Jdi na obsah Jdi na menu
 


Divácká kulisa a zájem médií dělá z derby zájímavý souboj, říká před Bořeticemi trenér Velkých Pavlovic Jaromír Piták

20. 8. 2010

Velké Pavlovice vstoupily do 1. A třídy důležitou výhrou s Mutěnicemi. Tu jim vystřelil patnáct minut před koncem Konečný. Před derby v Bořeticích tak mohou být v klidu. "Ještě nás čeká dalších 24 utkání v soutěži, takže vše nestojí a nepadá na tomto zápase," potvrzuje jejich trenér Jaromír Piták.

Trenér Velkých Pavlovic Jaromír Piták před derby

V pátek jste absolvovali předzápasový trénink. Jaká panuje v mužstvu nálada?
Hráči se na zápas určitě těší, je to derby a čeká se slušná divácká kulisa. Měl by to být pro ně svátek a měli by si ten zápas užít.

Derby bude hodně sledované. Je i pro Vás prestižnější než další zápasy v soutěži?
Ano, zápas je sledovaný, ale pro mě to není otázka života a smrti. Ještě nás čeká dalších 24 utkání v soutěži, takže vše nestojí a nepadá na tomto zápase. Ale jak říkám, divácká kulisa a zájem médií z tohoto derby dělá zájímavý souboj, jinak bych to nepřeceňoval.

Nastoupíte kompletní?
Ano, měli bychom nastopit kompletní, ale s mírnými změnami v sestavě oproti minulému zápasu s Mutěnicemi.

Co očekáváte od Bořetic?
Od Bořetic očekávám kvalitní fotbalový projev. Je to mužstvo plné zkušených hráčů i s ligovou minulostí, takže tam bude v jejich hře velká fotbalová kvalita, kterou podpoří domácí prostředí. Byl jsem na jejich zápase v Tvrdonicích a podali dobrý výkon, vítězství si zasloužili.

S čím budete po utkání spokojený?
Po zápase budu spokojený, pokud moji hráči podají výkon plný nasazení a fotbalové kvality. Samozřejmě podtržený bodovým ziskem. Také doufám, že zápas proběhne bez negativních emocí a v duchu fair-play.

Máte na utkání vypsané nějaké speciální prémie?
Ne, na zápas nemáme vypsané žadné speciální prémie.