I. B třída skupina A 2002/2003
Konečná tabulka
1. Mokrá-Horákov 26 16 5 5 39:18 53 - postup
2. Medlánky 26 14 7 5 50:27 49
3. Soběšice 26 13 4 9 50:37 43
4. Tišnov 26 12 7 7 51:38 43
5. Šaratice 26 13 4 9 45:38 43
6. Drnovice u Lysic 26 10 4 12 41:49 34
7. Bohdalice 26 10 4 12 39:47 34
8. Křenovice 26 10 3 12 43:53 33
9. Olešnice 26 10 3 13 33:43 33
10. Kohoutovice 26 9 5 12 42:41 32
11. Velké Opatovice 26 9 5 12 40:46 32
12. Skalice nad Svitavou 26 9 4 13 37:56 31
13. Řečkovice 26 9 3 14 45:51 30 - sestup
14. Rudice 26 7 4 15 40:50 25 - sestup
Nováčci: Řečkovice (sestup z I. A třídy), Velké Opatovice (vítěz OP Blansko), Bohdalice (vítěz OP Vyškov)
Tabulka střelců
17 - Koubek (Kohoutovice), Svícenec (Mokrá)
16 - Lotrek (Šaratice), Matuška (Rudice)
14 - Štrubl (Medlánky), Karásek A. (Šaratice)
13 - Pazucha (Soběšice)
Výsledkový servis
1. kolo
Šaratice - Bohdalice 3:0 (0:0); Lotrek 2, Galia
Olešnice - Mokrá 1:1 (0:1); Doskočil - vlastní
Řečkovice - Medlánky 1:4 (0:2); Plšek - Novotný, Nohel, Metelka, Janderka
Rudice - Tišnov 3:3 (1:2); Matuška, Fiala, Jedlička - Flamich 2, Skřivánek
Křenovice - Skalice 4:1 (3:0); Uher, Kolesnář, Krejčí, Vyskočil - Tůma
Velké Opatovice - Kohoutovice 1:1 (0:1); Tesař - Koubek
Drnovice - Soběšice 1:0 (0:0); Setnička Zd.
2. kolo
Šaratice - Olešnice 3:1 (0:1); Lotrek 3 - Dufek
Kohoutovice - Drnovice 6:0 (1:0); Průcha 2, Klíma, Sysel, Netík, Koubek
Skalice - Velké Opatovice 2:1 (1:1); Sekanina, Tůma R. - Bláha
Tišnov - Křenovice 5:0 (2:0); Kos T. 2, Pavlíček, Skřivánek, Flamich
Medlánky - Rudice 3:2 (3:1); Nohel, Novotný, Štrubl - Matuška, Sychra
Mokrá - Řečkovice 3:0 (0:0); Svícenec 3
Bohdalice - Soběšice 0:0
3. kolo
Olešnice - Bohdalice 0:1 (0:0); Zbořil
Řečkovice - Šaratice 3:1 (2:1); Smutný 2, Dvořáček - Karásek A.
Rudice - Mokrá 1:1 (1:0); Kocman - Pokorný
Křenovice - Medlánky 1:2 (1:1); Vyskočil - Štrubl, Novotný
Velké Opatovice - Tišnov 1:2 (1:1); Nečas - Skřivánek, Babák
Drnovice - Skalice 5:0 (2:0); Lepka 2, Setnička Z., Setnička J., Jonáš
Soběšice - Kohoutovice 0:1 (0:0); Průcha
4. kolo
Šaratice - Rudice 2:1 (1:0); Lotrek, Navrátil - Konečný
Řečkovice - Olešnice 1:2 (1:1); Hampl - Boček, Dufek
Skalice - Soběšice 0:2 (0:1); Pazucha, Galík
Tišnov - Drnovice 0:1 (0:1); Lepka
Medlánky - Velké Opatovice 1:0 (0:0); Štrubl
Mokrá - Křenovice 2:1 (1:1); Svícenec, Pokorný - Borovský
Bohdalice - Kohoutovice 3:1 (1:0); Mašlík 2, Michal J. - Beníček A.
