Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rakvice vyhrály v Miloticích a ujaly se vedení v 1.B třídě skupině C

3. 11. 2010

Poprvé v sezoně se do čela 1.B třídy skupiny C dostaly Rakvice. Celek z Břeclavska vyhrál ve 12. kole v Miloticích brankou Rubera 1:0 a v tabulce přeskočil Hroznovou Lhotu i Lednici. Lednice přišla o vítězství v Žarošicích až v posledních minutách, Hroznová Lhota v Dubňanech také vedla, ale nakonec odešla poražena. Nic se nemění na sestupových místech, kde s odstupem zůstávají Lanžhot B a Milotice.

Výsledkový servis 13. (12. hraného) kola 1.B třídy skupiny C
SK Žarošice - Moravan Lednice 1:1 (0:0)
Branky:
vlastní - Holešínský

Velké Bílovice - Baník Mikulčice 1:1 (0:1)
Branky:
Oslzlý - Zábranský

FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem - FC Hustopeče 2:2 (1:0)
Branky:
Vaněk 2 - Kahalíř 2

Družstevník Starý Poddvorov - FC Veselí n.Moravou 2:1 (1:1)
Branky:
Bařina, Homola - Hrbek

Sokol Kněždub - Sokol Lanžhot B 3:1 (1:1)
Branky:
Grabec R., Hlahůlek, Sasín - Mihál

Agro Milotice - Rakvice 1932 0:1 (0:1)
Branka:
Ruber

FK Baník Dubňany - Sokol Hroznová Lhota 2:1 (1:1)
Branky:
Šimek, Štos - Bíla

Tabulka po 12. kole
1. Rakvice 1932 12 8 2 2 19 : 12 26
2. Sokol Hroznová Lhota 12 7 3 2 26 : 8 24
3. Moravan Lednice 12 7 2 3 28 : 16 23
4. FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 12 7 2 3 25 : 15 23
5. FK Baník Dubňany 12 5 4 3 25 : 19 19
6. Sokol Kněždub 12 5 3 4 20 : 16 18
7. Družstevník Starý Poddvorov 12 5 3 4 21 : 18 18
8. SK Žarošice 12 4 5 3 20 : 16 17
9. FC Veselí n.Moravou 12 4 3 5 17 : 18 15
10. FC Hustopeče 12 3 5 4 15 : 12 14
11. Velké Bílovice 12 4 2 6 16 : 21 14
12. Baník Mikulčice 12 2 5 5 8 : 15 11
13. Agro Milotice 12 1 2 9 6 : 28 5
14. Sokol Lanžhot B 12 1 1 10 11 : 43 4

Tabulka střelců
12 - Fóbl (Lednice)
11 - Vaněk (Blatnice)
8 - Homola (Starý Poddvorov)
7 - Bíla (Hroznová Lhota)
6 - Markovič (Lednice), Kříž (Rakvice), Lipčík P. (Hroznová Lhota)
5 - Konečný (Hustopeče), Sládeček V. (Veselí), Urbánek (Mikulčice), Holešinský (Lednice), Štos (Dubňany), Pollak
4 - Chrenčík, Grabec R. (Kněždub), Pospiš (Lednice), Osička, Oslzlý (Velké Bílovice), Šalša (Dubňany), Bařina (Starý Poddvorov), Chromý J., Frýbort
3 - Poláček, Strmiska (Žarošice), Kadlec, Ruber (Rakvice), Stehlík (Hustopeče), Jílek, Ondroušek, Peřina (Blatnice), Mihál (Lanžhot B), Dohnálek (Dubňany)
2 - Smištík, Sládeček R., Prajza M. (Veselí), Vránek, Zavadil (Starý Poddvorov), Žaroský (Žarošice), Roubík, Baťa, Pochylý, Šimek (Dubňany), Dohnálek, Benček, Kahalíř (Hustopeče), Krejčiřík, Mádl (Vel. Bílovice), Náhlík, Bartošek, Podolan (Hroznová Lhota), Durna, Grabec D. (Kněždub), Hrnčíř (Lanžhot B), Hofr (Milotice)

Další kolo
06.11.2010, 14:00, Sokol Lanžhot B - SK Žarošice
06.11.2010, 14:00, Agro Milotice - FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem
07.11.2010, 14:00, Baník Mikulčice - Rakvice 1932
07.11.2010, 14:00, FC Hustopeče - Družstevník Starý Poddvorov
07.11.2010, 14:00, FC Veselí n.Moravou - Sokol Kněždub
07.11.2010, 14:00, Sokol Hroznová Lhota - Velké Bílovice
07.11.2010, 14:00, Moravan Lednice - FK Baník Dubňany