Jdi na obsah Jdi na menu
 


1B třída skupina C

Příspěvky

Podivín vyhrál v Miloticích a k postupu mu stačí bod

8. 6. 2010

Statistiky 25. kola I. B třídy skupiny C. Podivín porazil v 25. kole I. B třídy skupiny C Milotice 2:1 a má na dosah postup do I. A třídy. V tabulce si udržel pětibodový náskok na Bořetice, v posledních dvou zápasech mu tak stačí uhrát bod a bude slavit vítězství v nejnabitější I. B třídě.

 

Fotogalerie: Duel Milotice - Lednice se ani potřetí neodehraje, hřiště je pod vodou

2. 6. 2010

hřiště v MiloticíchČtvrteční plánovaná dohrávka 22. kola I. B třídy skupiny C Milotice - Lednice se opět neuskuteční. Duel je v už potřetí odložen, hřiště je pod vodou. Novým termínem je 9. červen.

 

Martin Švestka už nastřílel čtrnáct branek

26. 5. 2010

Statistiky 23. kola I. B třídy skupiny C. Podivín si udržel čtyřbodový náskok na prvním místě I. B třídy skupiny C. Ve 23. kole dovezl tři body za vítězství 3:0 v Lanžhotě. Svěřenci Bronislava Kršky rozhodli o svém vítězství už v 1. poločase, ve kterém vstřelili všechny branky. Dvě dal Martin Švestka (se čtrnácti góly nejlepší střelec soutěže) a jednu Martečík. Druhé jsou nadále po výhře v derby v Rakvicích Bořetice a třetí je po exportu bodů z Mutěnic Blatnice.

 

Vlkoš nasázel Lanžhotu šest branek, brazilský útočník Ferreira dal dva góly Mutěnicím

18. 5. 2010

Statistiky 22. kola I. B třídy skupiny C. První dvě branky v soutěžním utkání vstřelil v dresu Bořetic Flavio Ferreira. Brazilský útočník se podílel ve 22. kole I. B třídy skupiny C na výhře svého klubu nad mutěnickým béčkem 3:0. Třetí branku domácích dal další bývalý hráč Bavor Kamil Novotný. První místo si dál s pětibodovým náskokem drží Podivín, jenž brankou Martečíka (9. trefa v sezoně) ze 13. minuty porazil Hroznovou Lhotu 1:0. Další kandidáti na postup nehráli. Duely Blatnice - Kněždub a Milotice - Lednice byly odloženy.

 

Lednice drží jarní neporazitelnost, Podivín se dostal do pětibodového trháku

11. 5. 2010

Statistiky 21. kola I. B třídy skupiny C. Podivín využil zaváhání Bořetic a Blatnice a vede I. B třídu skupinu C už o pět bodů. Svěřenci Bronislava Kršky vyhráli v 21. kole soutěže v břeclavském derby v Rakvicích po brankách Martečíka a Martina Švestky (12. gól v sezoně) 2:0. Naopak Bořetice si daly v Kněždubu vlastní branku a odešly poraženy 0:1 a Blatnice prohrála 1:2 ve Starém Poddvorově, který se střelecky prosadil po třech utkáních.

 

Podivín rozhodl proti Mutěnicím v poslední minutě

4. 5. 2010

Statistiky 20. kola I. B třídy skupiny C. Podivín zůstává na čele I. B třídy skupiny C. Ve 20. kole porazil Mutěnice B 2:1. Hosté v utkání vedli, když se v 38. minutě trefil Vydařilý. Na 1:1 srovnával v poslední minutě prvního poločasu Alexandr Čapka a tříbodový punc měla střela Karla Čapky z 90. minuty střetnutí. Podivín vede soutěž o 2 body před Bořeticemi a Blatnicí...

 

Bořetice se vrátily do přímého souboje o postup

26. 4. 2010

Statistiky 19. kola I. B třídy skupiny C.

 

Blatnice vyhrála i čtvrtý jarní zápas, bez prohry jsou ještě Dubňany a Lednice

20. 4. 2010

Statistiky 18. kola I. B třídy skupiny C.

 

Podivín vydržel v čele I. B třídy skupiny C týden. Střídá ho Blatnice

12. 4. 2010

Statistiky 17. kola I. B třídy skupiny C.

 

Bronislav Krška o rivalitě mezi Podivínem a Bořeticemi: Neuvolnili jsme jim hráče

6. 4. 2010

Rozhovor s trenérem Podivína Bronislavem Krškou.