Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žarošice naložily Kosticím devět gólů

Nejvyrovnanější ze všech I. B tříd je zatím C skupina. Po pěti odehraných kolech nasbíralo hned pět týmů shodný počet 10 bodů. S nejlepším skóre jsou vpředu Žarošice, které v nedělním utkání naložily Kosticím devět branek (hattrick nastřílel Frýbort) a celkově už v sezoně nastřílely 22 gólů - více jich doposud v kraji nasázely jen Rosice B (23). Deset bodů nasbíraly ještě Veselí, Křenovice, Starý Poddvorov a Hustopeče.

6. kolo (5. hrané) I. B třídy skupiny C
SK Slatina - Sokol Hroznová Lhota 0:2 (0:1)
Branky:
Náhlík, Podrazil
 
SK Křenovice - FK Baník Dubňany 0:0

SK Žarošice - Sokol Kostice 9:0 (3:0)
Branky:
Frýbort 3, Chromý, Přikryl, Sněhota, Strmiska, Vrána, Žaroský

FC Veselí nad Moravou - Sokol Kněždub 2:0 (1:0)
Branky:
Hrbek, Janík

Družstevník Starý Poddvorov - Agro Milotice 2:2 (0:1)
Branky: Bařina, Veselý - Kundrata Ivo, Šťastný; ČK: Balous (Milotice)

FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem - Spartak Svatobořice-Mistřín 1:2 (1:2)
Branky:
Sládeček - Koch, Melounek

SK Újezd u Brna - FC Hustopeče 0:1 (0:0)
Branka:
Stehlík

Tabulka
1. SK Žarošice 5 3 1 1 22 : 9 10
2. FC Veselí nad Moravou 5 3 1 1 16 : 8 10
3. SK Křenovice 5 3 1 1 10 : 4 10
4. Družstevník Starý Poddvorov 5 3 1 1 10 : 8 10
5. FC Hustopeče 5 3 1 1 10 : 10 10
6. Agro Milotice 5 2 2 1 11 : 9 8
7. Spartak Svatobořice-Mistřín 5 2 0 3 11 : 12 6
8. SK Újezd u Brna 5 2 0 3 3 : 5 6
9. Sokol Hroznová Lhota 5 2 0 3 8 : 13 6
10. Sokol Kněždub 5 1 2 2 8 : 8 5
11. FK Baník Dubňany 5 1 2 2 5 : 5 5
12. FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 5 1 2 2 5 : 6 5
13. SK Slatina 5 1 1 3 5 : 9 4
14. Sokol Kostice 5 1 0 4 6 : 24 3

Střelci
6 - Frýbort (Žarošice), Kundrata I. (Milotice)
4 - Sirotka (Kostice), Přikryl (Žarošice), Koch (Svatobořice), Homola (Starý Poddvorov)
3 - Bíla (Kněždub), Pyclík, Janoušek, Hrbek (Veselí), Chromý T. (Žarošice), Náhlík (Hroznová Lhota), Hoffman (Hustopeče)
2 - Dvořák, Procházka, Rotrekl (Křenovice), Kyněra, Bradáč (Svatobořice), Polách, Sládeček (Veselí), Konečný, Stehlík (Hustopeče), Matula, Sněhota (Žarošice), Podrazil, Falešník (Hroznová Lhota), Vránek, Cupal (Starý Poddvorov)

Příští kolo
FC Hustopeče - SK Křenovice
Spartak Svatobořice-Mistřín - SK Újezd u Brna
Sokol Hroznová Lhota - FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem
Agro Milotice - SK Slatina
Sokol Kněždub - Družstevník Starý Poddvorov
Sokol Kostice - FC Veselí nad Moravou
FK Baník Dubňany - SK Žarošice