Jdi na obsah Jdi na menu
 


Týmy 1. B třídy skupiny C: Hustopeče, Kněždub, Lanžhot, Milotice, Starý Poddvorov, Velké Bílovice, Veselí, Žarošice

12. 8. 2010

1. B třída skupina C

1. kolo
14.08.2010, 16:30, Rakvice 1932 - FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem
14.08.2010, 16:30, FK Baník Dubňany - Sokol Lanžhot B
15.08.2010, 10:15, SK Žarošice - FC Veselí n.Moravou
15.08.2010, 16:30, Baník Mikulčice - Sokol Hroznová Lhota
15.08.2010, 16:30, Sokol Kněždub - FC Hustopeče
15.08.2010, 16:30, Družstevník Starý Poddvorov - Agro Milotice
15.08.2010, 16:30, Velké Bílovice - Moravan Lednice  

Soupisky týmů pro podzimní část (chybí Mikulčice, Hroznová Lhota, Lednice, Lanžhot B, Blatnice, Dubňany, Rakvice)

FC Hustopeče
Brankáři:
Langáš Lukáš, Prošek Jiří 
Obránci: Ambros Bohumír, Dohnálek Miloš, Vetýška Jan, Vedra Petr, Nevěděl Miroslav, Dohnálek Martin 
Záložníci: Benček Dušan, Kadlec Ondřej, Kavalíř Ivan, Hrabec Jiří, Stehlík Marek, Šťastný Jakub, Stehlík Petr
Útočníci: Janota Tomáš, Šlor Lukáš, Konečný Tomáš, Ryšavý Daniel, Doušek Marek 
Realizační tým
Trenér: Strouhal Radek, asistenti:Šebesta Pavel, Bohdálek Milan, vedoucí mužstva: Kilián Radek 
Vedení klubu
Předseda: Ing. Radek Homola, členové výboru: Radek Strouhal, Miroslav Unger 
Letní změny
Přišli:
Šťastný Jakub (Popice), Stehlík Petr (Strachotín), Ryšavý Daniel, Vetýška Jan (oba z dorostu)
Odešli: Ing. Jaroslav Šebesta, Hoffman Milan (oba "B" mužstvo)

Sokol Kněždub
Brankáři: Hudeček Jan, Hlahůlek Tomáš
Obránci: Sasín Marek, Lukáš Radim, Hlahůlek Josef, Kaizar Radomír, Karásek Zdeněk, Durna Martin
Záložníci: Chromeček Pavel, Ulman Lukáš, Grabec Roman, Káčerek Milan, Chromeček Petr, Durna Milan, Bíla Petr
Útočníci: Němeček Petr, Grabec David, Chrenčík Lukáš, Bíla Marek
Realizační tým
Trenér: Libor Grabec, asistent a vedoucí mužstva: David Teplý, kustod: Pavel Uřičář
Vedení klubu
Předseda: Ing. Ladislav Martinek, členové výboru: Ing. Jan Petrucha, Zdeněk Karásek st., Pavel Frolka, Libor
Grabec, David Teplý, Petr Chromeček, Milan Durna st.
Letní změny
Přišli:
Roman Grabec (z Veselí nad Moravou - prodlouženo
hostování )
Odešli: Štípský Michal (do Tvarožné Lhoty - hostování )

Sokol Lanžhot
Brankáři: Bartoš Jiří, Hrnčíř Patrik, Petrla Milan, Trubač Jiří,
Obránci: Ciprys Zdeněk, Hakala Martin, Michalec Milan, Mráz Pavel, Salčák Zbyněk, Uher Luděk, Urbánek Pavel, Vymyslický Igor, Višváder Juraj, Žaloudek Milan
Záložníci: Bača Michal, Bartoš Miroslav, Bernát Zdeněk, Diviš Radim, Holobrádek Vratislav, Horváth Stanislav, Jakubec David, Kovář Přemysl, Létal Martin, Říha Zbyněk, Straka Tomáš, Uher Marek, Uher Přemek, Venglovič Jiří, Zlámal Tomáš
Útočníci: Darmovzal Petr, Gál David, Hrnčíř Jan, Laža Jiří, Létal Miroslav,
Realizační tým
A-mužstvo: trenér: Jančálek Dalibor, asistent: Petrla František, vedoucí: Svačina Petr, masér: Brantalík Jiří
B-mužstvo: trenér: Benada Svatopluk, asistent: Černý Josef, vedoucí: Hrubý Antonín
Letní změny
Přišli:
Bartoš Jiří, Hakala Martin, Horváth Stanislav, Vymyslický Igor, Žaloudek Milan, Bartoš Miroslav, Jakubec David, Kovář Přemysl, Uher Přemek  – všichni ukončení hostování Sokol Podluží, Hrnčíř Patrik – ukončení hostování MSK Břeclav, Gál David – přestup FK Nafta Gbely (SK), Darmovzal Petr – hostování Sokol Kostice, Zlámal Tomáš – hostování FK Moravská N. V., Višváder Juraj – hostování 1.FC Slovácko, Diviš Radim – hostování MFK OKD Karviná, Hrnčíř Jan, Straka Tomáš, Venglovič Jiří – z dorostu
Odešli: Trnovec Radomír – hostování 1.SC Znojmo, Novák Rudolf – přestup Rakousko, Šustr Pavel – přestup FC Slovan Rosice, Mihál Marcel – přerušení sport. činnosti, Vaculík Petr – ukončení hostování, Hrnčíř David, Osička Břetislav, Tomek Jakub – všichni hostování Sokol Kostice

