Jdi na obsah Jdi na menu
 


Celky I. A třídy skupiny A představují své soupisky pro jarní část

25. 3. 2010

I. A třída skupina A

1. Sokol Novosedly 13 9 1 3 32 : 19 28
2. IE Znojmo 13 8 2 3 38 : 17 26
3. Sokol Dobšice 13 8 2 3 33 : 14 26
4. RAFK Rajhrad 13 8 2 3 23 : 19 26
5. FC Čebín 13 8 1 4 25 : 19 25
6. FC Miroslav 13 6 3 4 27 : 18 21
7. Baník Zbýšov 13 7 0 6 30 : 25 21
8. FC Slovan Brno 13 6 2 5 24 : 22 20
9. Fotbal Jevišovice 13 6 0 7 15 : 20 18
10. FC Veverská Bítýška 13 4 2 7 22 : 30 14
11. FC Soběšice 13 4 1 8 21 : 37 13
12. FK SK Bosonohy 13 4 1 8 21 : 39 13
13. SK Moravská Slavia Brno 13 2 1 10 19 : 34 7
14. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 13 1 2 10 11 : 28 5

Nejlepší útok: 38 - IE Znojmo, 33 - Dobšice, 32 - Novosedly
Nejlepší obrana: 14 - Dobšice, 17 - IE Znojmo, 18 - Miroslav
Tabulka střelců: 13 - Roszicska (Zbýšov), 12 - Havel (Slovan Brno), Lapeš (Dobšice), Kapitán (IE Znojmo), 11 - Rohlík (Miroslav), 9 - Struhařík (Čebín), 8 - Mucala (Novosedly), Rolník (IE Znojmo), 7 - Havlík (Bosonohy), Kouřil (Rajhrad), 6 - Kubále (IE Znojmo), Buchtela (Soběšice), Dulínek (Čebín)

Soupisky týmů hrajících I. A třídu skupinu A

Sokol Novosedly
Brankáři: Šelc Martin, Šlachta Roman
Obránci: Blaha Tomáš, Janůfka Jan, Nádeníček Tomáš, Kovář Michal, Křivánek Karel, Vitrovyj Oleg, Výběra Pavel
Záložníci: Foltýn Richard, Gregor Ladislav, Juřena Jan, Mucala Ladislav, Paleček Jindřich, Šebesta Petr
Útočníci: Juřena Michal, Knee Radek, Svoboda František, Sýkora Vít, Škaroupka Petr, Trpišovský Michal
Realizační tým
Trenér: Radovan Zeman, asistent trenéra: Alois Svízela, vedoucí mužstva: Ing. Josef Šimek, lékař: MUDr. František Fabiánek
Zimní změny
Přišel:
Petr Škaroupka (hostování Bohunice)
Neodešel nikdo

ObrazekFK Inzert Expres Znojmo 
Brankáři: Vítámvás Luboš 1987 (hostování  TJ Sokol Blížkovice), Polášek Zdeněk 1984
Obránci: Kalina Lukáš 1980, Veselý Martin 1981, Doválel Aleš 1978, Kubošný Rudolf 1986, Tkadlec Stanislav 1985 
Záložníci: Ostrý Tibor 1987, Černý Daniel 1983, Šťava Pavel 1983, Samek Milan 1972, Rolník Petr 1982, Švejdík David 1982 (hostování  TJ Božice - zatím v jednání)
Útočníci: Kapitán Pavel 1981, Kubále Daniel 1981, Urválek Michal 1982
Realizační tým
Trenér: Pěnkava Tomáš 1971, asistent: Ludvík Jaroslav 1976, ved. mužstva: Železný Milan st., prezident klubu: Berka Ladislav 1970
Zimní změny
Odešli: Železný Milan - návrat do Rakouska (SV Heldeberg), Železný Petr - návrat do Rakouska ((SV Heldeberg), Minařík Radek - hostování 1. SC Znojmo 
Přišli: Vítámvás  Luboš - hostování  TJ Sokol Blížkovice, Švejdík    David - hostování  TJ Božice (zatím v jednání)

ObrazekSokol Dobšice
Brankáři: Bártík Jan, Burda David
Obránci: Otakar Martiňák, Jiří Záruba, Milan Ensinger, Jakub Kolman, Marek Zajíc, Zdeněk Procházka
Záložníci: Michal Bitala, Martin Šuba, Ondřej Zajíc, Roman Syrový, Petr Stehlík, Miroslav Krůza, Vojtěch Kredatus
Útočníci: Aleš Stehlík, Jan Uchytil, Miroslav Raab, Peter Samaš, Petr Beno
Realizační tým
Trenér: Karel Drábek (licence „B“), asistent: Aleš Richter, vedoucí mužstva: Dušan Spousta, masér, kustod: Karel Brázda
Vedení klubu
Dušan Spousta – předseda a sekretář, Bohumil Černý – hospodář a pokladník oddílu, Ladislav Skopal ing. – člen výboru, manažer, Pavel Burian – člen výboru, za správu hřiště, Roman Doubek – člen výboru, manažer, Radim Dočekal – člen výboru, Michal Bitala – za hráče oddílu
Zimní změny
Přišli:
Jan Uchytil - z Behemians 1905 Praha, Beno Petr - ukončeno hostování, Procházka - z Mramotic
Odešli: Tomáš Hudec – prodlouženo hostování v Jaroslavicích, Karel Veselý – prodlouženo hostování v Tasovicích

