Jdi na obsah Jdi na menu
 


I. B třída skupina B 2006/2007

Konečná tabulka

1.  Medlánky   26  18  5  3  72:28  59 - postup     
2.  Dobšice   26  18  3  5  67:24  57      
3.  Bystrc B  26  15  4  7  60:33  49      
4.  Zbýšov   26  11  7  8  50:31  40      
5.  Vojkovice   26  11  5  10  45:47  38      
6.  Komín   26  10  6  10  46:41  36     
7.  Zastávka   26  9  9  8  40:42  36      
8.  Šatov   26  9  7  10  52:44  34     
9.  Únanov   26  9  6  11  51:59  33      
10.  Višňové   26  7  10  9  41:43  31      
11.  Bohunice B  26  8  5  13  40:56  29      
12.  Popice   26  7  6  13  31:51  27 - sestup      
13.  Šanov   26  7  4  15  37:61  25 - sestup      
14.  Popůvky   26  4  1  21  33:105  13 - sestup  

Nováčci:

Výsledkový servis

1. kolo
Popůvky - Popice  1:0 (0:0)    
Bystrc B - Bohunice B  4:0 (3:0)    
Zbýšov - Šatov  1:1 (0:1)
Komín - Medlánky  1:1 (1:0)    
Zastávka - Vojkovice  0:2 (0:1)  
Višňové - Dobšice  4:2 (2:2)  
Únanov - Šanov  1:2 (1:1)    
  
2. kolo
Medlánky - Zastávka  3:0 (1:0)    
Šanov - Bystrc B  1:2 (0:0)    
Dobšice - Vojkovice  1:1 (0:1)    
Šatov - Komín  2:1 (1:1)   
Bohunice B - Zbýšov  1:0 (0:0)    
Popice - Únanov  2:4 (2:2)   
Višňové - Popůvky  5:0 (2:0)    
  
3. kolo
Bystrc B - Popice  0:1 (0:0)   
Popůvky - Dobšice  0:14 (0:6)  
Zbýšov - Šanov  7:0 (3:0)  
Komín - Bohunice B  6:2 (1:1)   
Zastávka - Šatov  1:0 (1:0)    
Vojkovice - Medlánky  1:4 (0:2)   
Únanov - Višňové  3:2 (1:2)   
  
4. kolo
Šanov - Komín  0:3 (0:2)    
Popůvky - Únanov  3:7 (0:2)    
Dobšice - Medlánky  4:0 (2:0)    
Šatov - Vojkovice  2:2 (1:1)    
Bohunice B - Zastávka  2:2 (0:2)   
Popice - Zbýšov  1:3 (0:3)    
Višňové - Bystrc B  3:3 (1:1)   
  
5. kolo
Bystrc B - Popůvky  6:3 (2:1)    
Komín - Popice  3:0 (3:0)  
Zastávka - Šanov  3:0 (1:0)    
Vojkovice - Bohunice B  2:1 (1:1)   
Medlánky - Šatov  6:2 (3:0)    
Únanov - Dobšice  0:0 (0:0)    
Zbýšov - Višňové  1:1 (1:1)   
  
6. kolo
Šanov - Vojkovice  2:2 (2:1)   
Popůvky - Zbýšov  0:4 (0:1)   
Dobšice - Šatov  3:1 (1:1)    
Bohunice B - Medlánky  2:2 (2:1)   
Popice - Zastávka  1:0 (0:0)   
Višňové - Komín  5:1 (2:1)    
Únanov - Bystrc B  1:5 (0:0)   
  
7. kolo
Bystrc B - Dobšice  0:2 (0:1); Vašíček, Veselý    
Zbýšov - Únanov  2:3 (1:1); Vespalec, Svoboda - Chytrý, Dočekal, Šuba    
Komín - Popůvky  2:0 (0:0); Nekvapil, Kříž     
Vojkovice - Popice  1:2 (0:1); Vacek D. - Sopoušek, Konečný    
Medlánky - Šanov  3:0 (0:0); Kolev 2, Fridrich     
Zastávka - Višňové  1:1 (1:0); Wenlich - Lysák     
Šatov - Bohunice B  2:1 (2:1)    
  