5. kolo
Řečkovice - Bohdalice 3:1 (3:0)
Rudice - Olešnice
Křenovice - Šaratice
Velké Opatovice - Mokrá 2:1 (0:1)
Drnovice - Medlánky 3:2 (2:2)
Soběšice - Tišnov
Kohoutovice - Skalice 1:3 (0:2)
6. kolo
Šaratice - Velké Opatovice 1:0 (1:0); Lotrek
Olešnice - Křenovice 4:2 (3:0); Dufek Jar., Dufek Jan, Boček, Spružina - Láznický, Beneš
Řečkovice - Rudice 3:4 (1:2); Hampl 2, Valián - Šenk 2, Sychra, Konečný
Tišnov - Kohoutovice 3:1 (2:1); Bednář, Skřivánek, Kos M. - Koubek
Medlánky - Soběšice 2:0 (0:0); Nohel 2
Mokrá - Drnovice 2:0 (1:0); Peniak, Markus
Bohdalice - Skalice 3:1 (2:0); Hlava 2, Prachař - Zoubek
7. kolo
Rudice - Bohdalice 4:0 (2:0); Škvarenina 2, Šenk, Sychra
Křenovice - Řečkovice 3:2 (3:1); Baják 2, Jenáček - Dvořáček, Hampl
Velké Opatovice - Olešnice 0:1 (0:1); Plíhal
Drnovice - Šaratice 0:2 (0:0); Karásek A., Klaška
Soběšice - Mokrá 1:1 (0:1); Vacula - Markus
Kohoutovice - Medlánky 1:1 (1:1); Beníček - Bílek
Skalice - Tišnov 3:3 (1:0); Bednář, Holý, Černohlávek - Smrkal, Křivánek, vlastní
8. kolo
Šaratice - Soběšice 1:2 (0:2); Galia - Neuschl 2
Olešnice - Drnovice 3:0 (1:0); Kala, Krška, Krepl
Řečkovice - Velké Opatovice 6:2 (2:2); Hampl 2, Král 2, Kunc, Valián - Tesař, Müller
Rudice - Křenovice 2:1 (1:1); Matuška 2 - Baják
Medlánky - Skalice 4:2 (3:0); Metelka, Nohel, Maška, Janderka - Chatrný, Holý
Mokrá - Kohoutovice 1:3 (0:3); Markus - Koubek 2, Průcha
Bohdalice - Tišnov 0:2 (0:0); Flamich, vlastní
9. kolo
Křenovice - Bohdalice 0:1 (0:0)
Velké Opatovice - Rudice 1:0 (1:0)
Drnovice - Řečkovice 3:0 (1:0)
Soběšice - Olešnice 4:1 (1:0)
Kohoutovice - Šaratice 2:3 (2:1)
Skalice - Mokrá 1:3 (0:1)
Tišnov - Medlánky 1:0 (1:0)
10. kolo
Šaratice - Skalice 5:2 (2:2); Karásek 2, Galia, Kalouda, Lotrek - Švancara, Meluzín
Olešnice - Kohoutovice 2:0 (1:0); Kala, vlastní
Řečkovice - Soběšice
Rudice - Drnovice 2:2 (2:1); Matuška 2 - Šamšula 2
Křenovice - Velké Opatovice 2:4 (1:0); Beneš, Borovský - Hrbata 3, Bláha
Mokrá - Tišnov 2:0 (1:0); Pokorný, Svícenec
Bohdalice - Medlánky
11. kolo
Velké Opatovice - Bohdalice 3:2 (1:1)
Drnovice - Křenovice 6:0 (2:0); Lepka 2, Šamšula 2, Setnička J., Měcháček
Soběšice - Rudice 0:3 (0:2); Konečný 2, Krátký
Kohoutovice - Řečkovice 3:3 (2:1); Průcha, Pavliš, Beníček - Valián, Král M., Hampl
Skalice - Olešnice 3:0 (2:0); Vaněk, Černohlávek, Meluzín
Tišnov - Šaratice 0:0
Medlánky - Mokrá 1:0 (1:0); Maška
12. kolo
Šaratice - Medlánky 2:2 (1:1); Kalouda, Karásek - Novotný, Maška
Olešnice - Tišnov 1:1 (1:0); vlastní - Šebek
Řečkovice - Skalice 1:1 (0:1); Jonáš - vlastní
Rudice - Kohoutovice 2:3 (2:1); Matuška, Konečný - Čuhel, Koubek, Beníček
Křenovice - Soběšice 3:1 (2:1); Beneš, Baják, Vyskočil - Doškař
Velké Opatovice - Drnovice 6:1 (1:1); Nečas 4, Hrbata, Müller
Bohdalice - Mokrá 3:0 (0:0); Zapletal 3
13. kolo
Drnovice - Bohdalice 3:2 (1:1); Šmašula, Pavel, Měcháček - Chladil, Vala
Soběšice - Velké Opatovice 3:1 (2:1); Doškař 2, Burkert - Navrátil J.