FC Čebín
Brankář: Aleš Slanina
Obránci: Fuchs Petr, Mašínský Dušan, Martin Chlup, Šíp Jiří, Neudecker Michal, Farkač Pavel, Procházka Michal, Šebesta Petr
Záložníci: Dvořák Radim, Sadílek Pavel, Janás Martin, Vajdlich Jan, Beránek Luděk
Útočníci: Struhařík Janis, Dulínek Lukáš, Koláček Tomáš
Realizační tým
Trenér: Jan Vajdlich, asist. trenéra: Jaroslav Drábik, vedoucí mužstva: Jan Holub, masér - zdravotník Jiří Šíp st.
Zimní změny
Odešli:
Zdeněk Malý, Martin Dvořák (všichni hostování - Drásov), Klouda Filip (hostování Lelekovice), Mokošák Martin (ukončené hostování)
Přišli: Aleš Slanina (návrat hostování - Blansko), Beránek Luděk (hostování z Kuřimi)
Dlouhodobě zranění: Petr Horčica
Výsledky v přípravě: Velká Bítěš 2:1 (Struhařík, Neudecker), Kunštát 1:1 (Struhařík), Tišnov 3:1 (Struhařík 3), Černá Hora 3:1 (Chlup 2, Dulínek), Olešnice 3:0 (Vajdlich, Struhařík, Mašinský), Bořitov 5:1 (Beránek 2, Šebesta, Koláček, Chlup)

ObrazekFC Miroslav
Brankáři:
Franzberger František (1984), Smejkal Petr (1990)
Obránci: Suchánek Pavel (1980), Dostál Marek (1977), Golčiter Kamil (1984), Zálešák Martin (1989), Bílek Josef (1984), Chlad Martin (1977) Nesnídal Tomáš (1989)
Záložníci: Svoboda Marek (1985), Demek Rosťa (1988), Mařík Miroslav (1990), Kuchyňka Petr (1983), Vyžrálek Milan (1990), Škvařil Jan (1993), Blažek Marek (1993), Sulik Vojta (1986)
Útočníci: Rohlík Jiří (1983), Sulik Martin (1982), Krula Libor (1976), Voldán Jiří (1989), Šťastný Zdeněk (1992)
Realizační tým
Trenér: Skočovský Ondřej (1973), asistent: Chlad Martin (1977), trenér brankářů: Hrubý Vlastimil (1951), ved.mužstva: Petrik Radek (1962), masér- kustod : Reberník Jan (1964)
Vedení klubu
Předseda: Petrik Radek, místopředseda: Máca Jaroslav, sekretář: Vybíral Pavel, členové výboru: Janíčková Lidka, Suliková Milena, Sobotka František, Drlík Miroslav, Sulik Miroslav, Schlesinger Oto, Dufek Rudolf
Zimní změny
Přišli: Bílek Josef (z host.Tasovice), Kuchyňka Petr (host.Přibice) , Sulik Vojta z "B", zimní přípravu s áčkem absolvovali a na jaře dostanou příležitost dorostenci Šťastný, Škvařil, Blažek
Odešli: Hort Kamil (Rakousko)
Cíl: "Jít do každého utkání s tím, že chceme vyhrát a pro to i vše na hřišti udělat. Chceme co nejdříve zajistit jistotu udržení v soutěži a potom v klidu pracovat na dlouhodobém cíli, kterým je konsolidace kádru se začleňováním vlastních odchovanců. Současné šesté místo chceme v jarní části soutěže vylepšit."

Baník Zbýšov
Brankáři: PREČAN Josef (1979), ŠKULA David (1986)
Obránci: SKOKAN Radek (1983), HAVEL Jan (1988), DAVÍDEK Oldřich (1973), ČECH Ivo (1974), MATOUŠ Jan (1974), KANTOR Petr (1985), ČAPKA Ondřej (1982)
Záložníci: KOTAČKA Jaroslav (1975), KOŽÍŠEK Ondřej (1985), HAVEL Josef (1982), KAMENÍK Libor (1971), ŠAUER Ivo (1983), SOUČEK David (1991), BAREŠ Adam (1992)
Útočníci: ROSZICSKA Radek (1970), ZAVŘEL Roman (1977), KOZEL Petr (1991), ŠRAJTL Jakub (1992)
Realizační tým
Trenér (hrající): ZAVŘEL Roman, asistent (hrající): ROSZICSKA Radek, vedoucí mužstva: HOŘÍNEK Jaroslav, zdravotník a masér: GONO Marian
Zimní změny
Přišli:
KOTAČKA (návrat z Rakouska – hostování z FC Slovan Rosice), ZAVŘEL (hostování z FRAMOZ Rousínov), KANTOR (hostování z Jiskra Český Krumlov), DAVÍDEK (hostování z FC Sparta Brno), ŠAUER (hostování z 1. FC Brno), HAVEL Jan (hostování z 1.FC Brno), HAVEL Josef (hostování z FC Rapotice), MATOUŠ (hostování z Čechie Zastávka), KAMENÍK (hostování z SK Líšeň – v jednání), SOUČEK, BAREŠ, KOZEL, ŠRAJTL (z dorostu)
Odešli: HORKÝ (hostování FK Sokol Zbraslav), BUĎA (přestup FK Sokol Zbraslav), LANGER, CENEK (ukončeno hostování), VESPALEC (B-mužstvo)

