Jdi na obsah Jdi na menu
 


Byla by sranda, kdybychom v takovém oslabení dokázali vyhrát, říkali si v poločase znojemští fotbalisté. A pak senzačně vyhráli!

27. 3. 2011

To se jen tak nevidí. Znojmo dokázalo v devíti hráčích vyloupit Most a odvést si výhru 1:0. "O přestávce jsme si v kabině říkali, že by byla sranda, kdybychom v takovém oslabení dokázali vyhrát," říkal po utkání trenér Bohumil Smrček.

Bohumil SmrčekHráli jste 60 minut oslabeni o dva muže v poli, ale nakonec vyválčili tři body. Už jste někdy zažil něco podobného?
Nikdy jsem nic podobného nezažil. Je to nová zkušenost a jsme hrozně rádi, že to skončilo happy endem. Neobyčejné vítězství, ke kterému je potřeba dvou vyloučených hráčů.

Kdybyste měl popsat ty dvě vyloučení?
Po faulu Todora skočil hráč do rybníka a druhá červená Ondry Sukupa, když přísně, tak to byl faul na žlutou. Každopádně vyloučení utkání výrazně ovlivnila. Do Mostu jsme jeli dva dny předem, abychom se na utkání dobře připravili a ve 30. minutě jsme oslabeni o 2 hráče, což nám úplně překazilo plány.

Měl Most v přesilovce šance?
Šance měl ze začátku, když jsme byli ještě kompletní. Poté sice také nějaké šance měl, ale my jsme dobře zahušťovali prostor, posouvali se a nenechali roztáhnout hřiště. V závěru jsme navíc ještě mohli Domem Krhutem zvýšit vedení, ale nájezd neproměnil.

Věřil jste ve 30. minutě, že byste mohli odvést alespoň bod?
Věřil. Důležité bylo, že jsme do poločasu neinkasovali. O přestávce jsme si v kabině říkali, že by byla sranda, kdybychom v takovém oslabení dokázali vyhrát.

Taková výhra musí strašně psychicky pomoci.
Určitě. Zvlášť, když jsme dnes hráli snad proti všem. Říkal jsem, že v Mostu se bude těžko vyhrávat. Zažila to už Karviná, která dostala dvě branky z penalt. Druhou v 90. minutě. Toto jsou extrémy a o to víc si dnešní výhry cením. 

 

Husarský kousek Znojma: 60 minut v devíti, přesto trefil v Mostě výhru Krajačič 
 

 

foto: 1scznojmo.cz