Jdi na obsah Jdi na menu
 


Týmy 1. B třídy skupiny A a B: Drnovice, Olešnice, Svratka, Křenovice, Modřice, Šaratice, Šatov, Tuřany, Zastávka

13. 8. 2010

1. B třída skupina A

1. kolo
14.08.2010, 16:30, Sokol Bohdalice - FC Olešnice
14.08.2010, 16:30, FC Svratka Brno - FC Medlánky
15.08.2010, 16:30, Slovan Ivanovice na Hané - FK APOS Blansko B
15.08.2010, 16:30, Ochoz u Brna - FK SK Bosonohy
15.08.2010, 16:30, Černá Hora - FK Drnovice
15.08.2010, 16:30, FK Kunštát - Sokol Bořitov
15.08.2010, 16:30, AFK Tišnov - Framoz Rousínov B

Soupisky týmů pro podzimní část

FK Drnovice
Brankáři:
Brtníček Marian, Kollár Ladislav
Obránci: Bula Jan, Farkaš Martin, Fober Martin, Jelínek Pavel, Slezák David
Záložníci: Ignačák Jiří, Jelínek Michal, Kroutilík David, Křap Lukáš, Lecián Miroslav, Pytela Radek
Útočníci: Bébar Martin, Jakeš Martin, Novotný Radomír
Realizační tým
Trenér: Jelínek Oldřich, asistent: Polišenský Vlastimil, vedoucí mužstva: Dvořák Jiří, masér: Matulová Jarmila
Vedení klubu
Předseda: Ing. Daniel Brtníček, 1. místopředseda: Bc. Oldřich Jelínek, 2. místopředseda: Ing. Vlastimil Polišenský, člen: Vítězslav Zbořil, člen: Miroslav Jiříček
Letní změny
Odešli: nikdo
Přišli: Křap (Habrovany), Fober (Vyškov)

FC Olešnice
Brankář:
1 Žíla Dalibor (1982) 
Obránci: 4 Plíhal Miroslav (1982), 15 Šafařík Jan (1987), 3 Miluška Aleš (1988), 14 Tomášek Ondřej (1984), 2 Kalas Bronislav (1973)
Záložníci: 7 Kuda Ondřej (1990), 9 Křivánek Lukáš (1986), 6 Krška Jiří (1973), 5 Plíhal Martin (1979), 12 Pařízek Radek (1988), 13 Daniel Marek (1987), 8 Hořínek Vít (1988) 
Útočníci: 10 Boček Rostislav (1977), 11 Peterka Jiří (1990),Horák Michal (1991) 
Realizační tým
Trenér: Peša Milan (1963), vedoucí mužstva: Peša Miroslav (1963), technické zabezpečení: Findejs Radek (1971)
Vedení klubu
Předseda: Ing. Zdeněk Dufek, místopředseda: Ing. Miroslav
Peša, sekretář, korespondence: Dalibor Štarha, členové VV: Kalas Bronislav, Horáček Petr, Prudký David, Kříž Petr

FC Svratka Brno
Brankáři: Tomaszewský, Maruniak
Obránci: Kašík F., Doubrava, Beránek, Andrlík
Záložníci: Hrouzek, Kašík I., Putna, Luňák, Válek, Ullmann
Útočníci: Pospíšil O., Kratochvíl
Realizační tým
Trenér: Jan Kopenec, asistent: Jiří Drštka, vedoucí mužstva: Marek Anschlag
Vedení klubu
Předseda: Michal Kundrát, členové výboru: Miloš Miloš, Ivo Kundrát, Petr Haška, Roman Šitina, Marek Anschlag, Petr Svoboda, Ivo Langr, Mojmír Fojt
Letní změny
Přišli:
Válek, Ullmann
Odešli: Strýček, Hoffmann 

 

1. B třída skupina B

1. kolo
14.08.2010, 16:30, Šaratice - Družstevník Práče
14.08.2010, 16:30, SK Křenovice - SK Moravská Slavia Brno
15.08.2010, 16:30, SK Tuřany - Čechie Zastávka
15.08.2010, 16:30, SK Měnín - SK Žebětín
15.08.2010, 16:30, Tatran Šatov - Sokol Višňové
15.08.2010, 16:30, A.S.A. ES Únanov - SK Sokol Jaroslavice
15.08.2010, 16:30, MFK Modřice - SK Újezd u Brna

Soupisky týmů pro podzimní část

SK Křenovice
Brankáři: Otakar Svoboda, Josef Procházka
Obránci: Tomáš Benda, Josef Kolesnáč, Tomáš Doležal, Lubomír
Proniuk, Jakub Pauřík, Petr Jenáček
Záložníci: Jan Rotrekl, David Uher, Lukáš Procházka,
Lukáš Ledvina, Michal Dufek, Jaroslav Gzela
Útočníci: Zbyněk Rozkopal, František Baják, Petr Novotný, Lukáš
Obhlídal
Realizační tým
Trenér: Přemysl Divácký, vedoucí mužstva: Leoš Blažek
Letní změny
Přišli:
Michal Dufek - prodlouženo hostování z Bohunic do 31.12.2010, David Uher - prodlouženo hostování z ČAFC Brno do 31.12.2010, Lukáš Procházka a Jaroslav Gzela - z dorostu
Odešli: Petr Borovský - konec kariéry, David Jašinský - neprodlouženo hostování z Troubska 

