Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.B třída skupina A 2010/2011 ve statistikách

5. 7. 2011

1.B třída skupina A 2010/2011

Vítěz - Sokol Bořitov

Bořitov

Předchozí vítězové 1.B třídy skupiny A pod hlavičkou JmKFS
2009/2010: Dražovice
2008/2009: Soběšice
2007/2008: Ivanovice na Hané
2006/2007: Slavkov
2005/2006: Slovan Brno
2004/2005: Tišnov
2003/2004: Bosonohy
2002/2003: Mokrá-Horákov

Konečná tabulka 2010/2011
1. Sokol Bořitov 26 15 5 6 56 : 40 50 - postup
2. FK SK Bosonohy 26 15 3 8 56 : 39 48 - mimořádný postup
3. FK Drnovice 26 13 8 5 41 : 23 47
4. AFK Tišnov 26 13 6 7 37 : 25 45
5. Sokol Bohdalice 26 14 3 9 51 : 30 45
6. FK Kunštát 26 11 9 6 32 : 30 42
7. FC Medlánky 26 11 3 12 43 : 36 36
8. Černá Hora 26 8 8 10 37 : 36 32
9. Ochoz u Brna 26 8 7 11 29 : 47 31
10. FC Svratka Brno 26 9 4 13 42 : 49 31
11. Framoz Rousínov B 26 8 6 12 35 : 37 30
12. Slovan Ivanovice na Hané 26 8 5 13 26 : 41 29
13. FK APOS Blansko B 26 7 5 14 34 : 52 26 - sestup
14. FC Olešnice 26 4 4 18 14 : 48 16 - sestup
o 4. místě Tišnova rozhodl lepší vzájemný zápas (Tišnov - Bohdalice 4:2 a 3:0)
o 9. místě Ochozu rozhodl lepší vzájemný zápas (Ochoz - Svratka 5:3 a 1:2)

Tabulka - jaro
1. Sokol Bořitov 12 8 2 2 34 : 17 26
2. Sokol Bohdalice 12 8 1 3 27 : 12 25
3. FK SK Bosonohy 12 8 1 3 30 : 19 25
4. FK Kunštát 12 7 3 2 18 : 13 24
5. Černá Hora 12 6 5 1 25 : 11 23
6. AFK Tišnov 12 5 4 3 16 : 14 19
7. FK Drnovice 12 5 3 4 20 : 16 18
8. Ochoz u Brna 12 5 3 4 12 : 14 18
9. Framoz Rousínov B 12 4 2 6 17 : 20 14
10. FC Medlánky 12 4 1 7 21 : 20 13
11. FC Svratka Brno 12 3 1 8 19 : 29 10
12. FK APOS Blansko B 12 2 3 7 13 : 25 9
13. Slovan Ivanovice na Hané 12 1 3 8 9 : 24 6
14. FC Olešnice 12 2 0 10 4 : 30 6

Tabulka - podzim
1. FK Drnovice 14 8 5 1 21 : 7 29
2. AFK Tišnov 14 8 2 4 21 : 11 26
3. Sokol Bořitov 14 7 3 4 22 : 23 24
4. FK SK Bosonohy 14 7 2 5 26 : 20 23
5. FC Medlánky 14 7 2 5 22 : 16 23
6. Slovan Ivanovice na Hané 14 7 2 5 17 : 17 23
7. FC Svratka Brno 14 6 3 5 23 : 20 21
8. Sokol Bohdalice 14 6 2 6 24 : 18 20
9. FK Kunštát 14 4 6 4 14 : 17 18
10. FK APOS Blansko B 14 5 2 7 21 : 27 17
11. Framoz Rousínov B 14 4 4 6 18 : 17 16
12. Ochoz u Brna 14 3 4 7 17 : 33 13
13. FC Olešnice 14 2 4 8 10 : 18 10
14. Černá Hora 14 2 3 9 12 : 24 9

Tabulka - doma
1. Sokol Bohdalice 13 9 1 3 34 : 14 28
2. FC Medlánky 13 9 0 4 27 : 12 27
3. Sokol Bořitov 13 7 4 2 24 : 14 25
4. AFK Tišnov 13 7 3 3 18 : 11 24
5. FK Kunštát 13 6 6 1 17 : 11 24
6. FC Svratka Brno 13 7 2 4 26 : 17 23
7. FK Drnovice 13 5 4 4 23 : 17 19
8. Černá Hora 13 6 1 6 24 : 25 19
9. FK SK Bosonohy 13 6 1 6 21 : 22 19
10. Ochoz u Brna 13 4 6 3 19 : 19 18
11. FK APOS Blansko B 13 5 3 5 20 : 21 18
12. Slovan Ivanovice na Hané 13 5 3 5 17 : 20 18
13. Framoz Rousínov B 13 4 3 6 17 : 19 15
14. FC Olešnice 13 2 1 10 5 : 19 7

Tabulka - venku
1. FK SK Bosonohy 13 9 2 2 35 : 17 29
2. FK Drnovice 13 8 4 1 18 : 6 28
3. Sokol Bořitov 13 8 1 4 32 : 26 25
4. AFK Tišnov 13 6 3 4 19 : 14 21
5. FK Kunštát 13 5 3 5 15 : 19 18
6. Sokol Bohdalice 13 5 2 6 17 : 16 17
7. Framoz Rousínov B 13 4 3 6 18 : 18 15
8. Černá Hora 13 2 7 4 13 : 11 13
9. Ochoz u Brna 13 4 1 8 10 : 28 13
10. Slovan Ivanovice na Hané 13 3 2 8 9 : 21 11
11. FC Medlánky 13 2 3 8 16 : 24 9
12. FC Olešnice 13 2 3 8 9 : 29 9
13. FC Svratka Brno 13 2 2 9 16 : 32 8
14. FK APOS Blansko B 13 2 2 9 14 : 31 8

