Týmy 1. A třídy skupiny B: Bořetice, Bučovice, Dražovice, Kyjov, Lanžhot, Ratíškovice, Slavkov, Tvrdonice, Vacenovice, Pavlovice
1. A třída skupina B
1. kolo
14.08.2010, 16:30, FK Baník Ratíškovice - FC Bučovice
15.08.2010, 10:15, FC Kyjov 1919 - Sokol Lanžhot
15.08.2010, 10:15, Slavoj Velké Pavlovice - FK Mutěnice
15.08.2010, 16:30, Sokol Tvrdonice - Sokol Bořetice
15.08.2010, 16:30, Sokol Kostice - MSK Břeclav B
15.08.2010, 16:30, Dražovice - Slavoj Rohatec
15.08.2010, 16:30, SK Mogul Vacenovice - SK Slavkov u Brna
Soupisky týmů pro podzimní část
Sokol Bořetice
Brankář: David Galla
Obránci: Baštář Petr, Krška Martin, Kubánek David, Veselý Roman, Sokolář Pavel, Černý Jiří
Záložníci: Šmíd Lambert, Rástočný Lukáš, Petrásek Michal, Novotný Kamil, Jambor Jakub, Petrásek David
Útočníci: Machala Lukáš, Kadlec Kamil, Flavio Lima Ferreira
Realizační tým
Trenér: Stanislav Hřiba, asistent trenéra: Kadlec Jiří, vedoucí mužstva: Martin Vojtěšek, zdravotník: Kadlec Michal
Vedení klubu
Předseda: Martin Vojtěšek
Letní změny
Přišli: Machala, Šmíd, Baštář (všichni Bavory), Kubánek (Mikulov)
Odešli: Gehr Zbyněk, Kirschbaum Petr (ukončení hostování)
FC Bučovice
Brankáři: Hanák Martin, Koudelka Zbyněk
Obránci: Handlíř Michal, Hejný Jaroslav, Kachlík Tomáš, Mikulášek Vladimír, Minks Lubomír, Špičák Pavel
Záložníci: Brožina Jan, Cvingráf Patrik, Lesovský Lukáš, Štrublík Ladislav, Vágner David
Útočníci: Bil Martin, Machálek David, Pospíchal Pavel
Realizační tým
Trenér: Alois Špičák, asistent: Josef Fenyk, vedoucí mužstva: Josef Pospíchal, zdravotník: Jan Posolda
Vedení klubu
Předseda: JUDr. Radoslav Sokola, členové výboru: Stanislav Goliáš, Ing. Lubomír Juráček, Ladislav Kachlík, Mgr. Aleš Navrátil, Mgr. Alois Špičák
Letní změny
Žádné
Dražovice
Brankáři: Řepka Milan
Obránci: Karger Jan, Pelc Vlastimil, Šmerda Jakub, Měřínský Petr, Bílek Miroslav, Novotný Jiří, Frank Vilém
Záložníci: Vlach Aleš, Bílek Eduard, Jakeš František, Minařík Marek, Valehrach Jakub
Útočníci: Pelc Tomáš, Svoboda Dušan
Realizační tým
Trenér: Jakeš František, asistent: Minařík Marek, vedoucí mužstva: Levíček Radovan, masér, kustod: Toman Jan
Vedení klubu
Předseda: Hála Karel
Letní změny
Přišli: Bílek Miroslav (Vážany nad Litavou), v jednání Smítal Pavel(ČAFC), Rychlík Lukáš (Ivanovice na Hané)
Odešli: nikdo
FC Kyjov 1919
Brankáři: Kůřil Michal (11.10.1990), Chromý Jiří (13.5.1990)
Obránci: Strmiska Radek (26.3.1990), Lošťák Ivo (19.6.1970), Bužek Radek (12.5.1982), Rezek Jakub (18.4.1986), Žaroský Stanislav (24.4.1982), Puček Karel (3.12.1984)
Záložníci: Randa Tomáš (23.12.1974), Kovařík Tomáš (5.4.1989), Beck Tomáš (14.4.1988), Spáčil Michal (17.7.1974), Macek Tomáš (29.1.1986), Bartoň Zdeněk (7.11.1992), Možíš Zdeněk (1.10.1992)
Útočníci: Možíš Lukáš (8.11.1990), Kučera Jaromír (30.4.1984), Přikryl Adam (22.12.1986), Kroutilík Boris (6.9.1981)
Realizační tým