8. kolo
Šanov - Šatov  1:0 (0:0); Tomšíček    
Popůvky - Zastávka  1:4 (0:3); Šaufler - Maňásek, T. Rousek, Hovězák, Matouš     
Dobšice - Bohunice B  1:0 (0:0); Vašíček     
Popice - Medlánky  1:3 (0:2); Dulínek -Viskot 2, Jagoš     
Višňové - Vojkovice  1:4 (0:2); J. Adámek - Krška 2, Endlinder, vlastní     
Únanov - Komín  1:0 (0:0); Chytrý    
Bystrc B - Zbýšov  2:0 (1:0); Selucký, Šefčík     
  
9. kolo
Zbýšov - Dobšice  1:2 (0:0); Vespalec - Vašíček 2    
Komín - Bystrc B  1:1 (1:0); Svoboda - Válka     
Zastávka - Únanov  1:1 (1:1); Strašák - Šuhajda    
Vojkovice - Popůvky  4:2 (2:1); Vacek 2, Krška, Strava - Adamec, Jurnečka    
Medlánky - Višňové  0:0     
Šatov - Popice  2:2 (1:2); Kříž, Křišťál - Dulínek 2    
Bohunice B - Šanov  2:2 (1:0); Kulička, Miloševič - Šindelář, Mulidraň   
  
10. kolo
Višňové - Šatov  1:1 (1:0); Adámek - Křišťál     
Popůvky - Medlánky  2:3 (2:1); Otoupalík, Chocholouš - Janoch, Černíček, Maška    
Bystrc B - Zastávka  2:2 (0:0); Válka, Hradil - Hajdin, Matouš     
Zbýšov - Komín  2:2 (2:1); Fejta, Liška - Mora, Nekvapil    
Dobšice - Šanov  3:0 (0:0); Martinák 2, Vašíček    
Popice - Bohunice B  1:2 (1:0); Chytil - Gomo, Koláčný     
Únanov - Vojkovice  3:1 (0:0); Chytrý, Darvaš, L.Bulík - Vacek     
 
11. kolo
Komín - Dobšice  0:1 (0:0); Veselý    
Vojkovice - Bystrc B  0:5 (0:2); Hradil 2, Kunc, Houška, Selucký     
Medlánky - Únanov  2:1 (1:1); Kolev, Adámek - Dočekal     
Šanov - Popice  0:1 (0:0); Russwurm    
Zastávka - Zbýšov  1:1 (1:1); Matouš - Zounek     
Šatov - Popůvky  10:0 (4:0); Kříž 4, J. Křišťál 3, Peřinka 2, Kabátek     
Bohunice B - Višňové  1:2 (1:1); Kulička - Lysák, Indra    
  
12. kolo
Bystrc B - Medlánky  2:0 (2:0); Selucký 2    
Popůvky - Bohunice B  0:3 kontumačně (ukončeno v 92. minutě kvůli inzultaci rozhodčího domácím hráčem za stavu 2:2 Otoupalík 2 - Hofírek 2)    
Komín - Zastávka  2:1 (2:1); V.Veselý, Navrátil - Hajdin    
Dobšice - Popice  5:1 (2:1); Veselý 2, Fiala 2, Fojtík - D.Straka     
Višňové - Šanov  0:1 (0:1); Gábor     
Únanov - Šatov  3:2 (2:1); Vyskočil 2, Šuba - J.Křišťál, Štorek    
Zbýšov - Vojkovice  4:0 (1:0); Šauer 2, Kožíšek, Fejta   
  
13. kolo
Bohunice B - Únanov  3:2 (2:1); Bureš 2, Brunclík - Dočekal, L.Bulín     
Vojkovice - Komín  1:2 (1:0); Komínek - Veselý, Navrátil     
Šanov - Popůvky  3:4 (2:2); Gábor 2, Kubiš - Otoupalík 2, Uhl 2     
Zastávka - Dobšice  2:1 (1:1); Paseka, Strašák - Fojtík     
Šatov - Bystrc B  0:3 (0:0); Látal 3   
Popice - Višňové  2:1 (2:0); Singer, Brychta - Cakl     
Medlánky - Zbýšov  5:1 (1:1); Maška 3, Fridrich, Sehnal - Fejta     
  
14. kolo
Bohunice B - Bystrc B  1:2 (1:0); Bureš - Válka, Juráň     
Vojkovice - Zastávka  4:0 (2:0); Vacek 3, Crhan     
Medlánky - Komín  1:0 (0:0); Maška     
Šatov - Zbýšov  0:0     
Šanov - Únanov  1:1 (1:1); P.Ležák - Dočekal    
Popice - Popůvky  4:1 (1:0)   
Dobšice - Višňové  3:0 (2:0); Ostrý 2, Bitala  

