Jdi na obsah Jdi na menu
 


JEŠTĚ JSME TADY! Fanoušci brněnské Zbrojovky se mobilizují

zbrojovka.jpgSestup z první ligy, umístění na samém konci druhé nejvyšší soutěže, odstoupení Romana Prose z představenstva klubu... Zbrojovka Brno silně strádá. A s ní celý jihomoravský fotbal, protože Flinta je jediným klubem v kraji, který může hrát dlouhodobě na nejvyšší úrovni. Přivést velké kluby, hráče.

Ve fotbalovém zákulisí se v současné době debatuje víc o další existenci Zbrojovky, než o jejím návratu do Gambrinus ligy. To je hlavní důvod mobilizace fanoušků, kteří chtějí klub v hojném počtu podpořit v sobotním utkání se Zlínem. "JEŠTĚ JSME TADY!"  tímto sloganem lákají další fandy, kterým není další osud klubu lhostejný. Do akce fanoušků se aktivně zapojily i výrazné osobnosti Brněnska - hokejista Petr Hubáček, olympijský vítěz ve střelbě David Kostelecký, mistr ligy z roku 1978 Karel Kroupa a herec Zdeněk Junák.

Na akci slyší i vedení brněnského oddílu a na sobotní duel snížilo cenu vstupného na symbolických 10 Kč. Lístky si můžete zakoupit v předprodeji ve čtvrtek 27. října od 13 do 17 hodin v klubovém fanshopu na stadionu v Srbské ulici, nebo v den utkání od 10 hodin na pokladně č. 1 fotbalového stadionu. Druholigový duel se Zlínem startuje v sobotu 29. října ve 14:30.

 

Pozvánka z webu www.zbrojovaci.cz

JEŠTĚ JSME TADY!

...aneb Zbrojovácké srdce stále bije. Momentální alarmující stav fotbalového klubu FC Zbrojovka Brno přinutil nás, věrné fanoušky, k tomu, abychom začali jednat.

Zástupci fanklubů a fanouškovských skupin se jednotně dohodli na tom, že je třeba ukázat potenciálním kupcům, sponzorům i představitelům města, že brněnský fotbalový fanoušek ještě nezemřel.
 
Žádáme proto všechny, kterým není osud fotbalové Zbrojovky lhostejný: Přijďte v sobotu 29. října na druholigový zápas se Zlínem! Ať společně ukážeme, že se v Brně a jeho širokém okolí najde stále ještě početná masa fanoušků, pro které má cenu ligový fotbal dělat. Nedopusťme, aby klub našeho srdce zanikl! Protože i o takové možnosti se v posledních týdnech spekuluje, a to jak u hospodských debat, tak i v médiích.
 
Zbrojovka byla vždy hrdým reprezentantem jižní Moravy, na jejíž zápasy se sjížděly tisíce fanoušků ze širokého okolí. Pojďme si všichni společně připomenout krásné staré časy, kdy se stadionem Za Lužánkami nesl náš společný pokřik "Už jsme tady", při němž běhal mráz po zádech. Tátové, dědové, vezměte své děti či vnoučata a ukažme všem, že my jsme to srdce naší Flinty, které nenechá slavnou Zbrojovku zemřít.

Pro zápas se Zlínem se nám podařilo s klubem vyjednat speciální cenu vstupného, která bude pouze 10 korun. Obětujte proto prosím tuto symbolickou částku a přibližně dvě hodiny svého času pro dobrou věc.


Zbrojovka Vás potřebuje!