Jdi na obsah Jdi na menu
 


Je lepší hrát špici I.B, říká bohdalický střelec Kolečkář

22. 9. 2011

Po šesti odehraných kolech se Bohdalice posunuly do čela I. B třídy skupiny A, kde přeskočily Kohoutovice. Právě brněnský celek v posledním zápase porazily 2:1. "Vyhráli jsme se štěstím, podržel nás brankář. Ale jsou to hodně cenné tři body," říkal po utkání Jaroslav Kolečkář. Pětatřicetiletý útočník měl na obratu ve skóre hlavní podíl.

V 55. minutě zakončil střelou k levé tyči Tilšerovu akci a v 69. minutě vybídl dlouhým autem ke skórovaní Pospíšila. "Dlouhé auty zkoušíme i v domácích zápasech, kde máme menší hřiště než v Kohoutovicích, takže z nich bývá i více šancí," přiznal autor šesti letošních branek. A to ještě nastřelil někdejší útočník Dědic nebo Velkého Meziříčí v úvodu zápasu břevno.

Bohdalice mají na kontě pět vítězství, prohrály jen v Kunštátu. Vypadá to, že by zase měly hrát o nejvyšší příčky a postup do I. A třídy. "Já se na to dívám tak, že je lepší hrát špici I.B, než se pohybovat někde v sestupových příčkách I.A třídy. Teď se tady sešla dobrá skupina, daří se nám... A kdyby se postup jeden rok podařil, byla by to velká sláva. Teď je ale pro nás atraktivní I.B, máme derby s Ivanovicemi, Švábenicemi, Rousínovem a Drnovicemi," doplnil Jaroslav Kolečkář. Právě Drnovice budou dalším soupeřem Bohdalic. "Jsou naším největším konkurentem. Hodně kluků, co hrávalo v Bohdalicích, odešlo po znovu založení oddílu právě do Drnovic. A potom tam šel i trenér (pozn. Vítězslav Zbořil)," zakončil.