Soupisky týmů 1.A třídy skupiny A
1.A třída skupina A
Tabulka po podzimní části
1. FC Pálava Mikulov 14 9 4 1 26 : 9 31
2. Slavoj Podivín 14 8 5 1 27 : 15 29
3. RAFK Rajhrad 14 8 3 3 34 : 24 27
4. FC Slovan Brno 14 8 3 3 21 : 15 27
5. FC Miroslav 14 7 4 3 24 : 12 25
6. Sokol Dobšice 14 7 3 4 22 : 13 24
7. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 14 6 2 6 24 : 17 20
8. FC Čebín 14 5 3 6 15 : 20 18
9. SK Líšeň B 14 4 5 5 17 : 19 17
10. SK Vojkovice 14 4 2 8 23 : 28 14
11. FC Soběšice 14 3 4 7 10 : 19 13
12. SK Šlapanice 14 4 1 9 12 : 24 13
13. Fotbal Jevišovice 14 3 3 8 14 : 23 12
14. FC Veverská Bítýška 14 1 0 13 15 : 46 3
Tabulka střelců: 14 - Havel (Slovan Brno), 12 - Vacek (Vojkovice), 10 - Kouřil (Rajhrad), 9 - Kalvoda (Rajhrad), Vaculík (Mikulov), 8 - Mašek (Hrušovany), Švestka K. (Podivín)
Soupisky týmů pro jarní část
FC Pálava Mikulov
Brankáři: Tomáš Vychodil, Tomáš Holík
Obránci: Ivo Kauer, Ondřej Pokorný, Vít Hrabal, Lukáš Stehlík, Zdeněk Šlancar, Jakub Šťastný
Záložníci: Luboš Čech, Jan Valenta, Filip Zámečník, Adam Koprivniansky, Petr Minařík, Vít Hatlapatka
Útočníci: Jakub Goiš, Marek Pukančík, Přemysl Pálka
Realizační tým
Trenér: Milan Valachovič, asisenti: Jan Malík,Jozef Turček, ved. mužstva: Milan Křivánek, sekretář,kustod: Milan Špalek
Vedení klubu
Předseda: Ing. Miroslav Volařík, členové výboru: Karel Štogl, Roman Machač, Marek Novotný, Zbyněk Minařík, Milan Špalek, ekonomka: Světlana Malá
Zimní změny
Odešli: Matheus Asaff Pereira (Finsko), Peter Hrubina (Sokol Tvrdonice), Jaroslav Šuráň (Sokol Tasovice), Petr Vaculík ukonč. hostování Hlučín, Tomáš Kučerňák (Rakousko)
Přišli: prodloužení hostování Ondřej Pokorný, Zdeněk Šlancar (MSK Břeclav), Jakub Goiš přestup (Slavia Praha), Marek Pukančík návrat z hostování (Hradec Králové), Tomáš Holík (Cukrovar Hrušovany n.Jev.), Petr Minařík, Adam Koprivniansky z dorostu, Přemysl Pálka zatím v jednání (Sokol Zaječí)
Slavoj Podivín
Brankáři: Létal Tomáš, Pešl Roman
Obránci: Brůček Ladislav, Čapka Karel, Řezáč Marian, Kadrnka Jakub, Dudáš Radim
Záložníci: Čapka Alexandr, Šuderla Kamil, Martečík Martin, Létal Libor, Sádlo David
Útočníci: Švestka Karel, Švestka Martin, Dohnal Petr, Očenášek Zdeněk
Realizační tým
Trenér: Švestka Karel, Krška Bronislav, vedoucí mužstva: Kadrnka Petr
Vedení klubu
Předseda: Ing. Dolák Vladimír
Zimní změny
Přišli: nikdo
Odešli: nikdo
RAFK Rajhrad
Brankáři: Franzberger F., Hledík M.
Obránci: Knebl D.,Máša P., Horvath A., Fiala L., Haňka S., Janošek J.
Záložníci: Kouřil J., Možný P., Neuhybel M., Knoflíček L.,Nekvapil M.,
Fiala A.
Útočníci: Kalvoda M., Polák M., Derbl D., Sedláček R.
