1.B třída skupina B po 14. kole: 1. Šaratice, 2. Křenovice, 3. Zastávka
1.B třída skupina B ve statistikách
Tabulka
1. Šaratice 14 9 3 2 39 : 16 30
2. SK Křenovice 14 8 4 2 33 : 21 28
3. Čechie Zastávka 14 8 3 3 26 : 19 27
4. SK Moravská Slavia Brno 14 8 2 4 33 : 18 26
5. A.S.A. ES Únanov 14 7 2 5 25 : 17 23
6. SK Žebětín 14 5 5 4 25 : 21 20
7. Družstevník Práče 14 6 1 7 21 : 32 19
8. SK Újezd u Brna 14 5 3 6 21 : 24 18
9. SK Měnín 14 5 2 7 35 : 31 17
10. SK Tuřany 14 5 2 7 23 : 21 17
11. Tatran Šatov 14 4 4 6 15 : 21 16
12. SK Sokol Jaroslavice 14 4 3 7 22 : 29 15
13. MFK Modřice 14 3 3 8 18 : 31 12
14. Sokol Višňové 14 2 1 11 9 : 44 7
Tabulka - doma
1. Šaratice 7 7 0 0 27 : 5 21
2. SK Moravská Slavia Brno 7 6 1 0 19 : 2 19
3. SK Křenovice 7 5 2 0 21 : 11 17
4. Čechie Zastávka 7 5 1 1 17 : 8 16
5. SK Žebětín 7 3 4 0 13 : 5 13
6. SK Újezd u Brna 7 4 1 2 15 : 8 13
7. A.S.A. ES Únanov 7 4 0 3 14 : 7 12
8. Tatran Šatov 7 3 2 2 10 : 10 11
9. SK Měnín 7 3 1 3 21 : 14 10
10. Družstevník Práče 7 3 0 4 9 : 12 9
11. MFK Modřice 7 2 2 3 10 : 11 8
12. SK Tuřany 7 2 1 4 12 : 11 7
13. SK Sokol Jaroslavice 7 1 3 3 12 : 16 6
14. Sokol Višňové 7 1 1 5 4 : 21 4
Tabulka - venku
1. SK Křenovice 7 3 2 2 12 : 10 11
2. A.S.A. ES Únanov 7 3 2 2 11 : 10 11
3. Čechie Zastávka 7 3 2 2 9 : 11 11
4. SK Tuřany 7 3 1 3 11 : 10 10
5. Družstevník Práče 7 3 1 3 12 : 20 10
6. Šaratice 7 2 3 2 12 : 11 9
7. SK Sokol Jaroslavice 7 3 0 4 10 : 13 9
8. SK Moravská Slavia Brno 7 2 1 4 14 : 16 7
9. SK Měnín 7 2 1 4 14 : 17 7
10. SK Žebětín 7 2 1 4 12 : 16 7
11. Tatran Šatov 7 1 2 4 5 : 11 5
12. SK Újezd u Brna 7 1 2 4 6 : 16 5
13. MFK Modřice 7 1 1 5 8 : 20 4
14. Sokol Višňové 7 1 0 6 5 : 23 3
Tabulka - 1. poločasy
1. SK Moravská Slavia Brno 14 9 3 2 20 : 9 30
2. Šaratice 14 8 4 2 19 : 5 28
3. SK Křenovice 14 6 5 3 13 : 6 23
4. A.S.A. ES Únanov 14 5 7 2 12 : 6 22
5. SK Tuřany 14 6 4 4 12 : 8 22
6. SK Újezd u Brna 14 5 6 3 9 : 6 21
7. Čechie Zastávka 14 6 2 6 10 : 11 20
8. SK Sokol Jaroslavice 14 4 4 6 11 : 13 16
9. Tatran Šatov 14 3 7 4 6 : 8 16
10. Družstevník Práče 14 4 4 6 12 : 16 16
11. SK Žebětín 14 3 7 4 6 : 10 16
12. SK Měnín 14 3 5 6 18 : 19 14
13. MFK Modřice 14 3 3 8 6 : 17 12
14. Sokol Višňové 14 1 3 10 1 : 21 6
Tabulka - 2. poločasy
1. Čechie Zastávka 14 9 3 2 16 : 8 30
2. Šaratice 14 9 0 5 20 : 11 27
3. SK Žebětín 14 7 4 3 19 : 11 25
4. SK Křenovice 14 5 6 3 20 : 15 21
5. SK Moravská Slavia Brno 14 6 3 5 13 : 9 21
6. A.S.A. ES Únanov 14 6 2 6 13 : 11 20
