Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.A třída skupina B 2010/2011 ve statistikách

4. 7. 2011

1.A třída skupina B 2010/2011

Vítěz - FK Mutěnice

Předchozí vítězové 1.A třídy skupiny B pod hlavičkou JmKFS
2009/2010: Vracov
2008/2009: Šardice B
2007/2008: Bavory
2006/2007: Velká nad Veličkou
2005/2006: Dědice
2004/2005: Sparta Brno
2003/2004: Mokrá-Horákov
2002/2003: Líšeň

Konečná tabulka 2010/2011
1. FK Mutěnice 26 18 6 2 72 : 21 60
2. FC Kyjov 1919 26 18 4 4 66 : 30 58 - mimořádný postup
3. Slavoj Velké Pavlovice 26 16 4 6 46 : 29 52
4. SK Slavkov u Brna 26 14 4 8 47 : 37 46
5. Sokol Lanžhot 26 10 6 10 42 : 40 36
6. Sokol Bořetice 26 10 4 12 46 : 45 34
7. Dražovice 26 10 4 12 34 : 48 34
8. FC Bučovice 26 9 6 11 34 : 38 33
9. FK Baník Ratíškovice 26 10 5 11 33 : 36 32
10. MSK Břeclav B 26 8 7 11 32 : 40 31
11. SK Mogul Vacenovice 26 8 6 12 38 : 41 30
12. Sokol Tvrdonice 26 8 6 12 31 : 42 30
13. Slavoj Rohatec 26 5 5 16 24 : 44 20
14. Sokol Kostice 26 3 3 20 19 : 73 12 - sestup
Odečty: Ratíškovicím byly odečteny 3 body.
o 6. místě Bořetic rozhodl lepší vzájemný zápas (Bořetice - Dražovice 7:1 a 1:2)
o 11. místě Vacenovic rozhodl lepší vzájemný zápas (Vacenovice - Tvrdonice 4:1 a 3:3)

Tabulka - jaro
1. FK Mutěnice 12 8 4 0 34 : 10 28
2. SK Slavkov u Brna 12 9 1 2 25 : 11 28
3. FC Kyjov 1919 12 7 2 3 26 : 17 23
4. Slavoj Velké Pavlovice 12 6 2 4 16 : 19 20
5. FC Bučovice 12 5 3 4 18 : 16 18
6. MSK Břeclav B 12 5 3 4 17 : 15 18
7. Sokol Lanžhot 12 4 5 3 17 : 11 17
8. FK Baník Ratíškovice 12 5 2 5 18 : 19 17
9. Dražovice 12 5 2 5 17 : 18 17
10. SK Mogul Vacenovice 12 4 3 5 20 : 21 15
11. Sokol Tvrdonice 12 4 2 6 15 : 18 14
12. Sokol Bořetice 12 2 4 6 15 : 22 10
13. Slavoj Rohatec 12 1 2 9 13 : 23 5
14. Sokol Kostice 12 1 1 10 7 : 38 4

Tabulka - podzim
1. FC Kyjov 1919 14 11 2 1 40 : 13 35
2. FK Mutěnice 14 10 2 2 38 : 11 32
3. Slavoj Velké Pavlovice 14 10 2 2 30 : 10 32
4. Sokol Bořetice 14 8 0 6 31 : 23 24
5. Sokol Lanžhot 14 6 1 7 25 : 29 19
6. FK Baník Ratíškovice 14 5 3 6 15 : 17 18
7. SK Slavkov u Brna 14 5 3 6 22 : 26 18
8. Dražovice 14 5 2 7 17 : 30 17
9. Sokol Tvrdonice 14 4 4 6 16 : 24 16
10. SK Mogul Vacenovice 14 4 3 7 18 : 20 15
11. FC Bučovice 14 4 3 7 16 : 22 15
12. Slavoj Rohatec 14 4 3 7 11 : 21 15
13. MSK Břeclav B 14 3 4 7 15 : 25 13
14. Sokol Kostice 14 2 2 10 12 : 35 8

Tabulka - doma
1. FK Mutěnice 13 13 0 0 49 : 7 39
2. FC Kyjov 1919 13 11 2 0 39 : 9 35
3. Slavoj Velké Pavlovice 13 9 3 1 24 : 8 30
4. SK Slavkov u Brna 13 9 1 3 29 : 13 28
5. Dražovice 13 7 2 4 23 : 20 23
6. SK Mogul Vacenovice 13 6 4 3 19 : 10 22
7. Sokol Bořetice 13 6 2 5 26 : 22 20
8. FC Bučovice 13 5 3 5 17 : 20 18
9. MSK Břeclav B 13 5 3 5 19 : 23 18
10. Sokol Lanžhot 13 5 2 6 19 : 21 17
11. Sokol Tvrdonice 13 4 4 5 20 : 21 16
12. FK Baník Ratíškovice 13 4 4 5 10 : 13 16
13. Slavoj Rohatec 13 2 3 8 14 : 21 9
14. Sokol Kostice 13 2 2 9 12 : 36 8