Trenér: Hrabal Alexander, asistent trenéra: Gajdošík Petr, vedoucí mužstva: Kovařík Jiří, sekretář: Řihák Rostislav, masér: Konečný Jaroslav
Vedení klubu
Polcr Pavel - předseda, Mezík Zdeněk - místopředseda, Kuchař Antonín - místopředseda, Řihák Rostislav - sekretář, Fric Marek, Cahlík Jan, Moravec Jiří, Vinca Jiří, Žalud Tomáš - členové výboru
Letní změny
Přišli: Kroutilík Boris (Morkovice), Přikryl Adam (Prostějov), Kučera Jaromír (hostování Velká n.v.), Macek Tomáš (návrat z host.Osvětimany), Randa Tomáš (1.FC Slovácko), Bůžek Radek (návrat z Rakouska), Strmiska Radek (Zbrojovka Brno), Spáčil Michal (Rymářov, před tím HFK Ololomuc), Lošťák Ivo (Šumperk, před tím HFK Ololomuc)
Odešli: Vacula Petr (hostování Lovčice), Macek Svatopluk (Kostelec), Bača Milan (konec hostování), Přikryl Lukáš (Žarošice, konec hostování), Nguyen Vítěslav (konec hostování), Bátora Tomáš (hostování Sobůlky), Laga Petr, Flašar Jiří (Ořechov), Farmačka Lukáš (Veselí n.M.), Vinca Lukáš (hostování Ratíškovice)
Sokol Lanžhot
Brankáři: Bartoš Jiří, Hrnčíř Patrik, Petrla Milan, Trubač Jiří,
Obránci: Ciprys Zdeněk, Hakala Martin, Michalec Milan, Mráz Pavel, Salčák Zbyněk, Uher Luděk, Urbánek Pavel, Vymyslický Igor, Višváder Juraj, Žaloudek Milan
Záložníci: Bača Michal, Bartoš Miroslav, Bernát Zdeněk, Diviš Radim, Holobrádek Vratislav, Horváth Stanislav, Jakubec David, Kovář Přemysl, Létal Martin, Říha Zbyněk, Straka Tomáš, Uher Marek, Uher Přemek, Venglovič Jiří, Zlámal Tomáš
Útočníci: Darmovzal Petr, Gál David, Hrnčíř Jan, Laža Jiří, Létal Miroslav,
Realizační tým
A-mužstvo: trenér: Jančálek Dalibor, asistent: Petrla František, vedoucí: Svačina Petr, masér: Brantalík Jiří
B-mužstvo: trenér: Benada Svatopluk, asistent: Černý Josef, vedoucí: Hrubý Antonín
Letní změny
Přišli: Bartoš Jiří, Hakala Martin, Horváth Stanislav, Vymyslický Igor, Žaloudek Milan, Bartoš Miroslav, Jakubec David, Kovář Přemysl, Uher Přemek – všichni ukončení hostování Sokol Podluží, Hrnčíř Patrik – ukončení hostování MSK Břeclav, Gál David – přestup FK Nafta Gbely (SK), Darmovzal Petr – hostování Sokol Kostice, Zlámal Tomáš – hostování FK Moravská N. V., Višváder Juraj – hostování 1.FC Slovácko, Diviš Radim – hostování MFK OKD Karviná, Hrnčíř Jan, Straka Tomáš, Venglovič Jiří – z dorostu
Odešli: Trnovec Radomír – hostování 1.SC Znojmo, Novák Rudolf – přestup Rakousko, Šustr Pavel – přestup FC Slovan Rosice, Mihál Marcel – přerušení sport. činnosti, Vaculík Petr – ukončení hostování, Hrnčíř David, Osička Břetislav, Tomek Jakub – všichni hostování Sokol Kostice
FK Baník Ratíškovice
Brankaři: Mačuda Jakub, Foltýn Miroslav
Obránci: Kadlčík Marek, Dobeš Pavel, Koplík Milan, Koplík Lukáš, Kotásek Petr
Záložníci: Macek Petr, Petrů Zdeněk, Svoboda Tomáš, Ňorek Lukáš, Křižka Zdeněk, Voříšek Tomáš
Útočníci: Dohnálek Zdeněk, Bábíček Jakub, Stokláska Lukáš
Realizační tým
Trenér: Bidmon Milan, asistent: Koplík Petr, vedoucí: Vacenovský Stanislav, masér: Šťavík David.
