I. B třída skupina B 2002/2003
Konečná tabulka
1. Rosice 26 23 1 2 99:14 70 - postup
2. 1.SC Znojmo B 26 20 3 3 88:21 63
3. Popůvky 26 12 7 7 47:37 43
4. Bohunice B 26 12 4 10 43:52 40
5. Újezd 26 12 3 11 46:39 39
6. Zastávka 26 9 11 6 31:24 38
7. Pohořelice 26 11 4 11 39:47 37
8. Únanov 26 11 3 12 47:47 36
9. Bosonohy 26 7 7 12 46:54 28
10. Prace 26 9 1 16 29:49 28
11. Slatina 26 7 6 13 50:69 27
12. Horní Kounice 26 7 5 14 40:56 26 - sestup
13. Moutnice 26 5 6 15 28:80 21 - sestup
14. Hustopeče 26 4 5 17 24:68 17 - sestup
Nováčci: Hustopeče (sestup z I. A třídy), Slatina (vítěz OP Brno-město), Popůvky (vítěz OP Brno-venkov), Horní Kounice (vítěz OP Znojmo)
Tabulka střelců
25 - Malata D.
20 - Malata P. (oba Rosice)
16 - Polášek (Újezd)
15 - Kocman (Rosice)
14 - Musil (Slatina)
Výsledkový servis
1. kolo
Moutnice - Popůvky 4:0 (1:0); Kroupa 2, Trávníček, Jáchym P.
Zastávka - Újezd 3:3 (1:2); Zezula, Hampl, Paseka - Bezděk, Pilát, Popelák
Prace - Znojmo B 0:4 (0:2); Stehlík P. 2, Stehlík A., Bitala
Slatina - Bosonohy 2:2 (0:1); Nos M., Joura - Cihlář, Weiss
Bohunice B - Únanov 2:1 (0:0); Carda, Štěpánek - Maleček
Hustopeče - Pohořelice 0:0
Rosice - Horní Kounice 7:0 (3:0); Malata P. 3, Brandýs 2, Kocman 2
2. kolo
Moutnice - Zastávka 0:0
Pohořelice - Rosice 2:5 (1:3); Matoušek, Kroupa - Malata D. 3, Kocman, Pšikal
Únanov - Hustopeče 2:0 (1:0); Tkadlec, Šuba
Bosonohy - Bohunice B 1:1 (1:0); Cihlář - Carda
Znojmo B - Slatina 5:0 (0:0); Stehlík A. 2, Poláček, Veselý K., Bitala
Újezd - Prace 2:0 (1:0); Mica, Polášek
Popůvky - Horní Kounice 3:2 (1:1); Polák, Jurnečka, Chocholouš - Kuchařík, Peterka
3. kolo
Zastávka - Popůvky 1:0 (0:0); Přibyl
Prace - Moutnice 2:1 (0:0); Kalvoda, Šplíchal - Jáchym
Slatina - Újezd 1:5 (1:1); Nešpůrek - Polášek 2, Novotný, Anderle, Čech
Bohunice B - Znojmo B 2:2 (1:0); Hofírek, vlastní - Stehlík A., Tkadlec
Hustopeče - Bosonohy 3:5 (1:2); Šebesta, Ivičič, Franc - Cihlář 2, Hyeke 2, Divácký
Rosice - Únanov 3:1 (3:1); Kocman, Brandýs, Veselý - Tkadlec
Horní Kounice - Pohořelice 2:4 (2:1); Paclt, Pislcajt - Kroupa 2, Svoboda, Matoušek
4. kolo
Moutnice - Slatina 0:2 (0:2); Musil 2
Zastávka - Prace 4:0 (0:0); Přibyl 2, Matouš, Blahoslav
Únanov - Horní Kounice 3:1 (2:1); Bulín L., Vyskočil, Krotký - Kuchařík T.
Bosonohy - Rosice 1:3 (1:0); Ohainka - Malata P. 2, Kocman
Znojmo B - Hustopeče 3:1 (1:0); Veselý K. 2, Černý - Římánek
Újezd - Bohunice B 1:0 (0:0); Polášek
Popůvky - Pohořelice 1:1 (0:0); Dvořáček - Žurek
5. kolo
Prace - Popůvky 0:0
Slatina - Zastávka 1:1 (1:0); Pavelka - Kadlčík
Bohunice B - Moutnice 1:1 (1:0); Carda - Kroupa I.
Hustopeče - Újezd 2:0 (0:0); Šebesta, Klíčník
Rosice - Znojmo B 3:1 (1:1); Malata D. 3 - Veselý K.
Horní Kounice - Bosonohy 1:1 (1:1); Stix - Ohainka
Pohořelice - Únanov 2:1 (1:0); Bürkner, Žurek - Dočekal
6. kolo
Moutnice - Hustopeče 0:0
Zastávka - Bohunice B 1:1 (0:1); Přibyl - Hofírek
Prace - Slatina 1:2 (0:1); Šplíchal - Havlík, Nos M.