Tabulka - venku
1. FC Kyjov 1919 13 7 2 4 27 : 21 23
2. Slavoj Velké Pavlovice 13 7 1 5 22 : 21 22
3. FK Mutěnice 13 5 6 2 23 : 14 21
4. Sokol Lanžhot 13 5 4 4 23 : 19 19
5. FK Baník Ratíškovice 13 6 1 6 23 : 23 19
6. SK Slavkov u Brna 13 5 3 5 18 : 24 18
7. FC Bučovice 13 4 3 6 17 : 18 15
8. Sokol Bořetice 13 4 2 7 20 : 23 14
9. Sokol Tvrdonice 13 4 2 7 11 : 21 14
10. MSK Břeclav B 13 3 4 6 13 : 17 13
11. Slavoj Rohatec 13 3 2 8 10 : 23 11
12. Dražovice 13 3 2 8 11 : 28 11
13. SK Mogul Vacenovice 13 2 2 9 19 : 31 8
14. Sokol Kostice 13 1 1 11 7 : 37 4

Tabulka - 1.poločasy
1. FC Kyjov 1919 26 18 5 3 34 : 12 59
2. FK Mutěnice 26 17 6 3 33 : 10 57
3. SK Slavkov u Brna 26 11 8 7 19 : 13 41
4. Sokol Lanžhot 26 9 11 6 19 : 14 38
5. FC Bučovice 26 9 10 7 17 : 9 37
6. Slavoj Velké Pavlovice 26 7 13 6 14 : 15 34
7. Dražovice 26 9 6 11 19 : 20 33
8. Sokol Bořetice 26 7 10 9 16 : 21 31
9. Slavoj Rohatec 26 6 12 8 11 : 14 30
10. FK Baník Ratíškovice 26 5 13 8 12 : 16 28
11. MSK Břeclav B 26 7 7 12 13 : 19 28
12. Sokol Tvrdonice 26 7 7 12 13 : 20 28
13. SK Mogul Vacenovice 26 6 8 12 16 : 24 26
14. Sokol Kostice 26 3 6 17 6 : 35 15

Tabulka - 2.poločasy
1. FK Mutěnice 26 18 5 3 39 : 11 59
2. Slavoj Velké Pavlovice 26 14 8 4 32 : 14 50
3. FC Kyjov 1919 26 11 10 5 32 : 18 43
4. Sokol Bořetice 26 12 4 10 30 : 24 40
5. FK Baník Ratíškovice 26 9 10 7 21 : 20 37
6. Sokol Lanžhot 26 10 6 10 23 : 26 36
7. SK Mogul Vacenovice 26 9 8 9 22 : 17 35
8. SK Slavkov u Brna 26 9 7 10 28 : 24 34
9. Sokol Tvrdonice 26 9 7 10 18 : 22 34
10. MSK Břeclav B 26 6 13 7 19 : 21 31
11. FC Bučovice 26 8 6 12 17 : 29 30
12. Dražovice 26 6 6 14 15 : 28 24
13. Slavoj Rohatec 26 5 8 13 13 : 30 23
14. Sokol Kostice 26 3 8 15 13 : 38 17

Statistiky
Počet branek:
564, průměr 3,1 na utkání

Střelecké výkony
4 - Koštuřík (Mutěnice - v 11. kole Lanžhotu), Darmovzal (Lanžhot - ve 14. kole Kosticím), Janulík (Břeclav B - v 26. kole Vacenovicím)
3 - Voříšek (Ratíškovice - v 1. kole Břeclavi B), Koštuřík (Mutěnice - v 9. kole Bořeticím), Rosypálek (Rohatec - ve 2. kole Dražovicím), Kučera (Kyjov - ve 14. kole Rohatci), Snášel (Vacenovice - v 10. kole Bořeticím), Machala (Bořetice - v 25. kole Kosticím), Zapletal (Bučovice - v 16. kole Kosticím), Kopunec (Slavkov - v 21. kole Bořeticím)

Nejlepší útok
72 - Mutěnice (33 v 1. poločase, 39 v 2. poločase)
66 - Kyjov (34, 32)
47 - Slavkov (19, 28)