15. kolo
Vojkovice - Dobšice  1:3 (1:0)   
Zastávka - Medlánky  3:1 (0:1); Matouš, Strašák, vlastní - Fryc     
Komín - Šatov  3:2 (2:1); Šalanda, Nekvapil, Miku - Peřinka 2    
Zbýšov - Bohunice B  4:2 (2:2); Kožíšek 2, Šauer, Rozsiczka - Hofírek, Širůček   
Bystrc B - Šanov  2:0 (0:0)    
Únanov - Popice  2:2 (0:1); Vlk, Barták - Dulínek, Richtr    
Popůvky - Višňové  3:1 (1:0); Kincl 2, Adamec - Adámek    
  
16. kolo
Šanov - Zbýšov  0:1 (0:1); Šrámek    
Medlánky - Vojkovice  3:2 (1:2); Maška, Fryc, Friedrich - Vacek, Valnoha     
Dobšice - Popůvky  1:0 (1:0); Samaš     
Višňové - Únanov  2:0 (0:0); Vondrák, Lojín     
Popice - Bystrc B  0:3 (0:0); Juráň, Selucký, Jirásek     
Bohunice B - Komín  1:1 (1:0); Bureš - Navrátil J.     
Šatov - Zastávka  4:0 (1:0); Křišťál Jar. 2, Peřinka, Kříž Pav.    
 
17. kolo
Medlánky - Dobšice  1:0 (0:0); Maška   
Vojkovice - Šatov  2:1 (1:0); Vacek, Valnoha - Křišťál     
Zastávka - Bohunice B  4:0 (2:0); Strašák 2, Matouš, Hajdin    
Komín - Šanov  4:1 (3:0); Strýček 3, Navrátil - Pichanič   
Zbýšov - Popice  3:0 (1:0); Šauer 2, Schmid    
Bystrc B - Višňové  0:0   
Únanov - Popůvky  3:2 (2:1); Šuba, Dočekal, Diviš - Adamec, Otoupalík     
  
18. kolo
Dobšice - Únanov  2:0 (1:0); Fiala 2   
Popůvky - Bystrc B  2:5 (2:1); Surmečka, Adamec - Chalupský, Bělík, Hanák, Kašpar, Solomon    
Višňové - Zbýšov  2:0 (0:0); Lysák, Lojín     
Popice - Komín  0:0   
Šanov - Zastávka  2:2 (1:1); Šindelář, Kubiš - Rousek T., Strašák     
Bohunice B - Vojkovice  3:2 (1:1); Bureš, Brunclík, Štěpánek - Beneš, Šafařík     
Šatov - Medlánky  0:4 (0:0); Fryc 2, Maška, Štrubl     
  
19. kolo
Bystrc B - Únanov  6:3 (3:1); Novakovič 2, Beldner, Juráň, Hanák, Selucký - Karlík 2, Vlk     
Medlánky - Bohunice B  4:2 (4:2); Maška 3, vlastní - Hofírek, Štěpánek     
Vojkovice - Šanov  2:1 (0:0); Krška, Valnoha - Kyrivát     
Zastávka - Popice  1:1 (1:0); Hovězák - Birgner    
Komín - Višňové  3:3 (2:1); Strýček 2, Navrátil - Cakl, Adámek V., Lysák
Šatov - Dobšice  3:0 (1:0); Kabátek 2, Koza     
Zbýšov - Popůvky  3:0 (2:0); Hruška Jindřich, Liška, Horký     
  
20. kolo
Dobšice - Bystrc B  3:1 (3:1); Bitala, Veselý, Vašíček - Kahoun    
Únanov - Zbýšov  1:1 (1:0); Šuba - Pelikán   
Popůvky - Komín  2:3 (1:3); Otoupalík, vlastní - Kašík, Nekvapil Rad., Strýček     
Višňové - Zastávka  1:0 (1:0); Lojín     
Popice - Vojkovice  1:1 (1:1); Brychta - Beneš     
Šanov - Medlánky  0:2 (0:1); Maška, Sehnal    
Bohunice B - Šatov  0:2 (0:1); Berka, Kabátek    
  