Bosonohy - Pohořelice 3:1 (2:0); Ohainka 2, Hyeke - Loubek
Znojmo B - Horní Kounice 4:3 (2:1); Polášek 2, Bitala, Stehlík P. - Kucharčík J., Kucharčík T., Cakl
Újezd - Rosice 1:1 (1:0); Polášek - Brandýs
Popůvky - Únanov 2:0 (0:0); Fukar, Kousal D.
7. kolo
Slatina - Popůvky 1:1 (0:0); Pavelka - Fukar
Bohunice B - Prace 2:1 (1:1); Hofírek, Jaroš - Říha
Hustopeče - Zastávka 1:1 (1:1); Šebesta - Nešpůrek J.
Rosice - Moutnice 10:0 (6:0); Sís 3, Malata D. 2, Pšikal 2, Brandýs, Veselý, Malata P.
Horní Kounice - Újezd 2:1 (1:0); Kuchařík T., Hegr - Popelák
Pohořelice - Znojmo B
Únanov - Bosonohy 5:1 (0:0); Šuba 3, Maleček, Vyskočil - Ohainka
8. kolo
Moutnice - Horní Kounice 1:5 (1:0); Trávníček - Peterka J. 3, Peterka M., Pislcajt
Zastávka - Rosice 0:2 (0:1); Brandýs 2
Prace - Hustopeče 3:0 (2:0); Říha 2, Pavézka
Slatina - Bohunice B 6:1 (2:0); Musil 2, Havlík 2, Bečva, Konečný - Carda
Znojmo B - Únanov 3:1 (1:1); Černý 2, Beno - Maleček
Újezd - Pohořelice 2:0 (1:0); Pilát, Novotný
Popůvky - Bosonohy 2:2 (2:0); Kousal, Dvořáček - Divácký 2
9. kolo
Bohunice B - Popůvky 0:2 (0:1); Všetečka, Fukar
Hustopeče - Slatina 2:2 (1:2); Šebesta, Vedra - Pavelka T., Ambrož
Rosice - Prace 2:0 (2:0); Beránek, Malata P.
Horní Kounice - Zastávka 0:1 (0:1); Hampl
Pohořelice - Moutnice 1:1 (0:1); Matoušek - Kroupa I.
Únanov - Újezd 0:4 (0:1); Pilát 2, Polášek 2
Bosonohy - Znojmo B 1:3 (0:1); Doušek - Beno, Urválek, Vacula
10. kolo
Moutnice - Únanov 1:0 (0:0); Džepenjuk
Prace - Horní Kounice 1:0 (0:0); Krejčí
Újezd - Bosonohy 1:0 (0:0); Novotný
Popůvky - Znojmo B 0:6 (0:1); Beno 2, Bitala 2, Veselý K. 2
Zastávka - Pohořelice 1:0 (1:0);
Slatina - Rosice
Bohunice B - Hustopeče
11. kolo
Hustopeče - Popůvky 0:2 (0:1); Jurnečka, Kousal
Rosice - Bohunice B 4:0 (2:0); Malata D. 2, Kocman, Brandýs
Horní Kounice - Slatina 4:2 (2:2); Peterka J. 2, Strnad, Vorel - Musil 2
Pohořelice - Prace 3:0 (1:0); Kroupa 3
Únanov - Zastávka 0:1 (0:1); Nešpůrek
Bosonohy - Moutnice 5:0 (3:0); Divácký 2, Hyeke 2, Šipr
Znojmo B - Újezd 3:1 (2:1); Bitala 3 - Šimečka
12. kolo
Moutnice - Znojmo B 0:1 (0:0); Bitala
Zastávka - Bosonohy 1:1 (0:0); Hovězák - Bělohlávek
Prace - Únanov 2:0 (1:0); Říha, Šplíchal
Slatina - Pohořelice 2:3 (0:1); Pavelka 2 - Svoboda 2, Birkner
Bohunice B - Horní Kounice 2:0 (1:0); Plaček, Štěpánek
Hustopeče - Rosice 2:1 (0:0); Říhánek, Klíčník - Kocman
Popůvky - Újezd 0:0
13. kolo
Rosice - Popůvky 4:0 (1:0); Malata D., Malata P., Maléř, Budil
Horní Kounice - Hustopeče 4:0 (1:0); Peterka J., Kuchařík T., Striegler, Pislcajt
Pohořelice - Bohunice B 3:2 (2:0); Birkner, Tomeček, Kroupa - Carda, Koupil
Únanov - Slatina 5:2 (4:1); Vyskočil 2, Dočekal, Tkadlec, Berka - Musil, Nos M.