Kohoutovice - Křenovice 0:2 (0:0); Benda, Baják
Skalice - Rudice 2:1 (0:0); Bednář, Holý - Matuška
Tišnov - Řečkovice 2:1 (1:1); Smrkal, Šebek - Juráček
Medlánky - Olešnice 0:1 (0:0); Krška
Mokrá - Šaratice 2:0 (2:0); Markus, Svícenec
14. kolo
Tišnov - Rudice 4:0 (2:0); Pavlíček, Flamich, Kos M., Skřivánek
Medlánky - Řečkovice 3:1 (2:0); Štrubl 2, Janderka - Dvořáček
Mokrá - Olešnice 2:0 (1:0); Svícenec 2
Bohdalice - Šaratice 1:2 (0:2); Mašlík - Karásek, Lotrek
15. kolo
Olešnice - Šaratice
Řečkovice - Mokrá 0:2 (0:2); Svícenec 2
Rudice - Medlánky 0:2 (0:1); Metelka, Patočka
Křenovice - Tišnov 2:2 (2:1); Rotrekl, Polášek - Flamich, Pavlíček
Velké Opatovice - Skalice 3:2 (0:0); Ostřížek 2, Navrátil - Bednář, Holý
Drnovice - Kohoutovice 3:1 (1:1); Měcháček, Fojt Zd., vlastní - Koubek
Soběšice - Bohdalice 6:1 (3:0); Pazucha 2, Neuschl 2, Skácel, Kozel
16. kolo
Šaratice - Řečkovice 1:1 (0:0); Bukáček - Tureček
Kohoutovice - Soběšice 0:0
Skalice - Drnovice 2:2 (2:1); Havlíček, Meluzín - Jonáš, Švancara
Tišnov - Velké Opatovice 2:1 (0:1); Smrkal, Flamich - Hrbata
Medlánky - Křenovice 3:0 (0:0); Lewkiw, Patočka, Kudlínek
Mokrá - Rudice 1:0 (0:0); Hlásenský
Bohdalice - Olešnice 2:1 (1:1); Zapletal, Mašlík - Plíhal
17. kolo
Olešnice - Řečkovice 2:0 (1:0); Sedlák, Vach
Rudice - Šaratice 0:1 (0:1); Karásek A.
Křenovice - Mokrá 0:1 (0:0); vlastní
Velké Opatovice - Medlánky 1:1 (0:0); Ostřížek - Štrubl
Drnovice - Tišnov 0:3 (0:1); Smrkal, Kos M., Pavlíček
Soběšice - Skalice 3:1 (2:1); Hrdlička, Kozel, Neuschl - Ostrý
Kohoutovice - Bohdalice 3:1 (1:1); Pavliš, Koubek, Vodička - Zbořil Z.
18. kolo
Šaratice - Křenovice 1:2 (0:0); Karásek - Beneš, Borovský
Olešnice - Rudice 0:3 (0:1); Švec 2, Matuška
Skalice - Kohoutovice 2:0 (1:0); Fojt, Sekanina R.
Tišnov - Soběšice 0:4 (0:2); Pazucha 2, Neuschl, Hrdlička
Medlánky - Drnovice 3:0 (3:0); Štrubl 2, Metelka
Mokrá - Velké Opatovice 1:0 (0:0); Pokorný
Bohdalice - Řečkovice 2:1 (1:1); Zbořil 2 - Šlenčík
19. kolo
Rudice - Řečkovice 2:1 (0:0); Matuška 2 - Dvořáček
Křenovice - Olešnice 2:0 (2:0); Otoupalík, Uher
Velké Opatovice - Šaratice 2:1 (0:1); Ostřížek, Tesař - Lotrek
Drnovice - Mokrá 1:2 (0:0); Šamšula R. - Svícenec, Sapák
Soběšice - Medlánky 3:2 (2:1); Formánek, Pazucha, Kozel - Janderka, Kudínek
Kohoutovice - Tišnov 0:2 (0:0); Kos M., Brychta
Skalice - Bohdalice 0:4 (0:1); Zapletal 3, Zbořil Z.