21. kolo
Bohunice B - Dobšice  1:0 (1:0); Štěpánek     
Šatov - Šanov  6:4 (3:1); Kabátek 2, Jar. Křišťál 2, Pav. Kříž, vlastní - Kubiš 2, Skybík, Pichanič    
Medlánky - Popice  3:0 (2:0); Beierle, Fridrich, Blahoudek     
Vojkovice - Višňové  1:1 (1:0); Beneš - Lojín     
Zastávka - Popůvky  1:1 (1:1); Rousek - Petr Jurnečka    
Komín - Únanov  2:4 (1:2); Šalanda, Juránek - Chytrý 2, Luk. Diviš, Vlk    
Zbýšov - Bystrc B  2:0 (1:0); Fejta, Pelikán    
  
22. kolo
Dobšice - Zbýšov  2:0 (0:0); Záruba, Fiala   
Bystrc B - Komín  2:0 (2:0)   
Únanov - Zastávka  2:4 (0:1); Bulín L., Dočekal - Rousek 3, Matouš   
Popůvky - Vojkovice  1:2 (1:1); Uhl - Vacek, Valnoha    
Višňové - Medlánky  1:1 (1:0); Adámek Jiř. - Štrůbl    
Popice - Šatov  1:1 (0:1); Richtr - Kříž Pav.    
Šanov - Bohunice B  4:1 (0:0); Gábor 2, Kotlan, Pichanič - Širůček    
  
23. kolo
Šanov - Dobšice  0:4 (0:1); Fiala 2, vlastní, Pechal     
Bohunice B - Popice  0:2 (0:0); Birkner, Sofka ml.   
Šatov - Višňové  1:1 (0:1); Křišťál Jar. - Lojín    
Medlánky - Popůvky  9:0 (6:0); Fryc 3, Kučera 2, Maška 2, Fridrich, Blahoudek     
Vojkovice - Únanov  1:0 (1:0); Krška    
Zastávka - Bystrc B  2:1 (1:1); Strašák, Bohuslav - Solomon     
Komín - Zbýšov  1:0 (1:0); Šalanda    
  
24. kolo
Dobšice - Komín  4:3 (2:1); Bitala 2, Fojtík, Veselý - Šalanda 2, Beránek  
Zbýšov - Zastávka  4:0 (1:0); Šauer 3, Hruška     
Bystrc B - Vojkovice  1:3 (0:1); Hradil - Pařízek, Krška, Šafařík     
Únanov - Medlánky  0:5 (0:2); Maška 2, Fryc 2, Fridrich     
Popůvky - Šatov  1:5 (0:2); Otoupalík - Křišťál 2, Kabátek, Koza, Kříž    
Višňové - Bohunice B  0:3 (0:0); Štěpánek, Brunclík, Šimánek     
Popice - Šanov  2:3 (2:1); Chytil, Dulínek - Petrů 2, Kotlan     
  
25. kolo
Popice - Dobšice  1:3 (1:1); Richtr - Fiala 2, Krotký   
Šanov - Višňové  5:1 (0:1); Mulidraň, Tomšíček, Pichanič, Petrů, Kybyvát - Lysák    
Bohunice B - Popůvky  2:1 (1:0); Štěpánek, Širůček - Musil Mich.    
Šatov - Únanov  2:1 (1:0); Kabátek, Peřinka - Vlk Jiří    
Medlánky - Bystrc B  3:0 (1:0); Fryc, Kučera, vlastní     
Vojkovice - Zbýšov  1:2 (1:0); Krška - Vespalec, Šauer    
Zastávka - Komín  2:1 (1:0); Kalousek Vl., Strašák - Nekvapil  
  
26. kolo
Komín - Vojkovice  1:2 (1:1); Miko - Valnoha, Tumanyan     
Bystrc B - Šatov  2:0 (0:0); Válka, Solomon    
Popůvky - Šanov  3:1 (2:0); Kincl, Jurnečka, Musil Mich. - Petrů R.   
Dobšice - Zastávka  3:3 (2:1); Záruba 2, Veselý - Matouš 2, Strašák    
Zbýšov - Medlánky  3:3 (3:0); Fejta 2, Svoboda - Sehnal 2, Blahoudek   
Únanov - Bohunice B  4:4 (1:0); Barták 2, Karlík, Chytrý - Štěpánek 2, Hofírek, Koláčný   
Višňové - Popice  2:3 (1:2); Lysák, Lojín - Bobál, Vintrlík, Richtr