Krajský přebor
1. Palavan Bavory 30 20 5 5 62 : 28 65
2. MKZ Rájec-Jestřebí 30 20 4 6 65 : 34 64
3. ČAFC Židenice Brno 30 17 4 9 57 : 40 55
4. Sokol Tasovice 30 15 7 8 46 : 30 52 - mimořádný postup
5. Tatran Brno Bohunice 30 15 6 9 65 : 57 51
6. FC Sparta Brno 30 13 5 12 58 : 50 44 - mimořádný postup
7. FC Moravský Krumlov 30 12 8 10 41 : 42 44
8. FC Ivančice 30 13 5 12 44 : 41 44
9. 1. SC Znojmo B 30 13 3 14 63 : 52 42
10. SK Olympia Ráječko 30 10 7 13 34 : 37 37
11. FC Kuřim 30 9 8 13 40 : 50 35
12. Kordárna Velká nad Veličkou 30 9 8 13 37 : 56 35
13. RSM Hodonín 30 7 8 15 40 : 60 29 - mimořádný postup
14. FK Baník Ratíškovice 30 8 5 17 34 : 59 29 - sestup
15. Sokol Podluží 30 8 4 18 34 : 55 28 - sestup
16. FC Kyjov 1919 30 4 7 19 31 : 60 19 - sestup
Kompletní výsledkový servis KP najdete ZDE.
I. A třída skupina A
1. IE Znojmo 26 18 5 3 68 : 24 59 - postup
2. Baník Zbýšov 26 16 2 8 49 : 36 50 - mimořádný postup
3. Sokol Novosedly 26 15 4 7 51 : 33 49 - mimořádný postup
4. FC Čebín 26 12 5 9 44 : 36 41
5. Fotbal Jevišovice 26 13 1 12 37 : 40 40
6. Sokol Dobšice 26 12 3 11 52 : 33 39
7. FC Miroslav 26 10 7 9 49 : 39 37
8. FC Slovan Brno 26 11 4 11 44 : 44 37
9. RAFK Rajhrad 26 11 4 11 42 : 45 37
10. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 26 8 7 11 40 : 37 31
11. FC Veverská Bítýška 26 8 6 12 38 : 51 30
12. FC Soběšice 26 8 4 14 42 : 67 28
13. FK SK Bosonohy 26 7 3 16 36 : 76 24 - sestup
14. SK Moravská Slavia Brno 26 3 5 18 29 : 60 14 - sestup
Kompletní výsledkový servis I. A třídy skupiny A najdete ZDE.
I. A třída skupina B
1. FC Vracov 26 21 2 3 72 : 22 65 - postup
2. Slovan Bzenec 26 16 5 5 60 : 29 53 - mimořádný postup
3. Slavoj Velké Pavlovice 26 14 6 6 51 : 42 48
4. Sokol Tvrdonice 26 14 4 8 67 : 45 46
5. Kostice 26 12 5 9 44 : 38 41
6. MSK Břeclav B 26 9 9 8 32 : 41 36
7. SK Mogul Vacenovice 26 9 7 10 31 : 35 34
8. FC Bučovice 26 10 4 12 47 : 43 34
9. SK Slavkov u Brna 26 10 4 12 46 : 57 34
10. FC Pálava Mikulov 26 9 6 11 44 : 50 33
11. Slavoj Rohatec 26 7 5 14 46 : 61 26
12. SK Šlapanice 26 7 5 14 23 : 46 26
13. Slovan Ivanovice na Hané 26 5 6 15 27 : 48 21 - sestup
14. FC Veselí nad Moravou 26 4 2 20 31 : 64 14 - sestup
Kompletní výsledkový servis I. A třídy skupiny B najdete ZDE.
I. B třída skupina A
1. Dražovice 26 18 5 3 61 : 29 59 - postup
2. SK Líšeň B 26 16 6 4 59 : 25 54 - mimořádný postup
3. FK Kunštát 26 15 3 8 33 : 26 48
4. Sokol Bohdalice 26 14 2 10 54 : 34 44
5. AFK Tišnov 26 12 3 11 32 : 31 39
6. FC Svratka Brno 26 11 5 10 48 : 35 38
7. FC Olešnice 26 11 4 11 32 : 40 37
8. Sokol Bořitov 26 10 4 12 51 : 45 34
9. Černá Hora 26 8 9 9 39 : 28 33
10. Framoz Rousínov B 26 8 8 10 38 : 53 32
11. FC Medlánky 26 9 5 12 44 : 45 32
12. SK Sokol Lipovec 26 8 6 12 47 : 57 30 - sestup
13. Tatran Kohoutovice 26 9 0 17 42 : 64 27 - sestup
14. Tatran Starý Lískovec 26 2 2 22 23 : 91 8 - sestup
Kompletní výsledkový servis I. B třídy skupiny A najdete ZDE.
I. B třída skupina B
1. SK Vojkovice 26 19 3 4 86 : 34 60 - postup
2. SK Tuřany 26 14 6 6 53 : 42 48
3. SK Sokol Jaroslavice 26 14 1 11 53 : 40 43
4. Sokol Modřice 26 11 7 8 36 : 35 40
5. SK Měnín 26 12 3 11 62 : 60 39
6. Čechie Zastávka 26 11 5 10 47 : 42 38
7. SK Křenovice 26 11 3 12 48 : 50 36
8. Tatran Šatov 26 10 4 12 37 : 44 34
9. Šaratice 26 9 7 10 50 : 52 34
10. SK Újezd u Brna 26 9 6 11 32 : 39 33
11. Družstevník Práče 26 9 5 12 36 : 41 32
12. Sokol Višňové 26 8 7 11 38 : 47 31
13. Sokol Otnice 26 6 5 15 51 : 69 23 - sestup
14. Družstevník Hostěradice 26 5 6 15 28 : 62 21 - sestup
Kompletní výsledkový servis I. B třídy skupiny B najdete ZDE.
I. B třída skupina C
1. Slavoj Podivín 26 19 1 6 56 : 29 58 - postup
2. Sokol Bořetice 26 18 2 6 55 : 22 56 - mimořádný postup
3. FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 26 14 8 4 51 : 31 50
4. Moravan Lednice 26 13 6 7 46 : 37 45
5. Družstevník Starý Poddvorov 26 10 7 9 35 : 32 37
6. Sokol Kněždub 26 11 4 11 31 : 40 37
7. Sokol Lanžhot 26 10 4 12 45 : 53 34
8. Sokol Hroznová Lhota 26 9 7 10 37 : 42 34
9. FK Baník Dubňany 26 9 5 12 45 : 52 32
10. Rakvice 1932 26 9 4 13 36 : 38 31
11. Agro Milotice 26 8 5 13 34 : 43 29
12. FK Mutěnice B 26 8 4 14 41 : 49 28 - sestup
13. Sokol Vlkoš 26 8 3 15 45 : 50 27 - sestup
14. Sokol Hlohovec 26 4 4 18 27 : 66 16 - sestup
Kompletní výsledkový servis I. B třídy skupiny C najdete ZDE.