Křenovice z I. B třídy skupiny C. Takové obsazení bude mít jarní čtvrtfinále Krajského poháru FA ČR.

 

Ve středu je na programu druhé kolo jihomoravského poháru. Křenovice a Slovan Brno už čeká v soutěži čtvrtý zápas

7. 9. 2011

Krajský pohár FAČR pokračuje druhým kolem. Ve středu 7. září od 17:00 se hraje všech osm duelů. Mezi poslední šestnáctku celků se dostala jen pětice z krajského přeboru.

 

Posledním osmifinalistou krajského poháru jsou Mutěnice

1. 9. 2011

Šestnáctým účastníkem osmifinále Krajského poháru FAČR se staly Mutěnice. Vedoucí celek I. A třídy deklasoval o soutěž výš hrající Vracov 5:0.

 

Lipovec už podruhé uspěl v penaltovém rozstřelu. Proti Boskovicím ho nezastavil ani stav 1:3

25. 8. 2011

V sítu 1. kola jihomoravského poháru se chytilo hned deset týmů z krajského přeboru. Za vůbec největší překvapení lze označit postup Lipovce přes Boskovice. Přitom poslední finalista vedl po hodině hry na hřišti nováčka I. B třídy už 3:1,...

 

Pětapadesátiletý brankář pomohl Bosonohám vyřadit Rájec, celkem z poháru vypadlo deset týmů z krajského přeboru!

25. 8. 2011

Deset týmů z krajského přeboru opouští jihomoravský pohár už v prvním kole. Dál jdou jen Blansko, Rousínov, Zbýšov, Rajhrad a IE Znojmo.

 

Do krajského poháru vstupuje patnáctka celků z přeboru

24. 8. 2011

Patnáct utkání 1. kola Krajského poháru FAČR se hraje ve středu od 17:30. Do soutěže vstupují po úvodních dvou předkolech celky z krajského přeboru. Ty se představí na hřištích týmů z I. A a I. B tříd.

 

Slavkov postoupil přes Ochoz do prvního kola krajského poháru

11. 8. 2011

Fotbalisté Slavkova vyhráli ve druhém předkole Krajského poháru FAČR v Ochozi u Brna 4:0 a v dalším kole se postaví přeborové Kuřimi. Dvěma góly se blýskl Kopunec, skórovali ještě Strnad a Mazal.

 

Holešínský a Chaloupka vstřelili ve druhém předkole poháru po třech brankách, tři zápasy rozhodovaly pokutové kopy

8. 8. 2011

2. předkolo krajského poháru v kostce. Krajský pohár Fotbalové asociace České republiky má za sebou téměř druhé předkolo. Přes soupeře z vyšší soutěže přešly v neděli Křenovice, které vyřadily Šlapanice v 11. sérii pokutových kopů.

 

Kohoutovice v prvním předkole poháru vysoko porazily Čebín, postupují také Rakvice, Křenovice, Ochoz, Medlánky a Svatobořice

3. 8. 2011

První předkolo krajského poháru.

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

následující »