Jdi na obsah Jdi na menu
 


Historie jihomoravského fotbalu - sezóna 2004/2005

Krajský přebor

1.  Líšeň   30  19  7  4  59  :  31  64       
2.  Židenice   30  19  2  9  63  :  29  59      
3.  Mokrá   30  16  6  8  51  :  40  54      
4.  Šardice   30  13  9  8  40  :  35  48       
5.  Rájec   30  12  7  11  40  :  40  43       
6.  Ráječko   30  13  4  13  41  :  34  43       
7.  Mikulov   30  12  6  12  57  :  40  42      
8.  Bohunice   30  10  10  10  43  :  36  40       
9.  Rosice   30  11  7  12  49  :  43  40       
10.  Boskovice   30  10  8  12  34  :  50  38      
11.  Vacenovice   30  11  5  14  35  :  41  38      
12.  Hrušky   30  10  7  13  41  :  52  37       
13.  Ratíškovice   30  10  6  14  35  :  44  36      
14.  Veselí n/M.   30  8  8  14  34  :  48  32     
15.  Slavkov   30  8  4  18  25  :  55  28      
16.  Vel.Pavlovice   30  7  6  17  30  :  59  27  

Kompletní výsledkový servis KP najdete ZDE.

I. A třída skupina A

1.  Miroslav   26  17  4  5  61  :  23  55      
2.  Tasovice   26  15  5  6  45  :  27  50       
3.  Novosedly   26  14  5  7  36  :  31  47       
4.  Blansko   26  12  9  5  49  :  34  45      
5.  Jevišovice   26  12  8  6  43  :  26  44      
6.  Bosonohy   26  10  8  8  35  :  36  38       
7.  Kuřim   26  9  6  11  35  :  40  33       
8.  Ivančice   26  8  9  9  32  :  33  33       
9.  Čebín   26  9  4  13  34  :  42  31      
10.  M.Krumlov   26  8  4  14  28  :  37  28       
11.  1.SC Znojmo B  26  7  7  12  31  :  39  28       
12.  Vev.Bítýška   26  7  7  12  37  :  59  28       
13.  Kunštát   26  7  5  14  38  :  54  26       
14.  Šanov   26  2  9  15  19  :  42  15 

Kompletní výsledkový servis I. A třídy skupiny A najdete ZDE.

I. A třída skupina B

1.  Sparta Brno   26  19  4  3  59  :  16  61      
2.  Hlohovec   26  17  5  4  47  :  21  56       
3.  Velká n/V.   26  16  2  8  55  :  32  50       
4.  Šlapanice   26  15  4  7  49  :  35  49       
5.  Lanžhot   26  13  7  6  36  :  28  46     
6.  Dědice   26  10  5  11  46  :  44  35       
7.  Rajhrad   26  11  1  14  42  :  46  34      
8.  Bučovice   26  10  3  13  36  :  46  33       
9.  Kostice   26  9  3  14  35  :  49  30      
10.  Vracov   26  7  8  11  38  :  45  29       
11.  Dubňany   26  7  8  11  39  :  42  29     
12.  Rohatec   26  8  4  14  52  :  57  28       
13.  Hodonín   26  5  4  17  32  :  51  19      
14.  Pozořice   26  4  4  18  29  :  83  16 

Kompletní výsledkový servis I. A třídy skupiny B najdete ZDE.

I. B třída skupina A

1.  Tišnov   26  18  3  5  65  :  36  57     
2.  Bohdalice   26  15  1  10  55  :  48  46       
3.  Sn Brno   26  14  3  9  53  :  35  45       
4.  Medlánky   26  14  3  9  52  :  37  45       
5.  Bystrc B  26  13  4  9  47  :  49  43       
6.  Ivanovice na H.   26  11  4  11  45  :  36  37       
7.  Komín   26  10  7  9  36  :  42  37      
8.  Dražovice   26  10  6  10  43  :  42  36       
9.  Soběšice   26  9  7  10  37  :  40  34      
10.  Drnovice u L.   26  9  6  11  59  :  55  33       
11.  Blansko B  26  9  6  11  48  :  47  33       
12.  Olešnice   26  9  3  14  44  :  55  30       
13.  Slatina   26  5  6  15  36  :  52  21       
14.  Vel.Opatovice   26  5  3  18  35  :  81  18  

Kompletní výsledkový servis I. B třídy skupiny A najdete ZDE.

