Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.B třída skupina C po 14. kole: 1. Hroznová Lhota, 2. Rakvice, 3. Blatnice

26. 11. 2010

1.B třída skupina C ve statistikách

Tabulka
1. Sokol Hroznová Lhota 14 8 4 2 27 : 8 28
2. Rakvice 1932 14 8 3 3 22 : 17 27
3. FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 14 8 2 4 30 : 18 26
4. Moravan Lednice 14 7 3 4 31 : 20 24
5. Sokol Kněždub 14 7 3 4 24 : 17 24
6. SK Žarošice 14 6 5 3 30 : 17 23
7. FK Baník Dubňany 14 6 5 3 29 : 22 23
8. Družstevník Starý Poddvorov 14 6 3 5 26 : 22 21
9. FC Hustopeče 14 4 5 5 19 : 17 17
10. FC Veselí n.Moravou 14 4 3 7 18 : 22 15
11. Baník Mikulčice 14 3 6 5 13 : 18 15
12. Velké Bílovice 14 4 3 7 16 : 22 15
13. Agro Milotice 14 2 2 10 9 : 33 8
14. Sokol Lanžhot B 14 1 1 12 12 : 53 4

Tabulka - doma
1. Družstevník Starý Poddvorov 7 5 2 0 16 : 5 17
2. Sokol Hroznová Lhota 7 5 1 1 16 : 5 16
3. FK Baník Dubňany 7 5 1 1 21 : 12 16
4. Rakvice 1932 7 5 1 1 12 : 7 16
5. Moravan Lednice 7 4 2 1 20 : 7 14
6. Sokol Kněždub 7 4 2 1 13 : 6 14
7. SK Žarošice 7 3 4 0 21 : 7 13
8. FC Hustopeče 7 4 1 2 12 : 5 13
9. FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 7 3 2 2 13 : 8 11
10. Velké Bílovice 7 3 2 2 10 : 6 11
11. FC Veselí n.Moravou 7 2 2 3 8 : 9 8
12. Baník Mikulčice 7 2 2 3 9 : 13 8
13. Agro Milotice 7 1 1 5 5 : 13 4
14. Sokol Lanžhot B 7 1 1 5 6 : 21 4

Tabulka - venku
1. FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 7 5 0 2 17 : 10 15
2. Sokol Hroznová Lhota 7 3 3 1 11 : 3 12
3. Rakvice 1932 7 3 2 2 10 : 10 11
4. Sokol Kněždub 7 3 1 3 11 : 11 10
5. SK Žarošice 7 3 1 3 9 : 10 10
6. Moravan Lednice 7 3 1 3 11 : 13 10
7. Baník Mikulčice 7 1 4 2 4 : 5 7
8. FK Baník Dubňany 7 1 4 2 8 : 10 7
9. FC Veselí n.Moravou 7 2 1 4 10 : 13 7
10. FC Hustopeče 7 0 4 3 7 : 12 4
11. Družstevník Starý Poddvorov 7 1 1 5 10 : 17 4
12. Velké Bílovice 7 1 1 5 6 : 16 4
13. Agro Milotice 7 1 1 5 4 : 20 4
14. Sokol Lanžhot B 7 0 0 7 6 : 32 0

Statistiky
Počet branek:
306, průměr 3,12 na utkání
Nejvíce branek v utkání: 9 - Dubňany-Lanžhot B (6:3), 8 - Lednice-Lanžhot B (8:0), Dubňany-Velké Bílovice (6:2), 7 - Mikulčice-Kněždub (3:4), Žarošice-Lanžhot B (7:0), Hroznová Lhota-Lednice (6:1)
Střelecké výkony: 4 - Fóbl (Lednice - v 6. kole Lanžhotu), Kříž (Rakvice - v 7. kole Lanžhotu), 3 - Frýbort (Žarošice - ve 14. kole Lanžhotu), Pollák (Kněždub - v 10. kole Mikulčicím), Urbánek L. (Mikulčice - v 10. kole Kněždubu), Sládeček V. (Veselí - v 11. kole Miloticím)
Nejlepší útok: 31 - Lednice, 30 - Blatnice, Žarošice
Nejlepší obrana: 8 - Hroznová Lhota, 17 - Žarošice, Hustopeče, Kněždub, Rakvice
Tabulka střelců: 14 - Fóbl (Lednice), 13 - Vaněk D. (Blatnice), 10 - Homola (Starý Poddvorov)

Střelci
Sokol Hroznová Lhota 

7 - Bíla, 6 - Lipčík P., 2 - Náhlík, Bartošek, Podolan, 1 - Falešník, Jegla, Lipčík M., Stanislav, Schwarzbier, Laga, Pravda, vlastní

Rakvice 1932
6 - Kříž, 4 - Kadlec, 3 - Ruber, 2 - Pátek, 1 - Pohl, Průdek, Trávníček, Chrástek, Polášek, Kalouda, Prachař

FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem
13 - Vaněk D., 3 - Jílek, Ondroušek, Peřina, 1 - Vaněk K., Janík, Schmeister, Hrobař, Malůšek, Štefánek, Cileček, Mahdalík

Moravan Lednice
14 - Fóbl, 6 - Markovič, Holešínský, 4 - Pospiš, 1 - Kříž

Sokol Kněždub 
5 - Grabec R., 5 - Pollák, 4 - Chrenčík, 3 - Durna, Grabec D., 1 - Karásek, Hlahůlek, Sasín, Chromeček

SK Žarošice 
7 - Frýbort, 4 - Poláček, Chromý J., 3 - Chromý T., Žaroský, Strmiska, 2 - Valouch, Vrána, 1 - Zmrzlý, vlastní

FK Baník Dubňany 
6 - Štos, 5 - Šalša, 4 - Dohnálek, 3 - Pochylý, 2 - Baťa, Roubík, Šimek, 1 - Ševela, Kalfař, Horný, Novotný, vlastní

Družstevník Starý Poddvorov 
10 - Homola, 5 - Bařina, 3 - Zavadil, Vránek, 1 - Cupal, Malár, Bravenec, Novák, Veselý

FC Hustopeče
5 - Konečný, 4 - Stehlík, 2 - Dohnálek, Benček, Kavalíř, 1 - Vetýška, Ambrož, Vedra, Šťastný

FC Veselí n.Moravou
5 - Sládeček V., 2 - Smištík, Sládeček R., Prajza M., Hrbek, 1 - Řičica, Zajíček, Polách, Šebesta, vlastní 

Baník Mikulčice
6 - Urbánek L., 3 - Slavík, 2 - Zábranský, 1 - Urbánek T., Fučík

Velké Bílovice
4 - Osička, Oslzlý, 2 - Mádl, Krejčiřík J., Krejčiřík M., 1 - Žůrek, Mikulič

Agro Milotice 
2 - Hofr, 1 - Kundrata F., Antoš, Holub, Hroudný, Zajíc, Šťastný, vlastní

Sokol Lanžhot B
3 - Mihál, 2 - Holobrádek, Hrnčíř, 1 - Darmovzal, Laža, Gál, Létal, Michalec, vlastní

 

Pokud najdete ve střeleckých tabulkách nesrovnalosti, upozorněte nás na redakční e-mail: pesek2@post.cz.