Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bořitov naděloval v Bosonohách, Olešnice prohrála doma už poosmé

12. 5. 2011

Tišnov remizoval ve 20. kole 1.B třídy skupiny A v Kunštátu 0:0 a bodově se na něho dotáhly Drnovice, třetí Bohdalice ztrácejí dva body. Čtvrtý Bořitov deklasoval souseda v tabulce Bosonohy na jejich hřišti 6:1.

Poslední Olešnice prohrála už osmý domácí zápas, tentokráte nestačila na Rousínov a její šance na záchranu už je jen v teoretické rovině.

Výsledkový servis 20. kola 1.B třídy skupiny A
Sokol Bohdalice - FC Medlánky 2:1 (1:0)
Branky:
Kopřiva, Novák - Viskot

FK SK Bosonohy - Sokol Bořitov 1:6 (0:2)
Branky:
Krejčí - Klicpera 2, Knies 2, Richtr, Šmerda
 
Slovan Ivanovice na Hané - FK Drnovice 1:5 (0:1)
Branky:
Kufa - Daněk, Fober, Jakeš, Jelínek M., Kábele P.; ČK: Černý (Ivanovice)
 
FC Olešnice - Framoz Rousínov B 0:3 (0:3)
Branky:
Cenek 2, Krejčíř
 
Ochoz u Brna - FK APOS Blansko B 5:0 (3:0)
Branky:
Telíšek 2, Dohnal, Sapák, Šnajdr

Černá Hora - FC Svratka Brno 3:2 (2:1)
Branky:
Honsnejman 2, Jabůrek - Hrouzek, Navrátil

FK Kunštát - AFK Tišnov 0:0

Tabulka
1. AFK Tišnov 20 11 4 5 29 : 14 37
2. FK Drnovice 20 10 7 3 27 : 14 37
3. Sokol Bohdalice 20 11 2 7 38 : 23 35
4. Sokol Bořitov 20 10 4 6 39 : 32 34
5. FK SK Bosonohy 20 9 3 8 37 : 33 30
6. FK Kunštát 20 7 9 4 21 : 20 30
7. FC Medlánky 20 8 2 10 31 : 29 26
8. Ochoz u Brna 20 7 5 8 25 : 36 26
9. FC Svratka Brno 20 7 4 9 34 : 36 25
10. FK APOS Blansko B 20 7 4 9 29 : 38 25
11. Slovan Ivanovice na Hané 20 7 4 9 21 : 32 25
12. Framoz Rousínov B 20 6 6 8 25 : 24 24
13. Černá Hora 20 5 6 9 26 : 31 21
14. FC Olešnice 20 3 4 13 13 : 33 13

Tabulka střelců
14 - Koplík (Bosonohy)
11 - Richtr (Bořitov)
9 - Novotný (Bořitov)
8 - Hrouzek (Svratka Brno), Gross (Blansko)
7 - Zeman (Tišnov)
6 - Štrubl (Medlánky), Černý (Ivanovice), Španěl (Kunštát), Havlík (Bosonohy), Jakeš (Drnovice), Kummer T. (Bohdalice)
5 - Pospíšil, Svoboda (Svratka Brno), Čepa (Černá Hora), Šimeček (Ivanovice), Mlejnek, Telíšek (Ochoz), Koloc (Tišnov), Cenek (Rousínov B), Knies (Bořitov), Podaný, Tilšer (Bohdalice), Viskot (Medlánky)
4 - Jelínek (Blansko B), Štěpánek (Bosonohy), Pupp (Rousínov B), Doubrava (Svratka Brno), Prachař (Bohdalice), Mazal (Černá Hora), Truhlář (Kunštát), Kábele P. (Drnovice), Klicpera (Bořitov)
3 - Fryc, Blahoudek (Medlánky), Slezák, Fober (Drnovice), Kábele V. (Ivanovice), Dohnal (Ochoz), Pacejka, Usnul, Kopřiva (Bohdalice), Beránek, Putna, Kašík I. (Svratka Brno), Lukeštík, Krejčíř (Rousínov B), Drábek (Bosonohy), Smrkal, Seyfert (Tišnov), Matuška (Blansko B), Hořínek (Olešnice), Širůček, Honsnejman, Jabůrek (Černá Hora), Šmerda (Bořitov)

Další kolo
14.05.2011, 16:30, FK APOS Blansko B - Sokol Bohdalice
14.05.2011, 16:30, FC Medlánky - FC Olešnice
14.05.2011, 16:30, FC Svratka Brno - Ochoz u Brna
15.05.2011, 10:15, Framoz Rousínov B - FK SK Bosonohy
15.05.2011, 16:30, FK Kunštát - Slovan Ivanovice na Hané
15.05.2011, 16:30, Sokol Bořitov - FK Drnovice
15.05.2011, 16:30, AFK Tišnov - Černá Hora