Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soupisky týmů 1.B třídy skupiny C

31. 3. 2011

1.B třída skupina C

Tabulka po podzimní části
1. Sokol Hroznová Lhota 14 8 4 2 27 : 8 28
2. Rakvice 1932 14 8 3 3 22 : 17 27
3. FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 14 8 2 4 30 : 18 26
4. Moravan Lednice 14 7 3 4 31 : 20 24
5. Sokol Kněždub 14 7 3 4 24 : 17 24
6. SK Žarošice 14 6 5 3 30 : 17 23
7. FK Baník Dubňany 14 6 5 3 29 : 22 23
8. Družstevník Starý Poddvorov 14 6 3 5 26 : 22 21
9. FC Hustopeče 14 4 5 5 19 : 17 17
10. FC Veselí n.Moravou 14 4 3 7 18 : 22 15
11. Baník Mikulčice 14 3 6 5 13 : 18 15
12. Velké Bílovice 14 4 3 7 16 : 22 15
13. Agro Milotice 14 2 2 10 9 : 33 8
14. Sokol Lanžhot B 14 1 1 12 12 : 53 4

Tabulka střelců: 14 - Fóbl (Lednice), 13 - Vaněk D. (Blatnice), 10 - Homola (Starý Poddvorov)

Soupisky týmů pro jarní část

BlatniceFK SaZ Blatnice pod Svatým Antonínkem
Brankáři:
Podolan Zdeněk, Soukeník Petr
Obránci: Štefánek Jaroslav, Cileček Libor, Schmeister Petr, Lipčík Michal, Vaněk Kamil
Záložníci: Peřina Jan, Malůš Tomáš, Lipčík Lukáš, Ondroušek Martin, Bachan Radek
Útočníci: Janík Patrik, Vaněk David, Hrobař Michal
Realizační tým
Trenér:
Kapusta Jaroslav, vedoucí mužstva: Vavřík Vladislav
Vedení klubu
Předseda:
Ing. Trojanec Antonín, sekretář: Vyskočil Ladislav, pokladník: Mgr. Břeň Miroslav, členové výboru: Vavřík Vladislav, Ing. Vaněk David
Zimní změny
Přišli:
Lipčík Lukáš a Lipčík Michal - hostování z Hr.Lhoty, Podolan Tomáš - hostování z Tv.Lhoty
Odešli: Jílek Michal, Hozák Petr, Mahdalík Jan - ukončení hostování

LedniceMoravan Lednice
Brankáři:
Hanzel Josef, Podškubka Jan
Obránci: Dvořáček Ladislav, Kříž Michal, Lanta Zdeněk, Rehák Vladimír, Šuldes Jaroslav, Wolgemuth David
Záložníci: Hílek Peter, Kaňa Petr, Lahodný Jiří, Pálka Tomáš, Pospiš Matěj, Svoboda Marek, Ševčík Michal
Útočníci: Fóbl Miroslav, Holešínský Jaroslav, Konvičný Zdeněk, Markovič František
Realizační tým
Trenér:
Forman Petr, asistent: Fungáč Dušan, vedoucí mužstva: Schallenberger Miroslav
Vedení klubu
Předseda:
Ing. Kasala Kamil, členové: Forman Petr, Horáček Jaroslav, Javůrek Jaroslav, Lukášek Roman, Mynařík Josef, Schallenberger Kamil, Schallenberger Miroslav
Zimní změny
Přišli:
Dvořáček Ladislav (hostování ze Sokola Tvrdonice), Lahodný Jiří (hostování z Fotbalu Kunovice), Pálka Tomáš (v jednání hostování ze Sokola Zaječí),
Rehák Vladimír (v jednání přestup z Rakouska)
Odešli: Šimeček Roman (přestup do Sokola Lovčice)

