Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hustopeče se vyšvihly do čela I. B třídy skupiny C

Hustopeče jsou jediným týmem z nejlepší pětice, který v sedmém kole I. B třídy skupiny C bodoval a dostaly se do čela tabulky. V přímém souboji o čelo porazily Křenovice 4:2. Hosté dvakrát dokázali srovnat vedení domácích, ve druhé půli ale ještě dvakrát inkasovali a v posledních třech duelech získali jen bod. To Hustopeče prohrály jen v úvodním kole ve Veselí a poté čtyřikrát vyhrály a remizovaly s Blatnicí.

Z vedoucí pětice prohrály ještě Starý Poddvorov v Kněždubu, Veselí v Kosticích a Žarošice v Dubňanech.

7. kolo (6. hrané) I. B třídy skupiny C
FC Hustopeče - SK Křenovice 4:2 (2:2)
Branka:
Hoffman 2, Ambroš, Konečný - Rotrekl 2
Křenovice: Hanák - Proniuk, Doležal, Vosmek (75. Pauřík), Uher - Procházka, Rotrekl, Klopar, Dvořák - Baják, Ledvina(85. Hausner)

Spartak Svatobořice-Mistřín - SK Újezd u Brna 1:0 (0:0)
Branka:
Bradáč; ČK: Horáček (Újezd)

Sokol Hroznová Lhota - FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 1:2 (0:1)
Branky:
Falešník - Ondroušek, Schmeister

Agro Milotice - SK Slatina 0:0

Sokol Kněždub - Družstevník Starý Poddvorov 4:1 (2:0)
Branky:
Bíla Marek, Březina, Durna, Kaizar - Veselský

Sokol Kostice - FC Veselí nad Moravou 2:1 (1:0)
Branky:
Lakatos, Sirotka - Šafář
 
FK Baník Dubňany - SK Žarošice 2:1 (2:1)
Branky:
Sviták 2 - Matula

Tabulka
1. FC Hustopeče 6 4 1 1 14 : 12 13
2. SK Žarošice 6 3 1 2 23 : 11 10
3. FC Veselí nad Moravou 6 3 1 2 17 : 10 10
4. SK Křenovice 6 3 1 2 12 : 8 10
5. Družstevník Starý Poddvorov 6 3 1 2 11 : 12 10
6. Agro Milotice 6 2 3 1 11 : 9 9
7. Spartak Svatobořice-Mistřín 6 3 0 3 12 : 12 9
8. Sokol Kněždub 6 2 2 2 12 : 9 8
9. FK Baník Dubňany 6 2 2 2 7 : 6 8
10. FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 6 2 2 2 7 : 7 8
11. SK Újezd u Brna 6 2 0 4 3 : 6 6
12. Sokol Hroznová Lhota 6 2 0 4 9 : 15 6
13. Sokol Kostice 6 2 0 4 8 : 25 6
14. SK Slatina 6 1 2 3 5 : 9 5

Střelci
6 - Frýbort (Žarošice), Kundrata I. (Milotice)
5 - Sirotka (Kostice), Hoffman (Hustopeče)
4 - Přikryl (Žarošice), Koch (Svatobořice), Rotrekl (Křenovice), Bíla M. (Kněždub), Homola (Starý Poddvorov)
3 - Pyclík, Janoušek, Hrbek (Veselí), Matula, Chromý T. (Žarošice), Náhlík, Falešník (Hroznová Lhota), Bradáč (Svatobořice), Konečný (Hustopeče)
2 - Dvořák, Procházka (Křenovice), Kyněra (Svatobořice), Polách, Sládeček (Veselí), Stehlík (Hustopeče), Sněhota (Žarošice), Podrazil (Hroznová Lhota), Vránek, Cupal (Starý Poddvorov), Kaizar (Kněždub), Sviták (Dubňany), Schmeister (Blatnice)

Příští kolo
SK Křenovice - SK Žarošice
FC Veselí nad Moravou - FK Baník Dubňany
Družstevník Starý Poddvorov - Sokol Kostice
SK Slatina - Sokol Kněždub
FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem - Agro Milotice
SK Újezd u Brna - Sokol Hroznová Lhota
FC Hustopeče - Spartak Svatobořice-Mistřín