Bosonohy - Prace 2:0 (0:0); Doušek, Hyeke
Znojmo B - Zastávka 3:0 (1:0); Beno, Stehlík A., Veselý M.
Újezd - Moutnice 2:0 (1:0); Polášek, Boháč
14. kolo
Horní Kounice - Rosice 0:5 (0:2); Brandýs, Maléř, Malata P., Malata D. Kocman
Pohořelice - Hustopeče 2:1 (0:1); Svoboda, Štrbík J. - Řihánek
Únanov - Bohunice B 4:1 (0:1); Dočekal 3, Vyskočil - Koláčný
Bosonohy - Slatina 3:1 (0:1); Kousal, Doušek, Lauš - Vnuk A.
Znojmo B - Prace 1:0 (0:0); Mikulášek
Újezd - Zastávka 1:0 (1:0); Anderle
Popůvky - Moutnice 9:3 (4:1); Fukar 3, Krejčí 3, Chocholouš, Kirchner, Dvořáček - Lízal, Kroupa, Springinsfeld
15. kolo
Zastávka - Moutnice 4:0 (1:0); Hovězák 2, Sláma Z., Sláma M.
Prace - Újezd 1:0 (1:0); Rozsíval
Slatina - Znojmo B 1:8 (1:3); Musil - Mikulášek 3, Tkadlec 2, Stehlík P. 2, Černý
Bohunice B - Bosonohy 3:1 (1:0); Brunclík, Hofírek, Štěpánek - Divácký
Hustopeče - Únanov 1:4 (0:1); Franc - Vyskočil 2, Berka, Dočekal
Rosice - Pohořelice 1:0 (1:0); Knotek
Horní Kounice - Popůvky 1:1 (0:1); Zduba - Fukar
16. kolo
Moutnice - Prace 2:1 (2:1); Hrdý T., Springinsfeld - Čech
Pohořelice - Horní Kounice 1:3 (1:3); Birkner - Zduba 2, Peterka
Únanov - Rosice 1:2 (1:0); Dočekal - Malata P., Budil
Bosonohy - Hustopeče 7:0 (5:0); Pospíšil 2, Kousal 2, Šipr, Divácký, Procházka
Znojmo B - Bohunice 4:2 (2:1); Beno 2, Stehlík A., Bitala - Koláčný, Hofírek
Újezd - Slatina 4:3 (2:1); Bezděk, Polášek, Urbánek R., Novotný - Musil, Jouva, Endlchov
Popůvky - Zastávka 0:0
17. kolo
Prace - Zastávka 1:2 (0:1); Říha - Hovězák, Sláma M.
Slatina - Moutnice 2:1 (2:1); Nos M., Musil - Springinsfeld
Bohunice B - Újezd 2:0 (2:0); Šrom, Carda
Hustopeče - Znojmo B 0:5 (0:3); Stehlík P. 2, Mikulášek, Štáb, Stehlík A.
Rosice - Bosonohy 6:0 (2:0); Budil 2, Kocman, Malata P., Malata D., Rutmár
Horní Kounice - Únanov 1:1 (0:0); Mlčoch - Maleček
Pohořelice - Popůvky 3:2 (0:1); Vančata, Hrabina, Birkner - Kirchner 2
18. kolo
Moutnice - Bohunice B 0:4 (0:3); Koláčný 2, Hofírek, Carda
Zastávka - Slatina 0:0
Únanov - Pohořelice 0:2 (0:1); Vančata, Svoboda
Bosonohy - Horní Kounice 1:2 (1:0); Doušek - Mlčoch, Zduba
Znojmo B - Rosice 0:1 (0:0); Budil
Újezd - Hustopeče 3:1 (1:1); Pilát, Popelák, Novotný - Vedra
Popůvky - Prace 3:1 (0:0); Dvořáček, Kirchner, Drubek - Říha
19. kolo
Slatina - Prace 1:2 (1:1); Musil - Říha 2
Bohunice B - Zastávka 1:0 (1:0); Šrom
Hustopeče - Moutnice 0:3 (0:1); Springinsfeld 2, Lízal
Rosice - Újezd 4:1 (1:1); Malata P. 3, Budil - Maca
Horní Kounice - Znojmo B 0:3 (0:0); Mikolášek 3
Pohořelice - Bosonohy 0:1 (0:0); Divácký
Únanov - Popůvky 2:1 (2:0); Dočekal, Vyskočil - Fukar
20. kolo
Moutnice - Rosice 0:8 (0:4); Malata D. 4, Knotek 2, Malata P., Kocman
Zastávka - Hustopeče 3:1 (0:1); Kadlčík 2, Přibyl - Cibula O.