I. B třída skupina B

1.  Újezd   26  19  4  3  52  :  24  61      
2.  MR Znojmo   26  15  4  7  81  :  44  49       
3.  Zastávka   26  13  5  8  52  :  26  44      
4.  Šaratice   26  12  4  10  57  :  35  40       
5.  Mor.Slavia   26  11  6  9  39  :  30  39       
6.  Popice   26  10  6  10  38  :  43  36       
7.  Hatě   26  10  6  10  37  :  49  36      
8.  Střelice   26  10  6  10  40  :  50  36      
9.  Bohunice B  26  8  9  9  40  :  43  33       
10.  Zbýšov   26  10  3  13  45  :  49  33      
11.  Kohoutovice B  26  8  7  11  46  :  56  31      
12.  Únanov   26  9  4  13  45  :  63  31      
13.  Křenovice   26  7  1  18  40  :  73  22       
14.  Popůvky   26  5  5  16  39  :  66  20 

Kompletní výsledkový servis I. B třídy skupiny B najdete ZDE.

I. B třída skupina C

1.  Tvrdonice   26  18  2  6  64  :  38  56       
2.  Hroz.Lhota   26  14  5  7  55  :  39  47      
3.  Blatnice   26  14  3  9  45  :  37  45       
4.  Milotice   26  13  2  11  50  :  42  41       
5.  Podivín   26  11  8  7  32  :  25  41       
6.  Šardice B  26  11  7  8  52  :  40  40       
7.  Vel.Bílovice   26  11  5  10  42  :  46  38       
8.  Bzenec   26  10  3  13  44  :  50  33      
9.  Žarošice   26  9  6  11  41  :  39  33       
10.  Kyjov B  26  10  3  13  47  :  42  33       
11.  Lednice   26  9  5  12  37  :  40  32       
12.  Mor.N.Ves   26  8  7  11  38  :  44  31       
13.  Hovorany   26  9  3  14  31  :  52  30       
14.  Mikulčice   26  4  3  19  21  :  65  15

Kompletní výsledkový servis I. B třídy skupiny C najdete ZDE.

Krajský přebor staršího dorostu

1.  M.Krumlov   26  20  2  4  68  :  19  62       
2.  Blansko   26  17  4  5  72  :  36  55     
3.  Hodonín   26  16  6  4  47  :  16  54       
4.  Sparta Brno B  26  14  6  6  62  :  40  48       
5.  1.FKD B  26  15  2  9  57  :  36  47       
6.  Boskovice   26  11  2  13  39  :  48  35       
7.  Rousínov   26  9  8  9  40  :  43  35     
8.  1.SC Znojmo B  26  10  4  12  35  :  56  34      
9.  Sn Břeclav   26  9  3  14  46  :  60  30      
10.  Bohunice   26  8  4  14  56  :  78  28       
11.  Slatina   26  8  2  16  39  :  54  26      
12.  Líšeň   26  7  5  14  43  :  55  26      
13.  Pohořelice   26  6  3  17  29  :  68  21     
14.  Bosonohy   26  4  5  17  34  :  58  17

Krajský přebor mladšího dorostu

1.  1.FKD B  26  18  5  3  76  :  24  59     
2.  Blansko   26  19  1  6  84  :  35  58       
3.  Hodonín   26  14  3  9  53  :  35  45      
4.  Slatina   26  13  5  8  67  :  44  44      
5.  Bohunice   26  13  5  8  75  :  44  44       
6.  Boskovice   26  13  4  9  60  :  57  43      
7.  Sparta Brno B  26  12  6  8  52  :  42  42      
8.  Rousínov   26  11  5  10  55  :  50  38       
9.  1.SC Znojmo B  26  11  2  13  57  :  78  35      
10.  Líšeň   26  9  5  12  43  :  48  32      
11.  Sn Břeclav   26  10  1  15  46  :  51  31      
12.  M.Krumlov   26  5  7  14  31  :  58  22      
13.  Bosonohy   26  5  4  17  36  :  81  19       
14.  Pohořelice   26  2  1  23  31  :  119  7   

I. třída dorostu skupina A

1.  Kuřim   26  19  3  4  78  :  30  60       
2.  Tišnov   26  18  5  3  75  :  26  59      
3.  Žabovřesky   26  15  5  6  57  :  24  50       
4.  Mor.Slavia   26  15  4  7  74  :  46  49       
5.  Vel.Opatovice   26  13  4  9  60  :  45  43      
6.  Olešnice   26  10  6  10  49  :  46  36      
7.  Blansko B  26  11  2  13  50  :  73  35       
8.  Vev.Bítýška   26  11  2  13  57  :  72  35       
9.  Letovice   26  9  5  12  54  :  60  32      
10.  Rájec   26  9  3  14  37  :  59  30       
11.  Žebětín   26  8  5  13  36  :  53  29       
12.  Medlánky   26  6  8  12  43  :  56  26      
13.  Kohoutovice   26  7  5  14  39  :  65  26       
14.  Kunštát   26  0  5  21  24  :  78  5

