Jdi na obsah Jdi na menu
 


Snad se to moc neprodraží, s úsměvem říká čtyřgólový střelec Dulínek a Čebín je dál stoprocentní

29. 8. 2011

Do čela I. A třídy skupiny A se po třech odehraných kolech dostal Čebín. Jako jediný v soutěži vyhrál všechny zápasy. Porazil Mikulov, Jevišovice a Hrušovany nad Jevišovkou. Pokaždé se zapsal mezi střelce Lukáš Dulínek. V posledním duelu v Hrušovanech vstřelil čtyři branky, celkem má na kontě šest zásahů a vede tabulku kanonýrů soutěže.

4. kolo (3. hrané) I. A třídy skupiny A
Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou - FC Čebín 1:4 (1:2)
Branky:
Procházka - Dulínek 4

Čtyřgólový Lukáš Dulínek: Snad se to moc neprodraží

Čekali jste po nepovedeném poháru v Kohoutovicích, že budete mít po třech kolech I. A třídy 9 bodů?
Pohárové utkání v Kohoutovicích nám moc o nadcházejícím vývoji sezóny nenapovědělo, protože jsme jej odehráli v neúplné sestavě. Kádr se teprve začínal rýsovat, nebyl dotáhnutý přestup gólmana, kterému se nestihla vyřídit registrace, a část mužstva byla buď na dovolené nebo těsně po ní. Určitě je skvělé, že máme po třech kolech devět bodů. Obzvláště, když šest bodů bylo přivezeno z venku. Kdyby nám to někdo řekl před startem soutěže, asi bychom tomu nevěřili. Ale nesmíme usnout na vavřínech, sezóna teprve začala.

V Hrušovanech jste vstřelil 4 branky. Už jste někdy v utkání dal čtyři góly?
Musím se přiznat, že mezi muži ještě ne. V dorostu a mládežnických kategoriich se mi to párkrát podařilo. Mezi dospělými je to premiéra. Snad se to moc neprodraží (úsměv).

Jak vůbec zápas v Hrušovanech vypadal?
Po loňském nezdaru, kdy jsme v Hrušovanech prohráli, jsme chtěli domácím porážku vrátit, a také hlavně potvrdit dobrý vstup do soutěže. Po velké chybě domácích, nedorozumění obrany a výborném ataku našich hráčů, jsem šel sám na brankáře - 1:0. O chvíli později téměř to samé, malá domů brankáři, který zaváhal s vyběhnutím a nám se podařilo ukořistit míč - 2:0. Asi deset minut před poločasem po nedorozumění ve středu hřiště přišla střela ze střední vzdálenosti a bylo sníženo na 2:1. Po poločase nám soupeř po svých hrubkách opět dovolil vstřelit dvě branky a o výsledku nebyl pochyb. Nutno podotknout, že jsme soupeře ve druhém poločase k ničemu nepustili a téměř nám daroval všechny branky po svých chybách.

Jaké změny se vůbec přes léto udály v Čebíně?
Po dlouhé době se vrátil z Rakouska brankář Lošťák, a také je zpět z hostování střední záložník Kučera, který hrál poslední dva roky za dorost v Kuřimi.