Realizační tým
Trenér: Sedláček Marek, asistent: Janošek Jaroslav, vedoucí mužstva: Sláma Radek
Vedení klubu
Předseda: Vladimír Štěpánek, místopředseda: Tomáš Pachl, sekretář: Mgr. Dušan Gáč, další členové VV: Radek Sedláček, Radek Sláma, Dušan Kirš, Vladimír Knot, Josef Rožnovský, Černík Valter
Zimní změny
Přišli: Haňka S. z Blučiny, Fiala A. z Mor. Slávie, Derbl D. z Šakvic
Odešli: nikdo
Slovan Brno
Brankáři: Vlasák Radim, Kehm Radek, Prokeš Vít
Obránci: Kučera Jakub, Šrámek Jiří, Dvořák Jan, Cupák David, Nevole Pavel, Prchlý Miroslav, Jindra Martin
Záložníci: Machát Jakub, Bezděk Libor, Vašíček Karel, Vodička Miroslav, Brychta Jakub, Inwald Tomáš, Těšík Richard, Šťastný Daniel, Polášek Michal
Útočníci: Havel Jan, Nevěděl Michal, Kleibl Tomáš
Realizační tým
Trenér: Pujman Lubomír, asistenti: Polášek Ladislav, Anderle Karel, vedoucí mužstva: Vavruša Miroslav, lékař, masér: Hamšíková Jitka
Vedení klubu
Předseda: Šárka Miroslav, členové výboru: Dvořák Petr, Pujman Lubomír
Sekretář: Plšek Jiří
Zimní změny
Přišli: Kleibl Tomáš - Budkovice, Kučera Jakub, Brychta Jakub - oba Sparta Brno, Dvořák Jan, Prokeš Vít - dorost
Odešli: Polášek Martin - Újezd u Brna, Vala Jaroslav - Klobouky, Švihálek Martin - Troskotovice
FC Miroslav
Brankáři: Minařík Radek (1975), Ambrož Stanislav (1993)
Obránci: Suchánek Pavel (1980), Dostál Marek (1977), Hrbek Aleš (1984), Hanuška Rostislav (1993), Beran Jaromír (1993)
Záložníci: Demek Rosťa (1988), Chlad Josef (1981), Krula Libor (1976), Škvařil Jan (1991), Lajcman Viktor (1988), Blažek Marek (1993), Peech Jakub (1993)
Útočníci: Rohlík Jiří (1983), Chaloupka Tomáš (1993), Šťastný Zdeněk(1992)
Realizační tým
Trenér: Skočovský Ondřej (1973), ved.mužstva: Petrik Radek (1962),
Vedení klubu
Předseda: Petrik Radek, místopředseda: Máca Jaroslav, sekretář: Vybíral Pavel, členové výboru: Janíčková Lidka, Suliková Milena, Sobotka František, Drlík Miroslav, Sulik Miroslav, Schlesinger Oto, Dufek Rudolf, Pejchal Radek
Zimní změny
Přišli: Ambrož Stanislav, Beran Jaromír, Chaloupka Tomáš, Hanuška Rostislav, Pelech Jakub (všichni z dorostu)
Odešli: Martin Chlad – trenér, Rozmahel Tomáš, Svoboda Marek, Golčiter Kamil (všichni pracovní důvody), Urbánek Filip (hostování 1.SC Znojmo)
Sokol Dobšice
Brankáři: Veleba Jakub, Burda David
Obránci: Otakar Martiňák, Jiří Záruba, Milan Ensinger, Jakub Kolman, Marek Zajíc, Zdeněk Procházka
Záložníci: Michal Bitala, Martin Šuba, Ondřej Zajíc, Roman Syrový, Petr Stehlík, Miroslav Krůza, Vojtěch Kredatus
Útočníci: Aleš Stehlík, Miroslav Raab, Karel Hladík, Libor Jílek
Realizační tým
Trenér: Karel Drábek, asistent: Aleš Richter, vedoucí mužstva: Dušan Spousta, masér, kustod: Karel Brázda
Vedení klubu
Dušan Spousta – předseda a sekretář, Bohumil Černý – hospodář a pokladník oddílu, Ladislav Skopal ing. – člen výboru, manažer, Pavel Burian – člen výboru, za správu hřiště, Roman Doubek – člen výboru, manažer, Radim Dočekal – člen výboru, Michal Bitala – za hráče oddílu
Zimní změny
Přišli: Veleba Jakub z TJ Pavlice a Libor Jílek z TJ Micmanice (r. 1993)
Odešli: Tomáš Hudec – prodlouženo hostování v Jaroslavicích, Karel Veselý – dtto v Tasovicích, Pospíchal Emil – ukončeno hostování z 1. SC Znojmo
FC Čebín
Brankáři: Vazač Tomáš, Prosecky Patrik
Obránci: Farkač Pavel, Šíp Jiří, Fuchs Petr, Volkner Michal, Mašinský Dušan, Prochazka Michal, Havlín Antonín
Záložníci: Dvořák Radim, Vajdlich Jan, Mokošák Martin, Neudecker Michal, Šebesta Petr, Janas Martin
Útočníci: Blahák Marek, Sadílek Pavel, Dulinek Lukáš, Brodecky Marek, Struhařík Janis
Realizační tým
Trenér: Vajdlich Jan st., asistent: Drabík Jaroslav, vedoucí mužstva: Holub Jan, masér, kustod, lékař: Šíp Jiří st.