Vedení klubu
Předseda: Voříšek Jiří, členové výboru: Příkazký Petr, Blaha Zdeněk, Polešinský Zbyněk, Vacenovský Jiří, Vybíral Petr
Letní změny
Odešli: Pelíšek, Duchoslav, Sloboda, Voříšek (ukončili hostování), Kopl, Kotásek T., Blaha (ukončili činnost)
Přišli: Mačuda (hostování Slovácko), Bábíček, Stokláska, Macek, Křižka (všichni z dorostu), Petrů (návrat z host. Vracov)
SK Slavkov u Brna
Brankáři: Kuchynka Jaroslav (1990), Dolíhal Michal (1987)
Obránci: Drobný Jakub (1991), Hráček Zdeněk (1975), Holý Jan (1982), Klimek Karel (1990), Láznický Michal (1981), Vrána Luděk (1980)
Záložníci: Holásek Ondřej (1986), Houšť Petr (1981), Janovský Patrik (1990), Piták Adam (1990), Vrána Ondřej (1984), Žalkovský Radek (1985), Žižlavský Petr (1977)
Útočníci: Kopunec Jiří (1977), Matocha Daniel (1988), Strnad Oldřich (1979)
Realizační tým
Trenér: Václavíček Rostislav, trenér brankařů: Plchut Pavel, vedoucí mužstva: Andrla Jaroslav, masér: Brandýsová Lenka, kustod, zdravotník: Pavéska Tomáš
Vedení klubu
Předseda: Vyšehradský Jakub, členové výboru: Knesl Jiří, Michálek Ladislav, Ryšánek Stanislav, Andrla Jaroslav, Strnad Oldřich, Jeřábek Přemysl, Jelínek Jaroslav, Ondruška Zdeněk
Letní změny
Přišli: Dolíhal Michal (Zbrojovka Brno), Drobný Jakub (návrat z hostování), Houšť Petr (Šardice), Holý Jan (hostování z Ivanovic na Hané), Janovský Patrik (FKD), Kopunec Jiří (ČAFC)
Odešli: Kukleta Roman (trenér), Barák Michal (konec kariéry), Cenek Martin, Opletal Karel, Raušer Jiří, Žák Lukáš (všichni ukončeno hostování), Lysák Jan (hostování Vážany)
Sokol Tvrdonice
Brankáři: Kovář Jiří, Uher Vítězslav, Trecha Aleš
Obránci: Krupica Dušan, Dvořáček Ladislav, Trčka Jan, Štvrtecký Peter, Menšík Ivan
Záložníci: Trubač Antonín, Kouřílek Michal, Polášek Darek, Sajajka Tomáš, Fabičovic Jan, Růžička Tomáš,
Útočníci: Sirotka Jiří, Dujsík Milan, Vališ Milan
Realizační tým
Trenér: Bečka Karel, vedoucí mužstva: Krupica Dušan st., masér, kustod: Motl Stanislav
Vedení klubu
Předseda: Balga Jiří, členové výboru: Tesařík Zdeněk, Balga Jan, Létal Stanislav, Tuček Miroslav, Matevski Petru, Drábek Štefan, Konečný Zdeněk
Letní změny
Přišli: Menšík Ivan (MSK Břeclav), Růžička Tomáš (dorost)
Odešli: Prajka Jiří (ukončeno hostování)
SK Mogul Vacenovice
Brankaři: Hanzalík Marek, Jaštík Marek
Obránci: Grufík Jiří, Grufík Pavel, Grufík Zdeněk, Chvátal Miroslav, Chvátal Libor, Šťastný Pavel
Záložníci: Bařák Václav, Gasnárek Tomáš, Ingr Michal, Příkazský Milan, Příkazský Radek, Sladký Miroslav, Šrédl Pavel, Vacenovský Tomáš
Útočníci: Bařák Marek, Nedvěd Zdeněk, Snášel František, Jakubíček Michal
Realizační tým
Trenér: Kopl Petr, as.trenéra: Broda Luděk, vedoucí mužstva: Tomčala Antonín, kustod: Chvostal Jan
Vedení klubu
Předseda: Ing. Novák František, místopředseda: Kacr Radim, sekretář: Steinhübel Marian
Letní změny
Přišli: Příkazský Radek (návrat z působení v Rakousku), Snášel František (hostování z Kovo Ždánice), Jakubíček Michal (návrat z hostování Moravský Písek)
Odešli: Kotásek Jan (hostování Agro Milotice), Bábíček René (ukončil aktivní činnost)
Slavoj Velké Pavlovice
Brankáři: Chromek, Stehlík
Obránci: Měřínský, Vašek, Loubek, Švrčina, Jilka
Záložníci: Pilarčík, Koráb, Hejl, Konečný, Vintrlík
Ůtočníci: Šabata, Balcárek, Procházka
Odešli: Růžička (návrat z hostování - Šumperk), Strmiska (Kyjov), Válek (návrat hostování -Hodonín), Šenk (hostování Hodonín), Šubrt (návrat hostování), Špoták (návrat hostování - SR)
Přišli: Chromek (hostování Hodonín), Měřínský, Stehlík (hostování Sparta Brno), Loubek (hostování Sokol Pohořelice), Koráb (hostování Boleradice), Konečný (hostování Nikolčice), Vintrlík (hostování Vel.Němčice), Balcárek (hostování)