Jdi na obsah Jdi na menu
 


FKD, Medlánky, Ivanovice, Svratka Brno, Kunštát a Černá Hora v jarní části 1.B třídy skupiny A

31. 3. 2011

1.B třída skupina A

Tabulka po podzimní části
1. FK Drnovice 14 8 5 1 21 : 7 29
2. AFK Tišnov 14 8 2 4 21 : 11 26
3. Sokol Bořitov 14 7 3 4 22 : 23 24
4. FK SK Bosonohy 14 7 2 5 26 : 20 23
5. FC Medlánky 14 7 2 5 22 : 16 23
6. Slovan Ivanovice na Hané 14 7 2 5 17 : 17 23
7. FC Svratka Brno 14 6 3 5 23 : 20 21
8. Sokol Bohdalice 14 6 2 6 24 : 18 20
9. FK Kunštát 14 4 6 4 14 : 17 18
10. FK APOS Blansko B 14 5 2 7 21 : 27 17
11. Framoz Rousínov B 14 4 4 6 18 : 17 16
12. Ochoz u Brna 14 3 4 7 17 : 33 13
13. FC Olešnice 14 2 4 8 10 : 18 10
14. Černá Hora 14 2 3 9 12 : 24 9

Tabulka střelců: 11 - Koplík (Bosonohy), 9 - Novotný (Bořitov), 8 - Gross (Blansko)

Soupisky týmů pro jarní část

FKDFKD
Brankáři:
Brtníček Marian, Brtníček Daniel
Obránci: Bula Jan, Fober Martin, Jelínek Pavel, Gottwald Jakub, Král Ondřej, Slezák David
Záložníci: Ignačák Jiří, Jelínek Michal, Kroutilík David, Křap Lukáš, Farkaš Martin
Útočníci: Kabele Petr, Jakeš Martin, Novotný Radomír
Realizační tým
Trenér:
Zbořil Vitězslav, asistent: Novotný Radomír, vedoucí mužstva: Jelínek Oldřich, masér: Matulová Jarmila
Vedení klubu
Předseda:
Ing.  Brtníček Daniel, 1. místopředseda: Bc.  Jelínek Oldřich, 2. místopředseda: Ing.  Polišenský Vlastimil, členové: Zbořil Vitězslav, Jiříček Miroslav
Zimní změny
Odešli:
Kollár Ladislav – Vyškov (hostování). Pytela Radek – B mužstvo
Přišli: Král Ondřej – Vyškov (hostování), Gottwald Jakub – Vyškov (hostování)

MedlánkyFC Medlánky
Brankáři:
Kodeš Jan (1980), Kříž Pavel (1986), Kvapil Martin (1989), Šindelář Luboš (1977)
Obránci: Blahoudek Dominik (1983), Dörer Tomáš (1989), Hála Michal (1981), Iša David (1991), Kolev Ladislav (1979), Moras Janis (1991), Vaňorek Tomáš (1985), Viskot Marek (1982), Voda Martin (1991)
Záložníci: Dobrovolný Petr (1977), Kučera Michal (1986), Petrucha Lukáš (1983), Sehnal Filip (1988), Štrubl Jiří (1972)
Útočníci: Fridrich Michal (1982), Jakub Johaník (1982), Škaroupka Tomáš (1988),
Realizační tým
Trenér:
Sehnal Pavel, asistenti: Jiří Štrubl, Pavel Vojtíšek, vedoucí mužstva: Roman Kvapil, masér: Ing.Vlastimil Baláč
Vedení klubu
Předseda:
Ing.Ivo Müller, členové výboru: Jiří Berkovec (sekretář), JUDr. Lubomír Súkup, Ing. Vlastimil Baláč, Jiří Kölbl, Jaroslav Matoušek, Viktor Bílek
Zimní změny
Přišli:
Kříž Pavel (hostování – SK Včelná), Dörer Tomáš (hostování – TJ Sokol Litultovice), Iša David (hostování – FK Úsov), Jakub Johaník (přestup – SK Nusle), Kučera Michal (návrat z hostování – Blažovice)