Agro Milotice
Brankáři:
Zbyněk Nedvědický, Martin Mikéska
Obránci: Radek Zajíc, Radek Šeďa, Ladislav Holub, Libor Kundrata, Pavel Knotek
Záložníci: Lukáš Hofr, Filip Kundrata, Milan Měchura, Jiří Hroudný, Jiří Balous, Ondřej Chladil, Petr Budík
Útočníci: Jan Kotásek, Tomáš Kasan, Štěpán Novák, Ladislav Šťastný
Realizační tým
Trenér: Jaroslav Kmínek, asistent: Pavel Knotek
Letní změny
Přišli:
Jan Kotásek (hostování Vacenovice)
Odešli: Radek Šifel (hostování Bzenec), Stanislav Holub (hostování Žarošice)

Starý Poddvorov
Brankáři:
Kotásek Stanislav
Obránci: Veselský Ondřej, Veselý Michal, Bohún Libor, Svoboda Jiří, Blažek Ludvík, Cupal Tomáš, Mazuch Erik
Záložníci: Vránek Miroslav, Zavadil Petr, Novák Jan, Koneček Lukáš, Lamáček Libor
Útočníci: Malár Ondřej, Homola Radek, Fojtík Robin
Realizační tým
Trenér: Vala Ladislav, asistenti: Majzlík Jaroslav, vedoucí mužstva: Sasínek Josef
Vedení klubu
Předseda: Hřebačka Miroslav, členové výboru: Rabušic Miroslav, Pospíšil Karel, Zavadil Jiří, Benedikt Ivo, Bílek Josef, Fojtík Jiří, Padalík Ivo
Letní změny
Přišli:
Veselý Michal
Odešli: Flíček Jaroslav, Zálešák Miroslav, Uřičář Lukáš

Velké Bílovice
Brankáři:
Horecký Zdeněk, Osička Tomáš
Obránci: Tesařík Ondřej, Opluštil Zdeněk, Osička Jan, Sycha Lukáš, Mikulič Miroslav, Jung Jiří, Mikulica Jakub
Záložníci: Osička Roman, Krejčiřík Jan, Oslzlý Josef, Jančík Jan, Žurek Radek, Krejčiřík Martin, Hromek Lukáš
Útočníci: Mádl Vít, Osička Lukáš, Damborský Michal, Sláma Tomáš
Realizační tým
Trenér: Vladimír Ferbar, vedoucí Mužstva: Vítězslav Hasík, kustod: Petr Mádl 
Letní změny
Odešli:
nikdo 
Přišli: Sláma Tomáš - HO-ŠA, Krejčiřík Martin - Mutěnice, z dorostu Osička Tomáš, Sycha Lukáš, Mikulica Jakub, Jančík Jan

FC Veselí nad Moravou
Brankáři: Bančák Filip, Kratochvíl Jan, Tomeček Lukáš
Obránci: Hájek Pavel, Brumla Radim, Smějsa Vojtěch, Smištík Libor, Prajza Martin, Tomeček Zdeněk, Grabec Jaroslav
Záložníci: Šebesta Ondřej, Řičica Pavel, Prajza Lukáš, Hrbek Nikola, Polách Radek, Zajíček Lukáš, Lovecký Tomáš, Vaďura Pavel   
Útočníci: Sládeček Vlastimil, Sládeček Roman, Černoch Jakub, Komínek Miroslav
Realizační tým
Trenér: Ševela Jan, vedoucí: Konečný František, masér: Michalík Zdeněk
Vedení klubu
Prezident: Kaláč Libor, sekretář: Trbušek Jaroslav, členové výboru: Reichsfeld Lubomír, Tomeček Antonín, Vojtíšek Michal
revizní komise: předseda: Pres Richard, členové: Linhart Josef, Vaďura Pavel
Letní změny
Přišli:
Lovecký Tomáš, Vaďura Pavel (z dorostu), Bančák Filip (hostování z 1.FC Slovácko), Polách Radek (ukončení hostování v dorostu Zbrojovky Brno), Komínek Miroslav (přestup z KEN Veselí nad Moravou), Kratochvíl Jan (přeřazen z „B“ mužstva), Ševela Jan (trenér z Dubňan)
Odešli: Pisklák Tomáš (ukončení hostování  1.FC Slovácko), Nygrýn Jakub (návrat zpět k dorostu), Vojtíšek Michal (ukončení funkce trenéra), Vlček Radek (přešel jako hl.trenér k „B“ mužstvu)
Cíl: pokusit se o návrat zpět do I. A třídy

SK Žarošice
Brankáři:
Holub Stanislav, Hampl Zdeněk, Slovák Michal
Obránci: Matula Vratislav, Poláček Zbyněk, Vágner Tomáš, Valouch Michal, Vrána Antonín, Žaroský Zdeněk
Záložníci: Chromý Tomáš, Konečný Pavel, Přikryl Lukáš, Strmiska Jan, Strmiska Pavel, Zmrzlík Jakub
Útočníci: Frýbort Tomáš, Hampl Pavel, Chromý Jakub, Kroutilík Radim, Zralý Lukáš, Žaroský Petr
Realizační tým
Trenér: Žaroský Zdeněk, asistent: Zmrzlík Tibor, vedoucí mužstva: Svoboda Rudolf, masér, kustod: Barva Michal
Vedení klubu
Předseda: Vágner Václav, členové výboru: Adamec Dušan, Barva Michal, Flodr Stanislav, Hampl Emil, Strmiska Ctibor, Svoboda Rudolf, Svoboda Petr, Válka Zbyněk, Zmrzlík Tibor
Letní změny
Přišli:
Holub Stanislav – z Agro Milotice, Přikryl Lukáš – ukončení hostování v FC Kyjov 1919, Zmrzlík Jakub – z dorostu, Zralý Lukáš – z FC Dosta Bystrc
Odešli: Sedláček Radek - Pozořice