I. třída dorostu skupina B

1.  Hrušovany   26  19  2  5  74  :  29  59      
2.  Jevišovice   26  19  2  5  75  :  28  59     
3.  Mikulov   26  15  6  5  55  :  22  51       
4.  Tasovice   26  15  4  7  56  :  34  49       
5.  Miroslav   26  11  7  8  46  :  37  40      
6.  Ivančice   26  10  7  9  53  :  47  37       
7.  Kohoutovice B  26  10  6  10  28  :  35  36      
8.  Únanov   26  10  5  11  39  :  48  35      
9.  Rosice   26  9  7  10  64  :  46  34       
10.  Nikolčice   26  9  6  11  29  :  46  33     
11.  Novosedly   26  10  3  13  54  :  63  33       
12.  Šlapanice   26  10  3  13  44  :  45  33       
13.  Zbýšov   26  2  2  22  15  :  94  8       
14.  Valtice   26  1  4  21  12  :  70  7

I. třída dorostu skupina C

1.  Šardice B  26  21  1  4  113  :  38  64       
2.  Lanžhot   26  17  4  5  87  :  26  55      
3.  Mutěnice   26  17  3  6  63  :  24  54       
4.  Vacenovice   26  14  2  10  54  :  37  44      
5.  Bučovice   26  13  5  8  60  :  38  44    
6.  Kněždub   26  12  7  7  43  :  27  43      
7.  Vel.Pavlovice   26  12  4  10  50  :  57  40      
8.  Ždánice   26  11  6  9  57  :  34  39      
9.  Ratíškovice   26  9  7  10  62  :  66  34      
10.  Dubňany   26  8  4  14  49  :  77  28       
11.  Hovorany   26  8  3  15  38  :  70  27       
12.  Podivín   26  5  10  11  40  :  61  25      
13.  Brankovice   26  3  3  20  29  :  88  12     
14.  Lipov   26  1  3  22  17  :  119  6 

Krajský přebor starších žáků

1.  1.FC Brno B  22  15  2  5  75  :  23  47      
2.  Sn Břeclav   22  14  3  5  44  :  26  45       
3.  Šardice B  22  14  2  6  55  :  40  44     
4.  Hrušovany   22  12  7  3  34  :  25  43       
5.  Bohunice   22  12  2  8  60  :  38  38      
6.  Židenice   22  10  4  8  43  :  29  34      
7.  Kyjov   22  7  5  10  18  :  29  26       
8.  Veselí n/M.   22  7  2  13  32  :  54  23       
9.  Hodonín   22  5  7  10  30  :  51  22       
10.  1.FKD B  22  6  2  14  32  :  67  20      
11.  Slatina   22  5  2  15  25  :  42  17       
12.  Miroslav   22  3  6  13  16  :  40  15  

Krajský přebor mladších žáků

1.  Šardice B  22  18  2  2  105  :  22  56       
2.  1.FC Brno B  22  16  4  2  91  :  33  52       
3.  Kyjov   22  16  3  3  78  :  26  51      
4.  Hrušovany   22  11  5  6  41  :  34  38       
5.  1.FKD B  22  11  3  8  54  :  61  36     
6.  Bohunice   22  9  5  8  55  :  36  32     
7.  Hodonín   22  6  8  8  32  :  31  26       
8.  Slatina   22  7  5  10  45  :  56  26      
9.  Sn Břeclav   22  7  2  13  37  :  48  23      
10.  Veselí n/M.   22  4  6  12  26  :  70  18      
11.  Židenice   22  3  2  17  22  :  77  11       
12.  Miroslav   22  0  3  19  18  :  110  3

I. třída starších žáků skupina A

1.  Komín   22  19  1  2  89  :  17  58      
2.  Blansko   22  14  3  5  102  :  17  45       
3.  Kuřim   22  14  3  5  69  :  23  45      
4.  Rousínov   22  11  4  7  56  :  33  37       
5.  Letovice   22  11  1  10  67  :  37  34       
6.  Bystrc   22  11  0  11  52  :  33  33     
7.  Bučovice   22  10  2  10  48  :  51  32       
8.  Čebín   22  8  4  10  34  :  49  28      
9.  Vyškov   22  8  2  12  48  :  45  26       
10.  Vel.Opatovice   22  6  2  14  25  :  85  20       
11.  Drnovice u L.   22  4  1  17  25  :  151  13       
12.  Rájec   22  3  3  16  21  :  95  12  

