Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hroznová Lhota nestačila na Mikulčice a přepustila první místo Blatnici

5. 4. 2011

Výsledkový servis 15. kola 1.B třídy skupiny C
Sokol Lanžhot B - FK Baník Dubňany 1:3 (1:2)

Branky: Říha - Šalša 2, Trávníček

Sokol Hroznová Lhota - Baník Mikulčice 0:2 (0:2)
Branky: Blaha 2; ČK: Sládek (Mikulčice)

FC Veselí nad Moravou - SK Žarošice 3:2 (2:1)
Branky:
Pyclík 2, Radmil - Frýbort, Poláček

FC Hustopeče - Sokol Kněždub 3:2
Branky:
Ambrož, Konečný, Stehlík - Grabec R., Pollák

FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem - Rakvice 1932 3:0 (1:0)
Branky:
Janík 3

Agro Milotice - Družstevník Starý Poddvorov 0:1 (0:0)
Branka:
Homola

Moravan Lednice - Velké Bílovice 3:0 (1:0)
Branky:
Fóbl 2, Kříž

Tabulka
1. FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 15 9 2 4 33 : 18 29
2. Sokol Hroznová Lhota 15 8 4 3 27 : 10 28
3. Moravan Lednice 15 8 3 4 34 : 20 27
4. Rakvice 1932 15 8 3 4 22 : 20 27
5. FK Baník Dubňany 15 7 5 3 32 : 23 26
6. Sokol Kněždub 15 7 3 5 26 : 20 24
7. Družstevník Starý Poddvorov 15 7 3 5 27 : 22 24
8. SK Žarošice 15 6 5 4 32 : 20 23
9. FC Hustopeče 15 5 5 5 22 : 19 20
10. FC Veselí nad Moravou 15 5 3 7 21 : 24 18
11. Baník Mikulčice 15 4 6 5 15 : 18 18
12. Velké Bílovice 15 4 3 8 16 : 25 15
13. Agro Milotice 15 2 2 11 9 : 34 8
14. Sokol Lanžhot B 15 1 1 13 13 : 56 4

Tabulka střelců
16 - Fóbl (Lednice)
13 - Vaněk D. (Blatnice)
11 - Homola (Starý Poddvorov)
8 - Frýbort (Žarošice)
7 - Grabec R. (Kněždub), Šalša (Dubňany), Bíla (Hroznová Lhota)
6 - Konečný (Hustopeče), Holešinský ,Markovič (Lednice), Kříž (Rakvice), Štos (Dubňany), Urbánek L. (Mikulčice), Pollák (Kněždub), Lipčík P. (Hroznová Lhota)
5 - Sládeček V. (Veselí), Bařina (Starý Poddvorov), Poláček (Žarošice), Stehlík (Hustopeče)
4 - Chrenčík (Kněždub), Pospiš (Lednice), Osička, Oslzlý (Velké Bílovice), Kadlec (Rakvice), Dohnálek (Dubňany), Janík (Blatnice), Chromý J.
3 - Strmiska, Žaroský, Chromý T. (Žarošice), Ruber (Rakvice), Jílek, Ondroušek, Peřina (Blatnice), Mihál (Lanžhot B), Slavík (Mikulčice), Durna, Grabec D. (Kněždub), Pochylý (Dubňany), Vránek, Zavadil (Starý Poddvorov)

Další kolo
09.04.2011, 15:30, Rakvice 1932 - Sokol Hroznová Lhota
10.04.2011, 10:15, SK Žarošice - FC Hustopeče
10.04.2011, 15:30, Baník Mikulčice - Moravan Lednice
10.04.2011, 15:30, Družstevník Starý Poddvorov - FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem
10.04.2011, 15:30, Sokol Kněždub - Agro Milotice
10.04.2011, 15:30, FK Baník Dubňany - FC Veselí nad Moravou
10.04.2011, 15:30, Velké Bílovice - Sokol Lanžhot B