7. MFK Modřice 14 5 4 5 12 : 14 19
8. SK Sokol Jaroslavice 14 5 4 5 11 : 16 19
9. SK Měnín 14 4 5 5 17 : 12 17
10. SK Tuřany 14 4 5 5 11 : 13 17
11. SK Újezd u Brna 14 4 4 6 12 : 18 16
12. Družstevník Práče 14 3 7 4 9 : 16 16
13. Tatran Šatov 14 3 5 6 9 : 13 14
14. Sokol Višňové 14 1 2 11 8 : 23 5
Statistiky
Počet branek: 345, průměr 3,52 na utkání
Nejvíce branek v utkání: 8 - Měnín-Práče (7:1), 7 - Křenovice-Modřice (5:2), Měnín-MS Brno (3:4), Měnín-Únanov (5:2), Újezd-Práče (3:4)
Střelecké výkony: 4 - Zifčák (Jaroslavice - ve 14. kole Modřicím), 3 - Čapoun (Únanov - ve 12. kole Práčím) , Buchta (Šaratice - ve 4. kole Zastávce), Vykouřil (Měnín - v 10. kole Únanovu)
Nejlepší útok: 39 - Šaratice, 35 - Měnín, 33 - Moravská Slavia Brno, Křenovice
Nejlepší obrana: 16 - Šaratice, 17 - Únanov, 18 - Moravská Slavia Brno
Tabulka střelců: 12 - Rozkopal (Křenovice), 11 - Buchta (Šaratice), Smetana (Tuřany)
Střelci
Šaratice
11 - Buchta, 8 - Kováč, 5 - Smetana, 4 - Polášek, 3 - Rozbořil, 2 - Cenek, Ptáček, 1 - Jedlička, Bukáček, Zouhar, Yagupa
SK Křenovice
12 - Rozkopal, 4 - Baják, 3 - Procházka, Rotrekl, 2 - Dufek, Benda, Ledvina, vlastní, 1 - Jenáček, Uher, Svoboda
Čechie Zastávka
7 - Rousek, 6 - Ustohal, 5 - Maňásek, 2 - Kadlčík, Ištok, Pohl, 1 - Mrázek, vlastní
SK Moravská Slavia Brno
6 - Hrázský, 5 - Pauzr, Krejčí, 4 - Černý, 3 - Jabůrek, 2 - Veselovský, Indráček, Viktora, vlastní, 1 - Večeřa, Ferko
A.S.A. ES Únanov
8 - Čapoun, 4 - Kohůt, 3 - Stuchlík, Vlk D., 1 - Diviš, Bulín, Sivera, Kučera, Vlk M., Zika, vlastní
SK Žebětín
6 - Čechura, 5 - Žvanut, 3 - Rajtoral, Havelka, 2 - Obst, Červený, 1 - Ingr, Válka, Krejčí, vlastní
Družstevník Práče
8 - Chovanec, 2 - Gregor, Koudela, Bernát, Tkadlec, 1 - Doležal, Fortelný, Mašek, Kosec, vlastní
SK Újezd u Brna
5 - Polášek, 4 - Horáček, 3 - Semmler, Tumanyan, 2 - Chalupa, 1 - Vichta, Řeřicha, Halický, Kozdas
SK Měnín
8 - Vykouřil, 7 - Lacko, 5 - Aujeský, 4 - Hlušek, 3 - Prchal, 2 - Horák, Krška, vlastní, 1 - Srnec, Hrdý
SK Tuřany
11 - Smetana, 2 - Kříž, Mareš, Niederle, 1 - Bělehrádek, Březina, Chladil, Heřmanský, Dobiáš, vlastní
Tatran Šatov
4 - Štorek, 2 - Kříž, Samaš, 1 - Halkoci, Darvaš, Koza, Procházka, Barták, Matuščin, vlastní
SK Sokol Jaroslavice
7 - Opatřil, 5 - Zifčák, 4 - Hudec, 2 - Rybanský, Juhaňák, 1 - Willmann, Glazer
MFK Modřice
4 - Dofek, Hemerka, 3 - Šidlo, Chalupa, 1 - Záklaník, Pastva, Dvořák, Goiš
Sokol Višňové
3 - Caha, 2 - Staněk, Adámek, 1 - Kůra, Buchta