Jdi na obsah Jdi na menu
 


Veselí otočilo v poslední desetiminutovce duel v Křenovicích

10. 10. 2011

Až dvěma góly v závěrečné desetiminutovce otočili fotbalisté Veselí nad Moravou nepříznivý stav v Křenovicích a po třech porážkách bodovali. V silně kombinované sestavě hrající domácí se ujali vedení ve 4. minutě. To Dvořák vystihl špatnou malou domů, udělal kličku brankáři a poslal míč do odkryté branky. Na vyrovnání si hosté počkali do 82. minuty, ve které vypadl domácímu brankáři míč a důrazný Smištík srovnal. V 89. minutě zavládla v táboře hostí tříbodová radost. Radmil vstřelil druhou branku a Veselí bodovalo naplno.

Naplno bodovaly vedoucí Hustopeče, které porazily Milotice 2:0. Druhé Žarošice odvezly všechny body ze Starého Poddvorova a na třetí pozici už se probil nováček ze Svatobořic-Mistřína, který zvítězil nad Hroznovou Lhotou 2:1.

10. kolo (9. hrané) I. B třídy skupiny C
SK Slatina - FK Baník Dubňany 2:0 (1:0)
Branky:
Vojtíšek, Válka

SK Křenovice - FC Veselí nad Moravou 1:2 (1:0)
Branky:
Dvořák - Smištík, Radmil

Družstevník Starý Poddvorov - SK Žarošice 0:3 (0:1)
Branky:
Strmiska 2, Frýbort

FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem - Sokol Kostice 2:1 (2:0)
Branky:
Lipčík, Sládeček - Požgay

SK Újezd u Brna - Sokol Kněždub 2:0 (2:0)
Branky:
Horáček, Poláček

FC Hustopeče - Agro Milotice 2:0 (1:0)
Branky:
Benček, Stehlík

Spartak Svatobořice-Mistřín - Sokol Hroznová Lhota 2:1 (1:0)
Branky:
Hajný, Konvička - Podrazil

Tabulka
1. FC Hustopeče 9 5 3 1 18 : 14 18
2. SK Žarošice 9 5 1 3 33 : 16 16
3. Spartak Svatobořice-Mistřín 9 5 1 3 19 : 15 16
4. FK Baník Dubňany 9 4 2 3 12 : 9 14
5. FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 9 4 2 3 11 : 10 14
6. FC Veselí nad Moravou 9 4 1 4 21 : 19 13
7. SK Křenovice 9 4 1 4 17 : 15 13
8. Sokol Kněždub 9 3 3 3 15 : 13 12
9. SK Újezd u Brna 9 4 0 5 10 : 8 12
10. Agro Milotice 9 3 3 3 13 : 13 12
11. Družstevník Starý Poddvorov 9 3 2 4 15 : 21 11
12. SK Slatina 9 2 4 3 9 : 11 10
13. Sokol Kostice 9 2 2 5 13 : 31 8
14. Sokol Hroznová Lhota 9 2 1 6 11 : 22 7

Střelci
8 - Frýbort (Žarošice)
6 - Sirotka (Kostice), Přikryl (Žarošice), Homola (Starý Poddvorov), Kundrata I. (Milotice)
5 - Koch (Svatobořice), Hoffman (Hustopeče)
4 - Rotrekl, Dvořák (Křenovice), Bíla M. (Kněždub), Strmiska, Matula, Chromý T. (Žarošice), Bradáč (Svatobořice), Konečný, Stehlík (Hustopeče)
3 - Pyclík, Janoušek, Hrbek (Veselí), Náhlík, Falešník, Podrazil (Hroznová Lhota), Březina (Kněždub), Sládeček (Blatnice), Albert (Dubňany)
2 - Procházka, Ledvina, Uher (Křenovice), Kyněra, Staňa, Melounek (Svatobořice), Polách, Sládeček, Prajza (Veselí), Sněhota, Vrána (Žarošice), Vránek, Cupal (Starý Poddvorov), Kaizar, Grabec R. (Kněždub), Sviták, Baťa, Štos (Dubňany), Schmeister, Janík (Blatnice), Kubíček, Uma, Semmler, Poláček (Újezd), Kasan, Šťastný (Milotice), Salajka, Požgay (Kostice), Vojtíšek, Válka (Slatina)

Příští kolo
Sokol Hroznová Lhota - SK Křenovice
Agro Milotice - Spartak Svatobořice-Mistřín
Sokol Kněždub - FC Hustopeče
Sokol Kostice - SK Újezd u Brna
FK Baník Dubňany - FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem
SK Žarošice - SK Slatina
FC Veselí nad Moravou - Družstevník Starý Poddvorov