Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kohoutovický Luděk Koubek: Ztráta tří hráčů je pro nás velkým problémem

Vstup do sezony měly Kohoutovice impozantní. Ze čtyř zápasů braly v I. B třídě skupině A plný počet 12 bodů. Teď se dobře promazaný stroj zadrhl. Po Lipovci Tatran smolně prohrál i s Bohdalicemi - report ze zápasu najdete ZDE. Šestkrát se v úvodních kolech trefil Luděk Koubek. Proti Bohdalicím se zastupující kapitán (místo zraněného Lukáše Průchy) střelecky neprosadil.

Bohdalicím vychytal výhru brankář Posolda...
Stoprocentně. Chytil tři nebo čtyři gólovky. Rozhodlo, že jsme ty šance neproměnili. Možná jsme mohli mít bod, ale po standardce podruhé inkasovali. Je to pořád stejné, v Lipovci jsme po nich dostali dvě branky.

Za stavu 1:1 jste byl faulován v pokutovém území, ale rozhodčí možná překvapivě neodpískal penaltu, ale ponechal výhodu. Jak byste tento moment okomentoval?
Náš hráč byl ve vyložené šanci, takže penaltu nemusel pískat, nechal volný průběh a akci dokončit. Myslím si, že situaci vyhodnotil správně.

Druhá inkasovaná branka byla hodně laciná, kde obránci podskočili dlouhý aut...
Jak jsem říkal, dvě branky ze standardek už jsme dostali v Lipovci. Stejné chyby pořád dokola. Navíc se teď potýkáme s tím, že máme zraněné tři hráče (pozn. Průchu, Jankulára a Látala).

Může být jejich ztráta klíčová v boji o přední příčky?
Určitě. Všichni to jsou naši klíčoví hráči. Ať Průcha nebo Jankulár, kteří tvoří hru a jejich ztráta je pro nás velkým problémem. Ale s tím se v této soutěži potýká asi každý mančaft, takže se na to nemůžeme vymlouvat. Když dáme z pěti šancí jeden gól, tak to je hlavní problém.

Byly Bohdalice zatím nejsilnějším soupeřem v I. B třídě?
Zatím to byl náš nejtěžší protivník. Mají osobnosti v podobě Pánka nebo Kolečkáře.