Slovan Ivanovice na Hané
Brankař:
Vymazal Martin
Obránci: Pospíšil Tomáš, Chmelař Jaroslav, Pazdera Patrik, Moravec René, Polách Jan
Záložníci: Kábele Vojtěch, Černý Zdeněk, Škarabela Radek, Deutsch Petr, Šimek Jiří
Útočníci: Šimeček Roman, Neckař Radek, Medřický Jan
Realizační tým
Trenér:
Svoboda Josef, asistent trenéra: Špičák Jan, vedoucí družstva: Gurka Josef, masér: Gergely David
Zimní změny
Přišli
: Vymazal Martin - Dědice /hostování/, Pazdera Patrik - Vyškov /hostování/, Škarabela Radek /HS Kroměříž/, Medřický Jan - z dorostu
Odešli: Rychlík Lukáš - Vyškov /hostování/, Holý Jan - Slavkov / hostování/, Kábele Petr - FKD /přestup/, Poprik Jakub - konec hostování, Klimek Vladimír - přerušená činnost

SvratkaFC Svratka Brno
Brankáři:
Tomazsevský David, Maruniak Lukáš
Obránci: Kašík Filip, Doubrava Tomáš, Beránek Lukáš, Luňák Petr
Záložníci: Hrouzek Michal, Putna Ondřej, Kratochvíl Michal, Andrlík Tomáš, Kašík Ilja
Útočníci: Pospíšil Ondřej, Karafiát Roman
Realizační tým
Trenér:
Kopenec Jan, asistent: Drštka Jiří, vedoucí mužstva: Anschlag Marek
Vedení klubu
Předseda klubu:
Michal Kundrát, členové výboru: Ivo Kundrát, Miloš Miloš, Petr Haška, Roman Šitina
Zimní změny
Nikdo neodešel
Příchody nejsou dokončeny

KunštátFK Kunštát
Brankáři:
Loukota Ivo
Obránci: Hruška Ondřej, Horák Vladan, Ducháček Ondřej, Záboj Tomáš, Loukota Ondřej, Bašný Josef
Záložníci: Havelka Petr, Bednář Zdeněk, Španěl Ondřej, Mihola Erik, Zámek Aleš, Král Rostislav, Řehoř Pavel, Novotný Martin
Útočníci: Boček Vítězslav, Šmerda Jaroslav, Truhlář Karel
Realizační tým
Trenér: 
Loukota Petr, asistent: Horák Vladan, vedoucí mužstva: Šmerda Vlastimil, lékař: MuDr. Bousek Radek
Vedení klubu
Předseda:
Tenora František, členové výboru: Hruška Ondřej, Horák Vladan, Šmerda Vlastimil, Loukota Petr, Ducháček Ondřej, Šmerda Jaroslav, Rotroekl Jan
Přišli: Španěl Ondřej (hostování z SK Olympia Ráječko), Král Rostislav (hostování z AFK Letovice), Mihola Erik (hostování ze Sokol Drnovice)
Odešli: Vlasák Josef (hostování do FC Olešnice)

Sokol Černá Hora
Brankáři:
Trávníček Marek   
Obránci: Tatíček Aleš, Mokrý Jakub, Kapoun Miroslav, Menoušek Lukáš      
Záložníci: Čepa Ondřej, Flígl Aleš, Širůček Zdeněk, Mazal Antonín, Němec Libor, Jabůrek Zdeněk   
Útočníci: Bubniak Petr, Bílek Martin, Klepáček Miroslav
Realizační tým
Trenér:
Málek Jaroslav, asistenti: Traxl Zdeněk ,Vladík Jiří, vedoucí mužstva: Kopecký Květoslav   
Zimní změny 
Přišli na hostování na jaro 2011   
z MKZ Rájece-Jestřebí : Mazal Antonín , Jabůrek Zdeněk  
z FK Blanska : Němec Libor,Mokrý Jakub

 

Chybějící soupisky můžete hlásit na redakční e-mail: pesek2@post.cz.