Jdi na obsah Jdi na menu
 


Šaratice i Křenovice potvrdily vedoucí pozice v 1.B třídě skupině B

2. 11. 2010

Šaratice i Křenovice ve 12. kole 1.B třídy skupiny B po osmé vyhrály a s celkovým ziskem 27 bodů nadále vévodí tabulce. Šaratice odvezly vítězství 2:1 z Měnína a Křenovice porazily Jaroslavice 3:1. Trefili se i nejlepší střelci soutěže - Zbyněk Rozkopal dvakrát (celkem 12 gólů) a Lukáš Buchta jednou (11).

Teprve podruhé v ročníku vyhrálo Višňové, Újezd přehrálo díky dvěma gólům Adámka 2:1 a na 13. Modřice ztrácí 2 body a na 12. Jaroslavice bodů 5.

Výsledkový servis 13. (12. hraného) kola 1. B třídy skupiny B
SK Tuřany - Družstevník Práče 1:2 (1:2)
Branky:
Heřmanský J. - Chovanec, Kosec

SK Křenovice - SK Sokol Jaroslavice 3:1 (0:0)
Branky:
Rozkopal 2, Dufek - Glazer

SK Moravská Slavia Brno - Tatran Šatov 2:1 (2:0)
Branky:
Hrázský, Viktora - Štorek

MFK Modřice - Čechie Zastávka 0:1 (0:1)
Branka:
Rousek

A.S.A. ES Únanov - SK Žebětín 1:3 (0:1)
Branky:
Čapoun - Havelka 2, Čechura

Sokol Višňové - SK Újezd u Brna 2:1 (1:0)
Branky:
Adámek 2 - Chalupa; ČK: Kůra (Višňové)

SK Měnín - Šaratice 1:2 (1:1)
Branky:
Krška - Buchta, Smetana

Tabulka po 12. kole
1. Šaratice 12 8 3 1 34 : 13 27
2. SK Křenovice 12 8 3 1 31 : 15 27
3. Čechie Zastávka 12 7 3 2 24 : 14 24
4. SK Moravská Slavia Brno 12 6 2 4 24 : 18 20
5. A.S.A. ES Únanov 12 6 2 4 20 : 15 20
6. SK Žebětín 12 5 4 3 22 : 16 19
7. Družstevník Práče 12 5 1 6 17 : 23 16
8. SK Měnín 12 4 2 6 26 : 27 14
9. SK Újezd u Brna 12 4 2 6 15 : 22 14
10. SK Tuřany 12 4 1 7 18 : 18 13
11. Tatran Šatov 12 3 4 5 12 : 16 13
12. SK Sokol Jaroslavice 12 3 3 6 18 : 27 12
13. MFK Modřice 12 2 3 7 16 : 27 9
14. Sokol Višňové 12 2 1 9 9 : 35 7

Tabulka střelců
12 - Rozkopal (Křenovice)
11 - Buchta (Šaratice)
8 - Čapoun (Únanov), Smetana (Tuřany)
7 - Opatřil (Jaroslavice), Vykouřil (Měnín)
6 - Rousek, Ustohal (Zastávka), Hrázský (MS Brno), Chovanec (Práče), Čechura (Žebětín), Lacko
5 - Aujeský (Měnín), Maňásek (Zastávka), Kováč (Šaratice), Žvanut (Žebětín)
4 - Kohůt (Únanov), Polášek (Šaratice), Hudec (Jaroslavice), Dofek (Modřice), Štorek (Šatov), Baják (Křenovice)
3 - Reitoral, Havelka (Žebětín), Rozbořil, Smetana (Šaratice), Jabůrek, Pauzr, Krejčí (MS Brno), Rotrekl (Křenovice), Hemerka, Chalupa (Modřice), Caha (Višňové), Tumanyan, Semmler, Poláček (Újezd), Hlušek (Měnín)
2 - Kadlčík, Ištok, Pohl (Zastávka), Rybanský, Juhaňák (Jaroslavice), Černý (MS Brno), Procházka, Ledvina, Benda, Dufek (Křenovice), Staněk, Adámek (Višňové), Prchal (Měnín), Šidlo (Modřice), Cenek, Ptáček (Šaratice), Mareš, Kříž, Niederle (Tuřany), Horáček, Chalupa (Újezd), Kříž (Šatov), Vlk (Únanov), Gregor, Bernát (Práče), Červený (Žebětín)

Další kolo
06.11.2010, 14:00, Čechie Zastávka - A.S.A. ES Únanov
06.11.2010, 14:00, SK Žebětín - SK Tuřany
06.11.2010, 14:00, SK Moravská Slavia Brno - Sokol Višňové
06.11.2010, 14:00, Šaratice - Tatran Šatov
07.11.2010, 14:00, Družstevník Práče - SK Měnín
07.11.2010, 14:00, SK Újezd u Brna - SK Křenovice
07.11.2010, 14:00, SK Sokol Jaroslavice - MFK Modřice