20. kolo
Šaratice - Drnovice 2:1 (2:1); Hladík, Benko - Šamšula
Olešnice - Velké Opatovice 2:0 (1:0); Boček, Vach
Řečkovice - Křenovice 2:1 (1:1); Král, Dvořáček - Beneš
Tišnov - Skalice 4:0 (3:0); Brychta, Smrkal, Flamich, Pavlíček
Medlánky - Kohoutovice 1:0 (0:0); Štrubl
Mokrá - Soběšice 3:0 (1:0); Svícenec, Paták, Sapák
Bohdalice - Rudice 2:1 (1:0); Michal, Zapletal - Matuška
21. kolo
Křenovice - Rudice 4:3 (1:1); Beneš 3, Uher - Matuška 2, Kuchař
Velké Opatovice - Řečkovice 1:5 (0:1); Valenta - Dvořáček, Valián M., Valián R., Plšek, Jonáš
Drnovice - Olešnice 0:0
Soběšice - Šaratice 2:0 (1:0); Krejčí, Pazucha
Kohoutovice - Mokrá 0:2 (0:1); Svícenec, Vojtíšek
Skalice - Medlánky 0:0
Tišnov - Bohdalice 2:0 (0:0); Smrkla, Skřivánek
22. kolo
Šaratice - Kohoutovice 2:3 (1:1); Karásek R., Galia - Koubek 2, Lacho
Olešnice - Soběšice 4:1 (0:0); Andrlík, Boček, Vach, Spružina - Kozel
Řečkovice - Drnovice 2:0 (1:0); Jonáš, Juráček
Rudice - Velké Opatovice 1:1 (1:1); Sychra - Lysoněk
Medlánky - Tišnov 2:2; Metelka, Patočka - Šebek, Flamich
Mokrá - Skalice 2:1 (1:1); Hlásenský, Markus - Meluzín
Bohdalice - Křenovice 1:2 (1:1); Zbořil - Baják, Beneš
23. kolo
Velké Opatovice - Křenovice 1:1 (0:0); Valášek - Polášek
Drnovice - Rudice 1:0 (0:0); Šamšula
Soběšice - Řečkovice 2:4 (1:2); Pazucha, Strakoň - Plšek 2, Tureček, Jonáš
Kohoutovice - Olešnice 2:0 (2:0); Vitula, Koubek
Skalice - Šaratice 1:0 (1:0); Meluzín
Tišnov - Mokrá 0:3 (0:2); Svícenec 2, Pokorný
Medlánky - Bohdalice 2:2 (1:1); Patočka, Štrubl - Zbořil 2
24. kolo
Šaratice - Tišnov 5:4 (2:2); Lotrek 4, Karásek A. - Flamich 2, Skřivánek, Kos M.
Olešnice - Skalice 1:2 (0:2); Spružina - Meluzín, Havlíček
Řečkovice - Kohoutovice 1:0 (0:0); Plšek
Rudice - Soběšice 0:3 (0:2); Pazucha, Kužel, Taraba
Křenovice - Drnovice 4:2 (1:1); Baják 2, Otoupalík, Kolesnáč - Šamšula, Jeník
Mokrá - Medlánky 0:0
Bohdalice - Velké Opatovice 1:2 (1:0); Gottvald - Ostřížek 2
25. kolo
Drnovice - Velké Opatovice 1:3 (1:1); Švancara - Tesař, Ostřížek, Hrbata
Soběšice - Křenovice 1:3 (0:1); Kozel - Polášek, Baják, Rotrekl
Kohoutovice - Rudice 5:0 (3:0); Koubek 3, Karásek, Průcha
Skalice - Řečkovice 3:1 (2:0); Meluzín 2, Havlíček - Dvořáček
Tišnov - Olešnice 2:5 (1:2); Kos M., Šebek - Vach 3, Wutka, Spružina
Medlánky - Šaratice
Mokrá - Bohdalice 0:0
26. kolo
Šaratice - Mokrá 2:1 (2:0); Lotrek, Karásek R. - Trávníček
Olešnice - Medlánky 0:3 (0:1); Janderka 2, Kudr
Řečkovice - Tišnov 1:0;
Rudice - Skalice 3:1 (1:1); Matuška J. 2, Fiala - Havlíček
Křenovice - Kohoutovice 2:4 (1:0); Rotrekl, Benda - Koubek 2, Karásek, Čechura
Velké Opatovice - Soběšice 2:4 (0:3); Tesař 2 - Formánek, Pazucha, Burkert, Kozel
Bohdalice - Drnovice 2:2 (1:1) ; Gottvald, Prachař - Soused, Lepka