Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novou éru Zbrojovky odstřelí olympijský vítěz David Kostelecký. Klub připravuje na domácí duely akce pro fanoušky

21. 7. 2010

Při příležitosti prvního domácího utkání po návratu k tradičnímu názvu chystá fotbalový klub FC Zbrojovka Brno pro nedělní utkání s týmem FK Ústí nad Labem i zajímavý doprovodný program pro fanoušky.

U horního vchodu na stadion z ulice Vodova by měl být už od 14 hodin v provozu tzv. FLINTA PUB, což budou stánky s občerstvením a možností posezení. Tato novinka by měla být fanouškům k dispozici před každým domácím zápasem v této sezoně.

Ve stejnou dobu a na stejném místě by měla odstartovat soutěž měření rychlosti střely při kopání na speciální bránu, kterou pro tuto příležitost zapůjčí brněnský Deník Rovnost. Pro děti bude připraven nafukovací skákací hrad, malování na obličej (facepainting) v klubových barvách Zbrojovky a samozřejmě bohatá nabídka mražených výrobků.

Před zahájením zápasu proběhne malý slavnostní ceremoniál, během něhož olympijský vítěz ve sportovní střelbě David Kostelecký výstřelem ze své "flinty" symbolicky odstartuje novou éru fotbalové "Flinty", jak se brněnskému klubu přezdívá.

Dalšími body předzápasového programu bude také vyhlášení ankety fanoušků o Hráče sezony a předání nové sektorové vlajky zástupcům oficiálního fanklubu Zbrojováci. 
Čestným hostem poločasové soutěže bude hokejový mistr světa Petr Hubáček, jenž vítězi soutěže osobně předá svoji hokejku, s níž odehrál letošní zlatý světový šampionát v Německu.
"Z loňských návštěv na našem stadioně jsme byli zklamaní a chtěli bychom přitáhnout diváky zpět do ochozů. Samozřejmě bychom si přáli, aby fanoušky přilákal především atraktivní fotbal našeho mužstva a po příchodu trenéra Večeři věříme, že tomu tak skutečně bude. Zároveň bychom našim příznivcům ale rádi nabídli i něco navíc, a to by měly být doprovodné akce při domácích zápasech. Proto bychom chtěli pozvat všechny věrné fanoušky Zbrojovky už na první utkání s Ústím, které bude prvním zápasem na domácím hřišti po návratu k tradičnímu názvu klubu," uvedl Pavel Mokrý, generální ředitel FC Zbrojovka Brno.

Neděle 25.7. v 17:00 na fotbalofém stadionu na Srbské v Brně

logo_fczb.jpgFC Zbrojovka Brno - usti.jpgFK Ústí nad Labem

 

 

Tisková zpráva Zbrojovky Brno