I. třída mladších žáků skupina A

1.  Rousínov   22  18  1  3  113  :  22  55      
2.  Bystrc   22  16  2  4  109  :  19  50      
3.  Blansko   22  16  1  5  170  :  27  49       
4.  Kuřim   22  15  1  6  107  :  22  46       
5.  Letovice   22  15  1  6  79  :  27  46       
6.  Bučovice   22  12  3  7  80  :  50  39       
7.  Rájec   22  11  3  8  69  :  36  36      
8.  Vyškov   22  8  3  11  69  :  56  27      
9.  Čebín   22  5  2  15  53  :  76  17       
10.  Vel.Opatovice   22  3  3  16  31  :  84  12       
11.  Drnovice u L.   22  1  1  20  15  :  296  4      
12.  Komín   22  1  1  20  11  :  191  4   

I. třída starších žáků skupina B

1.  1.SC Znojmo B  22  16  2  4  54  :  22  50       
2.  Líšeň   22  16  2  4  67  :  32  50     
3.  Mor.Slavia   22  16  1  5  71  :  38  49       
4.  M.Krumlov   22  13  1  8  74  :  39  40      
5.  Bosonohy   22  12  3  7  43  :  36  39      
6.  Zastávka   22  11  3  8  50  :  32  36      
7.  Sparta Brno B  22  11  1  10  80  :  51  34      
8.  Tasovice   22  6  4  12  35  :  52  22     
9.  Pohořelice   22  6  1  15  31  :  58  19       
10.  Hustopeče   22  5  3  14  40  :  69  18      
11.  MCV Brno   22  5  2  15  22  :  70  17      
12.  Únanov   22  2  3  17  23  :  91  9  

I. třída mladších žáků skupina B

1.  Sparta Brno B  22  19  1  2  107  :  11  58      
2.  Tasovice   22  17  1  4  88  :  31  52     
3.  Mor.Slavia   22  15  2  5  68  :  25  47      
4.  Líšeň   22  15  0  7  89  :  32  45       
5.  Hustopeče   22  11  2  9  61  :  51  35     
6.  MCV Brno   22  11  1  10  32  :  57  34       
7.  1.SC Znojmo B  22  8  3  11  54  :  60  27      
8.  Zastávka   22  8  3  11  45  :  69  27      
9.  M.Krumlov   22  6  3  13  36  :  77  21      
10.  Pohořelice   22  6  3  13  33  :  68  21       
11.  Bosonohy   22  3  2  17  47  :  84  11       
12.  Únanov   22  2  1  19  13  :  108  7  

I. třída starších žáků skupina C

1.  Poštorná   22  18  3  1  66  :  10  57       
2.  Hodonín B  22  12  8  2  38  :  16  44       
3.  Sn Břeclav B  22  14  2  6  57  :  22  44       
4.  Hovorany   22  12  5  5  49  :  38  41      
5.  Veselí n/M. B  22  9  3  10  46  :  44  30       
6. Ratíškovice   22  8  4  10  30  :  36  28       
7.  Kněždub   22  7  6  9  38  :  41  27       
8.  Hrušky   22  8  2  12  32  :  39  26       
9.  Brankovice   22  6  5  11  36  :  63  23       
10.  Lanžhot   22  6  2  14  37  :  46  20      
11.  Vacenovice   22  4  5  13  27  :  72  17       
12.  Velká n/V.   22  3  5  14  34  :  63  14 

I. třída mladších žáků skupina C

1.  Hrušky   22  18  2  2  97  :  30  56      
2.  Poštorná   22  18  0  4  110  :  20  54       
3.  Ratíškovice   22  17  2  3  122  :  17  53      
4.  Velká n/V.   22  13  2  7  64  :  33  41       
5.  Brankovice   22  11  3  8  70  :  48  36       
6.  Sn Břeclav B  22  10  1  11  52  :  61  31       
7.  Hovorany   22  8  6  8  48  :  58  30     
8.  Hodonín B  22  9  2  11  43  :  54  29       
9.  Veselí n/M. B  22  5  5  12  37  :  67  20       
10.  Lanžhot   22  5  2  15  27  :  88  17      
11.  Kněždub   22  2  3  17  19  :  143  9     
12.  Vacenovice   22  1  2  19  19  :  89  5