Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na sezonu jsme nažhaveni a chceme hrát o postup, hlásí trenér Šaratic Michal Odehnal

29. 3. 2011

Šaratice vstupují jako lídr tabulky do jarních odvet v 1.B třídě skupině B. Na čele mají náskok dvou bodů na Křenovice, třech na Zastávku a čtyř na Moravskou Slavii Brno. "Bohužel kádr máme stále úzký. Navíc se nám v předposlední přípravě zranili 3 kluci," říká hrající trenér Michal Odehnal. Prvním soupeřem Šaratic bude v neděli Práče.

Jak probíhala zimní příprava v Šaraticích?
Začali jsme na začátku ledna a trénovali třikrát týdně - z toho dvakrát v pracovních dnech a jednou o víkendu. Od února jsme absolvovali turnaj B skupiny v Líšni a musím říct, že to byl fantastickej turnaj a pro nás výborná příprava.

V Líšni se vám vcelku dařilo. Třetí místo...
Prakticky jsme prohráli jenom jeden zápas se Zbýšovem 1:0 a to, když se nám zranili hráči a my tak dohrávali v desíti. Zbýšovu jsme ale potom porážku v utkání o 3. místo vrátili. S přípravou panuje spokojenost, kluci chodili trénovat, naběhalo se...

S jakými změnami půjdete do jarní části?
Odešli Staňa Polášek a Ondra Pilát. Ukončit kariéru chtěl Martin Galia, ale nakonec si dal třísla dohromady, začal trénovat a na jaře určitě hrát bude. Zatím jedinou a velkou posilou pro nás je Michal Jedlička.

Koho považujete za největšího favorita na postup?
Vršek tabulky je našláplej. Jsme tam my, Křenovice, Zastávka, v závěsu je Morenda - tyhle mančafty jsou výborný. Pro mě je od začátku sezony kandidát číslo 1 Zastávka, ale uvidíme, žádný vyloženě jasný favorit na postup tady není.

Máte nějaké osobní cíle?
Jediný cíl, který jsem si dal, je udržet domácí neporazitelnost. Zatím jsme všechny zápasy doma vyhráli a chtěl bych to dotáhnou až do konce.

Pokud Šaratice soutěž vyhrají, přijmou postup do 1.A třídy?
Teď je ještě brzy na to říkat, že postoupíme nebo ne. Momentálně jsme všichni nažhaveni na sezonu a chceme hrát o postup. 

saratice.jpgŠaratice v jarní části 1.B třídy skupiny B
Brankáři:
Plchut Pavel
Obránci: Borovský Zdeněk, Bukáček David, Jedlička David, Jedlička Michal, Odehnal Michal, Rozbořil Lukáš
Záložníci: Cenek Lukáš, Galia Martin, Ptáček Milan, Smetana Jan, Yagupa Nazar
Útočníci: Buchta Lukáš, Klaška Petr, Kovač Antonín
Realizační tým
Trenér:
Odehnal Michal, asistenti: Doležal Libor, Plchut Pavel, vedoucí mužstva: Pokorný Václav
Vedení klubu
Předseda:
Galia Milan, místopředseda: Orság Jiří, členové výboru: Buchta Bedřich, Galia Martin, Klaška Petr, Kovač Antonín, Kulhánek Miroslav, Malík Milan, Pokorný Václav, Rozbořil Jiří, Rozbořil Stanislav
Zimní změny
Přišli:
Buchta Lukáš - přestup z Líšně, Jedlička David - hostování ze Sparty Brno, Jedlička Michal - hostování z SK Újezd u Brna, Plchut Pavel - hostování z ČAFC Brno, Ptáček Milan - přestup ze Sparty Brno, Pařízek Rudolf - v jednání hostování z Dosty Bystrc
Odešli: Kadlec Roman - hostování TJ Zbýšov, Pilát Ondřej - ukončeno hostování, Polášek Stanislav - v jednání