Prace - Bohunice B 5:0 (1:0); Entler, Šťastný, Šplíchal, Rozsíval, Čech
Bosonohy - Únanov 2:2 (0:0); Doušek, Divácký - Šuba, Vyskočil
Znojmo B - Pohořelice 7:1 (2:1); Tkadlec 3, Stehlík A. 2, Veselý K., Paseka - Birkner
Újezd - Horní Kounice 4:0 (0:0); Polášek 4
Popůvky - Slatina 4:2 (2:1); Chocholouš 2, Fukar, Manhalter - Havlík, Nos
21. kolo
Bohunice B - Slatina 4:3 (2:1); Kroupa 2, Hofírek, Raška - Musil, Havlík, Vnuk
Hustopeče - Prace 2:1 (1:0); Zavjačič, Klíčník - Ramash
Rosice - Zastávka 1:0 (0:0); Maléř
Horní Kounice - Moutnice 1:1 (1:1); Zduba - Springinsfeld
Pohořelice - Újezd 2:0 (0:0); Kroupa, Birkner
Únanov - Znojmo B 0:0
Bosonohy - Popůvky 0:2 (0:2); Krejčí, Manhalter
22. kolo
Moutnice - Pohořelice 1:2 (0:0); Springinsfeld - Jarý, Vančata
Zastávka - Horní Kounice 3:3 (2:1); Hampl, Sláma Zd., Přibyl - Zduba 3
Prace - Rosice 0:7 (0:4); Budil 3, Malata D. 2, Malata P., Václavíček
Slatina - Hustopeče 1:1 (0:1); Musil - Klíčeník
Znojmo B - Bosonohy 5:0 (1:0); Veselý K. 2, Spišiak, Tkadlec, Bitala
Újezd - Šanov 1:2 (0:0); Polášek - Vyskočil, Šuba
Popůvky - Bohunice B 4:1 (2:1); Dvořáček, Krejčí, Fukal, Manhalter - Koláčný
23. kolo
Hustopeče - Bohunice B 1:2 (1:0); Klíčník - Bureš, Brunclík
Rosice - Slatina
Horní Kounice - Prace 2:0 (0:0); Zduba, Peterka J.
Pohořelice - Zastávka 2:2 (2:1); Vančata 2 - Paseka, Nešpůrek
Únanov - Moutnice 5:2 (2:1); Šuba 2, Maleček 2, Vyskočil - Husák R. 2
Bosonohy - Újezd 1:3 (1:2); Kousal - Máca, Míca, Polášek
Znojmo B - Popůvky 1:0 (0:0); Tkadlec
24. kolo
Moutnice - Bosonohy 2:2 (0:2); Springinsfeld 2 - Divácký, Kousal
Zastávka - Únanov 0:1 (0:0); Pojer
Prace - Pohořelice 3:1 (1:1); Chalet Ramash 2, Mika - Birkner
Slatina - Horní Kounice 1:0 (1:0); Konečný
Bohunice B - Rosice 2:5 (0:1); Štěpánek, Plaček - Kocman 2, Malata D. 2, Knotek
Újezd - Znojmo B 2:4 (0:3); Pilát 2 - Černý 2, Stehlík A., Orebek
Popůvky - Hustopeče 4:0 (2:0); Fukar 2, Jurnečka, Drábek
25. kolo
Rosice - Hustopeče 5:1 (1:0); Malata D. 2, Malata P. 2, Kocman - Trilla
Horní Kounice - Bohunice B 1:2 (1:1); Mlčoch - Carda, Hofírek
Pohořelice - Slatina 1:3 (1:1); Vančata - Konečný 3
Únanov - Prace 4:1 (0:1); Večeřa, Krotký, Dočekal, Stuchlík - Entler
Bosonohy - Zastávka 1:2 (0:2); Ludín - Sláma Z., Sláma M.
Znojmo B - Moutnice 11:0 (6:0); Tkadlec 2, Czucz 2, Kováč 2, Stehlík A., Veselý K., Urválek, Černý, Poláček
Újezd - Popůvky 2:3 (2:0); Novotný, Popelák I. - Chocholouš, Krejčí, Manhalter
26. kolo
Moutnice - Újezd 4:2 (2:0); Husák R., Hrdý, Král, Husák P. - Novotný, Polášek
Zastávka - Znojmo B 0:0
Prace - Bosonohy 3:2 (3:1); Říha, Entler, Vorel - Bělohlávek J., Divácký
Slatina - Únanov 9:2 (6:1); Konečný 3, Vnuk, Musil, Lapčík R., Pavelka, Kos M., Luner - Vyskočil, Dočekal
Bohunice B - Pohořelice 2:0 (1:0); Hofírek, Carda
Hustopeče - Horní Kounice 3:2 (2:0); Zaviačič 2, Schwarz - Mlčoch, Zduba
Popůvky - Rosice 1:0 (0:0); Krejčí