Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zbyněk Rozkopal se trefil v šestém utkání za sebou a Křenovice vysoko vyhrály v Zastávce

27. 10. 2010

Ve šlágru 11. kola 1.B třídy skupiny B mezi Zastávkou a Křenovicemi se zrodil překvapivě jednoznačný výsledek. Hosté z Křenovic vyhráli 3:0 a v tabulce jsou o skóre druzí. První branku vstřelil celek trenéra Diváckého v závěru 1. poločasu, v 43. minutě doklepl míč do sítě Benda. V 53. minutě zvýšil na 2:0 Baják a v 70. minutě završil vysoké vítězství Rozkopal, který se trefil v šestém utkání za sebou a v tabulce kanonýrů se s deseti góly dotáhl na šaratického Buchtu. Tabulku nadále vedou Šaratice, třetí je Zastávka a čtvrtý Únanov, který vyhrál na hřišti Práčí 3:0, když všechny branky vstřelil Čapoun (v sezoně už se trefil sedmkrát).

Výsledkový servis 12. (11. hraného) kola 1. B třídy skupiny B
Čechie Zastávka - SK Křenovice 0:3 (0:1)
Branky:
Baják, Benda, Rozkopal

Šaratice - SK Tuřany 2:1 (0:0)
Branky:
Bukáček, Kováč - Smetana

SK Žebětín - MFK Modřice 3:2 (1:1)
Branky:
Žvanut, vlastní, Červený - Chalupa, Šidlo

Družstevník Práče - A.S.A. ES Únanov 0:3 (0:1)
Branky:
Čapoun 3; ČK: Vlk (Únanov)

SK Sokol Jaroslavice - Sokol Višňové 2:0 (1:0)
Branky:
Juhaňák, Opatřil

Tatran Šatov - SK Měnín 2:2 (1:1)
Branky:
Kříž, Štorek - Hlůšek, Vykouřil

SK Újezd u Brna - SK Moravská Slavia Brno 3:1 (1:1)
Branky:
Chalupa, Horáček, Poláček - Ferko

Tabulka po 11. kole
1. Šaratice 11 7 3 1 32 : 12 24
2. SK Křenovice 11 7 3 1 28 : 14 24
3. Čechie Zastávka 11 6 3 2 23 : 14 21
4. A.S.A. ES Únanov 11 6 2 3 19 : 12 20
5. SK Moravská Slavia Brno 11 5 2 4 22 : 17 17
6. SK Žebětín 11 4 4 3 19 : 15 16
7. SK Měnín 11 4 2 5 25 : 25 14
8. SK Újezd u Brna 11 4 2 5 14 : 20 14
9. SK Tuřany 11 4 1 6 17 : 16 13
10. Tatran Šatov 11 3 4 4 11 : 14 13
11. Družstevník Práče 11 4 1 6 15 : 22 13
12. SK Sokol Jaroslavice 11 3 3 5 17 : 24 12
13. MFK Modřice 11 2 3 6 16 : 26 9
14. Sokol Višňové 11 1 1 9 7 : 34 4

Tabulka střelců
10 - Buchta (Šaratice), Rozkopal (Křenovice)
8 - Smetana (Tuřany)
7 - Čapoun (Únanov), Opatřil (Jaroslavice), Vykouřil (Měnín)
6 - Ustohal (Zastávka), Lacko
5 - Aujeský (Měnín), Rousek, Maňásek (Zastávka), Hrázský (MS Brno), Chovanec (Práče), Kováč (Šaratice), Čechura, Žvanut (Žebětín)
4 - Kohůt (Únanov), Polášek (Šaratice), Hudec (Jaroslavice), Dofek (Modřice), Baják (Křenovice)
3 - Reitoral (Žebětín), Rozbořil (Šaratice), Jabůrek, Pauzr, Krejčí (MS Brno), Rotrekl (Křenovice), Hemerka, Chalupa (Modřice), Caha (Višňové), Tumanyan, Semmler, Poláček (Újezd), Štorek (Šatov), Hlušek (Měnín)
2 - Kadlčík, Ištok, Pohl (Zastávka), Rybanský, Juhaňák (Jaroslavice), Černý (MS Brno), Procházka, Ledvina, Benda (Křenovice), Staněk (Višňové), Prchal (Měnín), Šidlo (Modřice), Cenek, Ptáček, Smetana (Šaratice), Mareš, Kříž, Niederle (Tuřany), Horáček (Újezd), Kříž (Šatov), Vlk (Únanov), Gregor, Bernát (Práče), Červený (Žebětín)

Další kolo
30.10.2010, 14:00, SK Tuřany - Družstevník Práče
30.10.2010, 14:00, SK Křenovice - SK Sokol Jaroslavice
30.10.2010, 14:00, SK Moravská Slavia Brno - Tatran Šatov
31.10.2010, 14:00, MFK Modřice - Čechie Zastávka
31.10.2010, 14:00, A.S.A. ES Únanov - SK Žebětín
31.10.2010, 14:00, Sokol Višňové - SK Újezd u Brna
31.10.2010, 14:00, SK Měnín - Šaratice