Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hrušovany oplatily Slovanu Brno drtivou jarní porážku

22. 8. 2011

Nejpřekvapivější výsledek celého fotbalového víkendu na jihu Moravy se zrodil v Brně - Pod Sídlištěm. Když se zeptáte na favorita I. A třídy skupiny A, respondenti se shodnou: Slovan Brno. Jenže tomu to zatím skřípe. Naposledy dostal od Hrušovan nad Jevišovkou pět branek a prohrál vysoko 1:5. Se stejným soupeřem si v jarní části snadno poradil (vyhrál 6:0).

Do utkání vstoupil Slovan lépe. V 6. minutě se ujal brankou Kleibla vedení. Jenomže do 20. minuty hosté duel otočili. V 11. minutě srovnával Kerel a v 19. minutě dával na 1:2 Kolman. "V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal," řekl předseda Hrušovan Pavel Makrovský. Po změně stran přidali hosté další tři branky. Postupně se prosadili Pavelčík, Kůra a Procházka. "Ve druhé půli jsme je přehráli. Za celou dobu měli jenom jeden závar. Kluci přistoupili k utkání zodpovědně a poučili se z jarního zápasu, který nám nevyšel," přidal hrušovanský předseda.

V průběhu letní přestávky se v Hrušovanech událo poměrně hodně změn. Do Rakouska odešli brankář Koutník a zkušený Spišiak, do třetiligové Břeclavi zamířil Šilinger, do divizních Tasovic Mašek a do přeborového Zbýšova Černý. Naopak se vrátili Pavelčík, Jakub Hycl, Kolman, brankář Holík a z Pohořelic přišel Procházka. "Žádné ambice si nedáváme. Myslím, že kluci mají na to, skončit jako minulý rok někde mezi pátým až sedmým místem," zakončil Pavel Makrovský. Po dvou kolech mají Hrušovany na kontě 3 body.

3. kolo I. A třídy skupiny A
FC Slovan Brno - Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 1:5 (1:2)
Branky:
Kleibl - Kerel, Kolman, Kůra, Pavelčík, Procházka