Jdi na obsah Jdi na menu
 


Otnice porazily Vojkovice, přesto sestupují do okresního přeboru

7. 6. 2010

O velké překvapení se v 25. kole I. B třídy skupiny B postarali fotbalisté Otnic. Porazili 2:1 jasného vítěze soutěže Vojkovice. Ale ani překvapivá výhra jim naději na záchranu neuchovala a po třech sezonách se s nejnižší krajskou soutěží minimálně na rok rozloučí. Do konce sezony totiž mohou uhrát maximálně 26 bodů, což by nestačilo na záchranu ani v případě posunu na 12. příčku tabulky (ve skupině A mají dvanácté Kohoutovice po 24. odehraném kole už 27 bodů). Téměř nulovou šanci na záchranu mají po porážce s Práčemi také Hostěradice.

Za jasně prvními Vojkovicemi skončí na druhém místě Tuřany, které vyhrály ve šlágru 25. kola v Jaroslavicích a už nemohou být předstiženy. Na třetí místo Jaroslavic ještě mohou zaútočit fotbalisté Zastávky.

Ohrožené týmy (z každé skupiny sestupuje 14. a 13. tým + dva nejhorší z 12. míst)
I. B třída skupina B
9. SK Křenovice 23 9 3 11 43 : 44 30
10. Šaratice 23 8 6 9 41 : 45 30
11. Sokol Višňové 22 7 7 8 26 : 32 28
12. SK Újezd u Brna 22 6 5 11 25 : 36 23
13. Družstevník Hostěradice 24 5 6 13 27 : 52 21
14. Sokol Otnice 24 5 5 14 43 : 63 20 - sestupují

I. B třída skupina A
8. Černá Hora 23 7 9 7 33 : 22 30
9. FC Medlánky 23 8 5 10 39 : 39 29
10. Sokol Bořitov 23 8 4 11 42 : 39 28
11. Framoz Rousínov B 23 7 7 9 33 : 49 28
12. Tatran Kohoutovice 24 9 0 15 41 : 58 27
13. SK Sokol Lipovec 24 6 6 12 37 : 55 24
14. Tatran Starý Lískovec 22 2 2 18 20 : 73 8 - sestupuje

I. B třída skupina C
8. Agro Milotice 23 8 5 10 29 : 32 29
9. FK Mutěnice B 24 8 4 12 38 : 41 28
10. Sokol Hroznová Lhota 24 7 7 10 34 : 42 28
11. FK Baník Dubňany 24 7 5 12 35 : 47 26
12. Rakvice 1932 24 7 4 13 30 : 35 25
13. Sokol Vlkoš 24 7 3 14 38 : 46 24
14. Sokol Hlohovec 24 3 4 17 22 : 58 13 - sestupuje

25. kolo I. B třídy skupiny B
Měnín - Újezd 2:1 (0:0)

Branky: Aujeský 2 - Horáček

Hostěradice - Práče 0:1 (0:0)
Branky: Kosec

Šaratice - Zastávka 0:3 (0:0)
Branky: Bohuslav, Prchal, Rousek, ČK: Borovský (Šaratice)

Modřice - Křenovice 5:1 (1:0)
Branky: Chloučanský 2, Goiš 2, Mlejnek - Rotrekl, ČK: Frídl - Rotrekl, Procházka

Jaroslavice - Tuřany 1:3 (1:2)
Branky: Rybanský - Bělohlávek 2, Chladil

Otnice - Vojkovice 2:1 (1:1)
Branky: Spáčil, Svoboda - Vacek

Šatov - Višňové 2:1 (1:0)
Branky: Barták, Procházka - Kratochvíl

Tabulka
1. SK Vojkovice 22 17 2 3 75 : 24 53 - postupují do I. A třídy 
2. SK Tuřany 24 14 4 6 49 : 38 46
3. SK Sokol Jaroslavice 24 13 1 10 47 : 35 40
4. Čechie Zastávka 23 10 5 8 39 : 37 35
5. SK Měnín 23 10 3 10 56 : 54 33
6. Sokol Modřice 23 9 6 8 31 : 32 33
7. Družstevník Práče 24 9 5 10 35 : 38 32
8. Tatran Šatov 23 9 4 10 31 : 38 31
9. SK Křenovice 23 9 3 11 43 : 44 30
10. Šaratice 23 8 6 9 41 : 45 30
11. Sokol Višňové 22 7 7 8 26 : 32 28
12. SK Újezd u Brna 22 6 5 11 25 : 36 23
13. Družstevník Hostěradice 24 5 6 13 27 : 52 21
14. Sokol Otnice 24 5 5 14 43 : 63 20 - sestupují do okresního přeboru

Tabulka jarní části
1. SK Vojkovice 9 7 1 1 20 : 8 22
2. SK Tuřany 11 6 2 3 20 : 13 20
3. Čechie Zastávka 10 6 1 3 21 : 12 19
4. Sokol Modřice 10 5 3 2 17 : 11 18
5. Družstevník Práče 11 5 3 3 17 : 13 18
6. SK Křenovice 10 5 2 3 19 : 22 17
7. Tatran Šatov 10 5 1 4 16 : 15 16
8. SK Sokol Jaroslavice 11 5 1 5 16 : 17 16
9. SK Měnín 10 5 0 5 22 : 22 15
10. Sokol Otnice 11 3 2 6 28 : 28 11
11. Sokol Višňové 9 2 4 3 10 : 12 10
12. SK Újezd u Brna 9 2 1 6 10 : 16 7
13. Šaratice 10 2 1 7 15 : 26 7
14. Družstevník Hostěradice 11 1 2 8 12 : 28 5

Tabulka střelců
24 - Vacek (Vojkovice)
18 - Hlušek (Měnín)
15 - Svoboda (Otnice)
12 - Opatřil (Jaroslavice), Krška (Vojkovice)
11 - Furch (Vojkovice - v soutěži už nehraje) 
10 - Baják (Křenovice), Aujeský (Měnín)

Dohrávka 24. kola
08.06.2010, 18:00, Čechie Zastávka - Sokol Modřice
Dohrávky 23. kola
09.06.2010, 17:30, Sokol Višňové - SK Vojkovice
10.06.2010, 17:30, Šaratice - SK Měnín
26. kolo
12.06.2010, 14:00, SK Křenovice - Šaratice
12.06.2010, 16:30, Čechie Zastávka - Družstevník Hostěradice
12.06.2010, 16:30, SK Tuřany - Sokol Modřice
12.06.2010, 16:30, SK Vojkovice - SK Sokol Jaroslavice
12.06.2010, 16:30, Sokol Višňové - Sokol Otnice
13.06.2010, 16:30, Družstevník Práče - SK Měnín
13.06.2010, 16:30, SK Újezd u Brna - Tatran Šatov