MFK Modřice
Brankáři: Pastva Emil, Tošnar Petr
Obránci: Adamec Lukáš, Burian Marek, Dofek Adam, Havelka Jakub, Loučanský Marek, Pastva Tomáš, Šidlo Ondřej
Záložníci: Dofek Martin, Goiš David, Hauer Petr, Hlavoň Lukáš, Severa Josef, Šidlo Miloš, Sapoušek Ondřej
Útočníci: Friedl Patrik, Hemerka Vojtěch, Chalupa Roman, Mlejnek Lukáš, Šuvada Pavol, Záklasník Marek
Realizační tým
Trenér: Miloslav Buršík, vedoucí: Miloš Šidlo
Vedení klubu
Předseda: Roman Mulíček, členové výboru: Miloslav Buršík, Jaroslav Dvořák, Josef Šiška, Jindřich Tomsa

Šaratice
Brankáři:
Plchut Pavel
Obránci: Ptáček Milan, Jedlička David, Cenek Lukáš, Odehnal Michal, Rozbořil Lukáš
Záložníci: Zouhar Matěj, Bukáček David, Galia Martin, Pilát Ondřej, Smetana Jan, Yagupa Nazar
Útočníci: Polášek Stanislav, Buchta Lukáš, Klaška Petr, Hřebíček Petr
Realizační tým
Trenéři: Odehnal Michal, Plchut Pavel, vedoucí mužstva: Pokorný Václav, manažer: Galia Milan
Vedení klubu
Předseda: Galia Milan, místopředseda: Orság Jiří, sekretář: Galia Martin, ekonom: Kulhánek Miroslav, členové výboru: Buchta Bedřich, Klaška Petr, Kovač Antonín, Malík Milan, Pokorný Václav, Rozbořil Jiří, Rozbořil Stanislav
Letní změny
Přišli:
Plchut Pavel (hostování ČAFC Brno), Buchta Lukáš (hostování Líšeň), Jedlička David (hostování Sparta Brno), Ptáček Milan (hostování Sparta Brno), Odehnal Michal (přestup Otnice), Pilát Ondřej (prodlouženo hostování Velké Hostěrádky), Yagupa Nazar, Hřebíček Petr (oba z dorostu)
Odešli: Kalouda (hostování Kobeřice), Borovský (ukončena činnost), Kocián, Stiborek, Karásek (ukončeno hostování), Kovač, Kadlec, Lewkiw (v jednání)

Tatran Šatov
Brankáři:
Machát Norbert, Moller Pavel
Obránci: Koza Robin, Procházka Libor, Samaš Michal, Kříž Pavel, Nesnídal Martin, Kello Pavel
Záložníci: Šuhajda Martin, Štorek Vojtěch, Barták Roman, Darvaš Štefan, Frlaus Pavel, Dolák Jan
Útočníci: Štorek Vojtěch, Matuščin Zdeněk, Rohovský Luboš, Artim Luboš
Realizační tým
Trenér: Halkoci Rostislav, vedoucí mužstva: Šuhajda Martin
Vedení klubu
Předseda: Rohovský Luboš, sekretář: Kropáč Václav

SK Tuřany
Brankáři: Tomáš Maloň, Miloš Hověžák
Obránci: Petr Heřmanský, Martin Dobiáš, Jan Malíšek, Luděk Kovář, Jaroslav Vaněrka, Lukáš Fila 
Záložníci: Martin Niederle, Martin Kříž, Petr Březina, Jakub Polák, Jan Mareš, Lukáš Chladil
Útočníci: Michal Smetana, Jaroslav Heřmanský, Tomáš Bělehrádek
Realizační tým
Trenér: Tadeáš Szypula, vedoucí mužstva: Drahomír Niederle
Vedení klubu
Předseda: Ing. Lubomír Kloss, výbor: Jaroslav Heřmanský, Mgr. Michal Černý, Petr Tvarůžek, hráčský manager: Libor Michalec
Letní změny
Přišli:
Tomáš Bělehrádek (hostování ČAFC), Jakub Polák (návrat hostování Sk Slatina)
Odešli: Jiří Bělohlávek ml. (návrat hostování Bosonohy)

Čechie Zastávka
Brankáři: Galetka Karel (1981), Tribula David (1990), Zhoř Michal (1983)
Obránci: Bohuslav Jan (1986), Hajdin Miloš (1979), Chačatarjan Vardan (1991), Ištok Miroslav (1987), Mrázek Vladimír (1980), Prokeš Radek (1978), Sláma Zdeněk (1977)
Záložníci: Bartošek František (1991), Fousek Petr (1982), Kadlčík Michal (1977), Maňásek Martin (1990), Pohl Jakub (1989), Pospíšil Zdeněk (1988), Sláma Martin (1978)
Útočníci: Paseka Jan (1976), Rousek Vladimír (1978), Ustohal Jiří (1992)
Realizační tým 
Trenér: Pavlík Marek, vedoucí družstva: Klos Vladislav
Letní změny
Odešli:
Strašák - přestup do Rapotic, Prchal - přestup do Měnína, Matouš - hostování Zbýšov, Kovařík - hostování Zakřany, Rousek T. - přerušení činnosti
Přišli: Fousek - přestup z Lískovce, Sláma M. - přestup z Rosic, Chačatarjan Vardan - z dorostu, Bartošek - z dorostu