Vedení klubu
Předseda: Halámka Jaroslav, členové výboru: Holub Jan Vajdlich Jan st. Drabík Jaroslav Malý Zdeněk, Čoupek Rostislav
Zimní změny
Přišli: Vazač Tomáš - hostov.Písek, Prosecky Patrik - hostov.Kuřim
Odešli: Dvořák Martin - Drásov, Slanina Aleš - hostov.Bystrc
Malý Zdeněk hostování Lažany, Klouda Filip - hostování Drásov, Koláček Tomáš hostování Drásov
dlouhodobé zranění Horčica Petr
FC Soběšice
Brankáři: Šimoník Karel, Tenk Tomáš,
Obránci: Špatný Jiří, Motyčka Martin, Formánek Radek, Krejčí Michal, Pazucha Jaroslav, Klimeš Filip
Záložníci: Látal Pavel, Vacula Vojtěch, Burkert Roman, Pavel Michal, Motyčka Jan
Útočníci: Kozel Stanislav, Hudák David, Kubíček Lukáš
Realizační tým
Trenér: Kinský Vladimír, asistent: Veselka Dušan, vedoucí mužstva: Kotoul Vratislav, masér, kustod, lékař: Majer Bořivoj, MUDr. Stehlík Roman
Vedení klubu
Předseda: Hanuš Lubomír, členové výboru: Hrdlička Petr, Bronislav Bastl, Pavel Roman, Kejíková Ivana, Borek Jaroslav, Kinský Vladimír, Milan Malý
Zimní změny
Přišli: Hudák David (přestup Kuřim), Klimeš Filip (hostování Kuřim), Šimoník Karel (hostování Bystrc), Motyčka Jan (ukončené hostování ČAFC), Pazucha Jaroslav (hostování Mor.Slavia), Kubíček Lukáš, Pavel Michal - dorost
Odešli: Veselý Michal (hostování Starý Poddvorov), Trtílek Michal (ukončené hostování)
Fotbal Jevišovice
Brankář: Šebela Tomáš
Obránci: Bláha Marcel, Jurka Vít, Brabenec Tomáš, Jurka Jiří, Dufek Michal
Záložníci: Veselý Petr, Kahoun Jan, Kozelský Patrik, Stuchlík Tomáš, Makovička Tomáš
Útočníci: Drozd Pavel, Rožnovský Libor, Svoboda Marek
Realizační tým
Trenér: Leitner Zdeněk, asistenti: Hazucha Pavel, Macháček Zdeněk, vedoucí mužstva: Rožnovský Libor st.
Vedení klubu
Předseda: Šeiner Jiří, místopředseda: Rada Vojtěch, sekretář a zapisovatel: Šeiner Stanislav, členové výbrou: Makovička Tomáš, Makovička Pavel, Schwarz František, Hazucha Pavel, Fiala Antonín, Prokešová Lenka, Ing. Komůrka Zdeněk, Mgr.Málek Pavel, Novotný Jaromír, Heralecký Petr, Schläfer Josef, Macháček Zdeněk
Zimní změny
Odešli: Pospíchal - hostování Višňové, Fiala - hostování Višňové
Přišli: Brabenec - hostování Jaroměřice nad R., Svoboda - přestup z HFK Třebíč, Veselý - hostování z FC Mramotice, Kahoun - hostování z 1 SC Znojmo, Drozd - hostování z 1 SC Znojmo
Dlouhodobě zraněný - Hazucha
Chybí: Hrušovany, Líšeň B, Vojkovice, Šlapanice, Veverská Bítýška (chybějící soupisky můžete hlásit na redakční e-mail: pesek2@post.cz)