Statistiky
Počet branek:
533, průměr 2,9 na utkání

Střelecké výkony
4 - Richtr (Bořitov - v 19. kole Olešnici)
3 - Koplík (Bosonohy - v 2. kole Ochozu), Jelínek M. (Drnovice - v 25. kole Svratce Brno)

Nejlepší útok
56 - Bosonohy (19 v 1. poločase, 37 ve 2. poločase)
56 - Bořitov (27, 29)
51 - Bohdalice (20, 31)

Nejlepší obrana
23 - Drnovice
25 - Tišnov
30 - Bohdalice, Kunštát

Tabulka střelců
20 - Koplík (Bosonohy)
14 - Richtr (Bořitov)
10 - Kummer T. (Bohdalice), Havlík (Bosonohy)
9 - Novotný (Bořitov)
8 - Hrouzek, Svoboda (Svratka Brno), Gross (Blansko), Jakeš (Drnovice), Španěl (Kunštát), Zeman (Tišnov), Klicpera
7 - Šmerda (Bořitov), Tilšer (Bohdalice), Kábele P. (Drnovice), Štrubl
6 - Kučera, Viskot (Medlánky), Černý (Ivanovice), Honsnejman, Mazal (Černá Hora), Krejčíř (Rousínov B), Koloc (Tišnov), Truhlář (Kunštát), Šimeček (Ivanovice), Kolečkář (Bohdalice), Slezák (Drnovice), Bělohlávek (Bosonohy)

Nej střelci posledních sezon 1.B třídy skupiny A
2009/2010: Svoboda (Dražovice) - 17 branek
2008/2009: Čepa (Černá Hora) - 18 branek
2007/2008: Kašpařík (Otnice) - 20 branek

Střelci
Bořitov:
14 - Richtr, 9 - Novotný, 8 - Klicpera, 7 - Šmerda, 5 - Knies, 3 - Osrý, Koláček, 2 - Málek, Vlk, 1 - Včelař, Jakubec, vlastní

Bosonohy: 20 - Koplík, 10 - Havlík, 6 - Bělohlávek, 5 - Drábek, 4 - Štěpánek, 3 - Chalupský, Messiah, 2 - Krejčí, 1 - Hrbek, Dvořák, Hačka

Drnovice: 8 - Jakeš, 7 - Kábele, 6 - Slezák, 5 - Jelínek M., 4 - Fober, 2 - Novotný, Pytela, Jelínek P., 1 - Křap, Ignačák, Kroutilík, Daněk

Tišnov: 8 - Zeman, 6 - Koloc, 3 - Leifer, Seyfert, Smrkal, Chlup, 2 - Matůš, Pavlíček, Vít, 1 - Sitař, Vacek, Flamich, Panovský, vlastní

Bohdalice: 10 - Kummer T., 7 - Tilšer, 6 - Kolečkář, 5 - Podaný, Pacejka, 4 - Prachař, 3 - Usnul, Kopřiva, 2 - Foldyna, vlastní, 1 - Drbal, Král, Pánek, Novák 

Kunštát: 8 - španěl, 6 - Truhlář, 4 - Zámek, 3 - Boček, 2 - Šmerda, Bednář, 1 - Nedoma, Novotný, Kuruc, Mihola, Řehoř, Král, vlastní

Medlánky: 7 - Štrubl, 6 - Viskot, 4 - Blahoudek, 3 - Fryc, Sehnal, Škaroupka, 2 - Janderka, Johaník, vlastní, 1 - Solis, Vaňorek, Fridrich

Černá Hora: 6 - Honsnejman, Mazal, 5 - Čepa, 3 - Širůček, Jabůrek, Němec, 2 - Bubniak, Flígl, Mokrý, Menoušek, 1 - Klepáček, Tatíček, Panovský, Mareš, Hladil

Ochoz u Brna: 5 - Mlejnek, Dohnal, Telíšek, 3 - Sapák, 2 - Gronich, Řičica, 1 - Gazda, Šváb, Malenda, Trávníček, Šnajdr, Klemensevič, vlastní

Svratka Brno: 8 - Svoboda, Hrouzek, 5 - Pospíšil, Kašík I., 4 - Putna, Doubrava, 3 - Beránek, Navrátil, 1 - Ptáčník, vlastní

Rousínov B: 6 - Krejčíř, 5 - Cenek, 4 - Benda, Pupp, Radil, 3 - Lukeštík, 2 - Kadlčák, 1 - Buršík, Paulík, Rychlý, Kupčík, Barták, Chubirka, Růžička

Ivanovice na Hané: 6 - Šimeček, Černý, 3 - Kábele, 2 - Szeliga, Poprik, Škarabela, Neckář, 1 - Olejníček, Kufa, Pazdera

Blansko B: 8 - Gross, 4 - Jelínek, Pernica, 3 - Matuška, 2 - Janíček, Bezděk, Juránek, 1 - Svoboda, Klügl, Klimeš, Beneš, Blatný, Cupal, Antal, Hanskut, Sedláček

Olešnice: 3 - Hořínek, 2 - Plíhal, Tenora, Daniel M., 1 - Peterka, Boček, Vlasák, Kalej, vlastní