KněždubSokol Kněždub
Brankáři:
Hudeček Jan, Hlahůlek Tomáš
Obránci: Kaizar Radomír, Lukáš Radim, Sasín Marek, Hlahůlek Josef, Karásek Zdeněk,Chromeček Pavel
Záložníci: Bíla Petr, Grabec Roman, Káčerek Milan, Durna Milan, Durna Martin, Chromeček Petr, Ulman Lukáš,
Útočníci: Grabec David, Pollak Adam, Bíla Marek, Štípský Michal
Realizační tým
Trenér:
Libor Grabec, vedoucí mužstva: David Teplý
Vedení klubu
Předseda:
Ing. Ladislav Martinek, členové výboru: Ing. Jan Petrucha, Libor Grabec, Pavel Frolka , Petr Chromeček, David Teplý, Bohuslav Polášek, Milan Durna st.
Zimní změny
Přišli:
Roman Grabec - z Veselí nad Moravou (hostování), Adam
Pollak - SK Kozojídky (hostování)
Odešli: Němeček Petr - do RSM Hodonín

ŽarošiceSK Žarošice
Brankáři:
Holub Stanislav, Hampl Zdeněk
Obránci: Poláček Zbyněk, Žaroský Zdeněk, Žaroský Stanislav, Chromý Tomáš, Sněhota Oskar
Záložníci: Přikryl Lukáš, Strmiska Jan, Vágner Tomáš, Vrána Antonín, Matula Václav, Zmrzlík Jakub
Útočníci: Frýbort Tomáš, Chromý Jakub, Kroutilík Radim, Ondříšek Michal
Realizační tým
Trenér: Žaroský Zdeněk, asistent: Zmrzlík Tibor, vedoucí mužstva: Svoboda Rudolf, masér: Rozkopal Luboš
Vedení klubu
Předseda: Vágner Václav, členové výboru: Flodr Stanislav, Adamec Dušan, Válka Zbyněk, Barva Michal, Strmiska Ctibor
Zimní změny
Přišli:
Ondříšek, Sněhota, Matula
Odešli: Strmiska Pavel, Hrbáč Jan, Hampl Pavel, Konečný Pavel 

Starý PoddvorovDružstevník Starý Poddvorov
Brankáři:
Veselský Roman, Hustý Daniel
Obránci: Veselský Ondřej, Cupal Tomáš, Veselý Michal, Malár Ondřej, Bohůn Libor, Mayer Tomáš, Svoboda Jiří
Záložníci: Vránek Miroslav, Zavadil Petr, Trávníček Petr, Bařina Pavel, Koutný Oldřich, Komorný Vladimír
Útočníci: Svoboda Roman, Homola Radek, Wágner Michal, Novák Jan
Realizační tým
Trenér:
Zavadil Jiří, asistent: Vyškovský Petr, vedoucí mužstva: Majzlík Jaroslav, masér, kustod, lékař...: Sasínek Josef
Vedení klubu
Předseda:
Hřebačka Miroslav, členové výboru: Rabušic Miroslav, Pospíšil Karel, Bílek Josef, Sasínek Josef, Veselská Draha, Herzán Marek, Padalík Ivo
Zimní změny
Přišli:
Koutný Oldřich, Komorný Vladimír, Trávníček Petr
Odešli: nikdo

VeselíFC Veselí nad Moravou
Brankáři:
Bančák Filip, Kratochvíl Jan
Obránci: Šafář Robert, Tomeček Zdeněk, Prajza Martin, Prajza Lukáš, Brumla Radim, Smištík Libor, Grabec Jaroslav
Záložníci: Hrbek Nikola /C/, Radmil Aleš, Polách Radek, Lovecký Tomáš, Řičica Pavel, Šebesta Ondřej
Útočníci: Pyclík Ondřej, Sládeček Vlastimil, Černoch Jakub
Realizační tým
Trenér:
Ševela Jan, vedoucí: Konečný František, masér: Michalík Zdeněk
Zimní změny
Odešli:
Tomeček Lukáš – hostování Hroznová Lhota, Hájek Pavel – ze zdravotních důvodů přerušil činnost, Smějsa Vojtěch – hostování  Ořechov, Zajíček Lukáš – hostování Hroznová Lhota, Sládeček Roman – hostování Ostr.Nová Ves   
Přišli: Radmil Aleš – přeřazen z dorostu, Šafář Robert – hostování z Bzence, Pyclík Ondřej – hostování ze Slovácka
Vedení klubu
Prezident:
Kaláč Libor, sekretář: Trbušek Jaroslav, šéftrenér mládeže: Vojtíšek Michal, členové výboru: Reichsfeld Lubomír, Tomeček Antonín