Nejlepší obrana
21 - Mutěnice
29 - Velké Pavlovice
30 - Kyjov

Tabulka střelců
29 - Koštuřík (Mutěnice)
14 - Šabata (Velké Pavlovice)
13 - Přikryl, Kučera (Kyjov)
12 - Machala (Bořetice), Kopunec (Slavkov)
10 - Darmovzal (Lanžhot), Strnad (Slavkov)
9 - Dujsík (Tvrdonice), Vašek (Velké Pavlovice), Gál (Lanžhot), Spáčil (Kyjov)
8 - Svoboda (Dražovice), Nevídal (Břeclav B), Kroutilík (Kyjov), Bil (Bučovice), Válek
7 - Trávník (Mutěnice), Zapletal (Bučovice), Rosypálek (Rohatec)
6 - Balcárek (Velké Pavlovice), Šmíd (Bořetice), Voříšek (Ratíškovice), Machálek (Bučovice), Randa (Kyjov), Holásek (Slavkov), Holešínský (Mutěnice), Mikéska (Rohatec), Chlup (Slavkov), Sladký (Vacenovice), Pelc (Dražovice)

Nej střelci posledních sezon 1.A třídy skupiny B
2009/2010: Ondřej Zýbal (Vracov) - 21 branek
2008/2009: Zbyněk Toman (Šardice B) - 16 branek
2007/2008: František Mikéska (Rohatec) - 21 branek

Střelci
Mutěnice:
29 - Koštuřík, 8 - Válek, 7 - Trávník, 6 - Holešinský, 5 - Hlava, 3 - Čepil, Němčický, Malůšek, 2 - Kourek, Lamáček, 1 - Polachovič, Kopčil, Robek, Vydařilý

Kyjov: 13 - Přikryl, Kučera, 9 - Spáčil, 8 - Kroutilík, 6 - Randa, 3 - Zýbal, 2 - Beck, Maniatis, Vacula, Červinek, vlastní, 1 - Víšek, Žandovský, Rezek, Strmiska 

Velké Pavlovice: 14 - Šabata, 9 - Vašek, 6 - Balcárek, 3 - Konečný, 2 - Švrčina, Pilarčík, Vintrlík, Jilka, Presl, 1 - Loubek, Všianský, Jambor 

Slavkov u Brna: 12 - Kopunec, 10 - Strnad, 6 - Chlup, Holásek, 3 - Houšť, 2 - Žižlavský, Matocha, Láznický, Lysák, 1 - Vrána, vlastní 

Lanžhot: 10 - Darmovzal, 9 - Gál, 4 - Kovář, Mečiar, 3 - Venglovič, 2 - Zlámal, Hakala, Machač, 1 - Jakubec, Uher, Diviš, Žaloudek, Veselý, Višváder

Bořetice: 12 - Machala, 6 - Šmíd, 5 - Kadlec, Ferreira, 4 - Kubánek, Petrásek M., 2 - Ráztočný, Krška, Fous, 1 - Sokolář, Šťavík, Novotný, Schwarz

Dražovice: 8 - Svoboda, 6 - Pelc T., 5 - Bílek M., 4 - Jakeš, 2 - Rychlík, Bílek E., Karger, 1 - Měřínský, Píšek, Vlach, Valehrach, Novotný 

Bučovice: 8 - Bil, 7 - Zapletal, 6 - Machálek, 2 - Mikulášek, Cvingráf, Kachlík, Štrublík, 1 - Vágner, Handlíř, Hejný, Lesovský, Minks, Brožina

Ratíškovice: 6 - Voříšek T., 3 - Petrů, 2 - Dohnálek, Kundrata, Brezina, Možíš, Kopl, Voříšek, Bábíček, 1 - Macek, Koplík M., Koplík L., Kotásek T., Blaha, Koplík P., Svoboda

Břeclav B: 8 - Nevídal, 4 - Janulík, Ivančic, 3 - Herman, 2 - Prajka, Šagát, 1 - Kalčík, Lakatos, Koryčánek, Lukášek, Dolíhal, Bielčík, Kirschner, Jakubovič, Kočiš

Vacenovice: 6 - Sladký, 5 - Snášel, 4 - Vacenovský, Příkazský Mil., 3 - Grufík J., Příkazský R., 2 - Grufík P., Voříšek, Šrédl, 1 - Gasnárek, Ingr, Chvátal M., Bařák, Příkazský Mar., Macek, vlastní

Tvrdonice: 9 - Dujsík, 4 - Polášek, Sirotka, 3 - Fabičovič, Menšík, 2 - Trubač, Kouřílek, 1 - Krupica, Salajka, Čapka, Trčka

Rohatec: 7 - Rosypálek, 6 - Mikéska, 3 - Tomšej, 2 - Mašina, Sloboda, 1 - Vrba, Zicho, Korbel, vlastní 

Kostice: 4 - Mráz, 3- Tomek, 2 - Požgay, 1 - Hübner, Višváder, Michalovič, Hrnčíř, Beránek, Král, Brázda, Herák, Lakatos, vlastní