ObrazekFC Slovan Brno
Brankáři: Hloužek Pavel (1981), Kehm Radek (1974)
Obránci: Polášek Michal (1987), Cupák David (1981), Nevole Pavel (1984), Machát Ondřej (1987), Jindra Martin (1982)
Záložníci: Bezděk Libor (1975), Machát Jakub (1988), Sčasný Dan (1988), Vašíček Karel (1979), Peterka Milan (1989), Těšík Richard (1986), Vykydal Tomáš (1990), Vodička Miroslav (1976)
Útočníci: Havel Jan (1981), Nevěděl  Michal (1988),Farlík Jakub (1990),Plšek Jiří (1979, Polášek Radek (1971)
Realizační tým
Trenér: Pujman Lubomír, asistent: Polášek  Ladislav, vedoucí mužstva: Vavruša Miroslav
Zimní  změny
Přišli: Hloužek Pavel - hostování TJ Vážany, Polášek Martin - přestup TJ Šaratice, Polášek  Michal  - hostování ČAFC Židenice, Vykydal Tomáš  - dorost , Farlík Jakub - dorost
Odešli: Prchlý Miroslav - hostování Mokrá , Polášek Martin - hostování Rakvice

ObrazekFOTBAL Jevišovice
Brankáři: Šebela Tomáš, Ducar Vasil
Obránci: Bláha Marcel, Jurka Vít, Pospíchal Zdeněk, Votrubec Petr
Záložníci: Bárta Ladislav, Hazucha Pavel, Jurka Jiří, Kahoun Jan, Kozelský Patrik, Stuchlík Tomáš
Útočníci: Drozd Pavel, Fiala Antonín, Rožnovský Libor
Realizační tým
Trenér: Leitner Zdeněk, asistent: Hazucha Pavel, vedoucí mužstva: Šeiner Stanislav
Zimní změny
Odešli:
Vítámvás Luboš - IE Znojmo
Přišli: Šebela - návrat z hostování Jaroměřice

ObrazekFC Soběšice
Brankáři: Braun Martin, Šimoník Karel, Strakoň Daniel
Obránci: Špatný Jiří, Hrdlička Petr, Formánek Radek, Zicha Ondřej, Motyčka Martin, Knotek David
Záložníci: Látal Pavel, Vacula Vojtěch, Veselý Michal, Krejčí Michal, Škrdlík Jiří, Burkert Roman, Motyčka Jan
Útočníci: Kozel Stanislav, Hudák David, Sedlář Michal, Buchtela Rudolf
Realizační tým
Trenér: Kinský Vladimír, vedoucí mužstva: Kotoul Vratislav. masér: Majer Bořivoj, lékař: MUDr. Stehlík Roman
Vedení klubu
Předseda: Hanuš Lubomír, členové výboru: Hrdlička Petr, Bronislav Bastl, Pavel Roman, Kejíková Ivana, Borek Jaroslav, Kinský Vladimír, Milan Malý
Zimní změny
Přišli: Hudák David, Škrdlík Jiří - oba Kuřim, Šimoník Karel - v jednání(Bystrc), Braun Martin (FK Rakovník), Motyčka Martin(dorost)
Odešli: Gottvald Radek - konec hostování

ObrazekCukrovar Hrušovany nad Jevišovkou
Brankáři: Pavel Koutník  (1982), Tomáš Holík (1990)
Obránci: Bronislav Juřica (1973),  Jaroslav Vladyka (1979),  Jakub Hycl (1987), Ondřej Kolman (1989), Vladislav Pešek (1983)
Záložníci: Jaroslav Hycl (1990), Zdeněk Adamov (1985), Tomáš Kůra (1990), Jakub Kerel (1991),  Pavel Haranza (1994), Petr Holík (1978), Zdeněk Willman (1987)
Útočníci: Zdeněk Černý (1990),  Petr Haranza (1994), Tomáš Szajko (1994)
Trenér: Robert Koch
Vedení klubu
Předseda oddílu: Pavel Makrovský, místopředseda oddílu: Vlastimil Mašek, sekretář oddílu: Jiří Makovský
Zimní změny
Přišli: Zdeněk Adamov, Zdeněk Willman (Znojmo), Jakub Kerel, Jaroslav Hycl (návrat z hostování Znojmo), Zdeněk Černý (Rosice), Petr Holík (Bohutice), Jakub Hycl (Tasovice)
Odešli: Libor Nekuda, Martin Zifčák, Miroslav Černý, Radek Bartl (všichni Rakousko)