Velké BíloviceVelké Bílovice
Brankáři:
Horecký Zdeněk, Strýček Jan
Obránci: Jung Jiří, Opluštil Zdeněk, Mikulič Miroslav, Tesařík Ondřej, Osička Jan, Sycha Lukáš
Záložníci: Krejčiřík Jan, Krejčiřík Martin, Oslzlý Josef, Osička Roman, Žurek Radek, Jančík Honza
Útočníci: Mádl Vít, Osička Lukáš, Damborský Michal
Realizační tým
Trenér:
Vladimír Ferbar, asistent: Tesařík Ondřej, vedoucí mužstva: Hasík Vitězslav, masér, kustod: Mádl Petr
Vedení klubu
Předseda:
Emil Pollák, členové výboru: jednatelka - Jitka Oslzlá, pokladník - Roman Dolák
Zimní změny
Přišli:
nikdo
Odešli: nikdo

MiloticeAgro Milotice
Brankáři:
Nedvědický Zbyněk, Mikéska Martin
Obránci: Neduchal Roman, Zajíc Radek, Šeďa Radek, Habáň Robin, Antoš Zbyněk, Kundrata Libor, Knotek Pavel
Záložníci: Hroudný Jiří, Gergel Josef, Šťastný Ladislav, Holub Ladislav, Balous Jiří
Útočníci: Hofr Lukáš, Kundrata Ivo, Holub Petr
Realizační tým
Trenér:
Chlustina Robert, asistent: Neduchal Roman
Zimní změny
Přišli:
Josef Gergel (Holíč), Robin Habáň (hostování Ježov), Roman Neduchal (návrat z hostování Svatobořice), Ivo Kundrata (návrat po dlouhodobém zranění)
Odešli: Šifel Radek (přestup Bzenec), Holub Stanislav (přestup Žarošice), Kundrata Radek (Rakousko)

LanžhotSokol Lanžhot "B"
Brankáři:
Bartoš Jiří, Hrnčíř Patrik, Kovář Jiří, Petrla Milan, Trubač Jiří
Obránci: Ciprys Zdeněk, Hakala Martin, Michalec Milan, Salčák Zbyněk, Uher Luděk, Urbánek Pavel, Veselý Roman, Višváder Juraj, Vymyslický Igor, Žaloudek Milan
Záložníci: Bača Michal, Bartoš Miroslav, Bernát Zdeněk, Holobrádek Vratislav, Kovář Přemysl, Létal Martin, Říha Zbyněk, Straka Tomáš, Uher Přemek, Venglovič Jiří, Zlámal Tomáš
Útočníci: Gál David, Hrnčíř Jan, Létal Miroslav, Machač Pavel
Realizační tým:
A-mužstvo: trenér:
Michálek Antonín, asistent: Jančálek Dalibor, vedoucí: Svačina Petr, masér: Brantalík Jiří
B-mužstvo: trenér: Jančálek Dalibor
Vedení oddílu
Předseda:
Straka Miroslav, jednatel: Uher Antonín
Zimní změny
Přišli:
Kovář Jiří – hostování MSK Břeclav, Machač Pavel – hostování Sokol Konice
Odešli: Diviš Radim – ukončené hostování, Jakubec David – přestup FK Kúty,
Hrací den
A-mužstvo
– Neděle, úřední začátek, hřiště Na Šlajsi
B-mužstvo – Sobota, úřední začátek, hřiště Na Pastvisku

 

Chybí: Hroznová Lhota, Rakvice,Dubňany, Hustopeče, Mikulčice (chybějící soupisky můžete hlásit na redakční e-mail: pesek2@post.cz)