Jdi na obsah Jdi na menu
 


Předkolo krajského poháru: tři zápasy rozhodovaly až pokutové kopy

30. 7. 2009

Putovní pohárKrajský pohár ČMFS zahájil předkolem už svůj osmý ročník, ve kterém startuje rekordních 48 mužstev. Vítěz obdrží - stejně jako minulý rok - prémii 15 tisíc korun a získá právo účasti v předkole celostátního Poháru ČMFS, poražený finalista si připíše na konto 10 tisíc korun. 

V šestnácti zápasech předkola padlo celkem 62 branek, 9 zápasů vyhráli domácí, 7 hosté, 3 utkání rozhodovaly až penalty.

V nedělním 1. kole vstoupí do hry celky krajského přeboru a společně s nimi Novosedly, Miroslav a Mikulov. Na podzim se hraje ještě 2. kolo (26. srpna), finálová část poháru bude na programu v jarní části.

Předkolo krajského poháru

Olešnice – Čebín 2:2 (0:1), 1:3 na penalty

Branky: Janča 2 - Struhařík 2

Dražovice – Bučovice 1:0 (1:0)

Branka: Karger

Kohoutovice – Slovan Brno 2:4 (1:2)

Branky: Koubek, Maruš - Cupák, Havel, Farlík, Vašíček

Křenovice – Šlapanice 0:1 (0:1)

Branka: Janoch

Tuřany – Slavkov 2:0 (1:0)

Branky: Chladil, Heřmanský

Modřice – MS Brno 2:2 (0:1), 4:3 na pokutové kopy

Branky: Šidlo O., Pastva T. - Šlégl, Bílý; ČK: Dofek M. (Modřice)

Zbýšov - Bosonohy 0:3 (0:1)

Branky: Lepka, Jakub, Havlík

Dobšice – Hrušovany 0:0, 3:4 na pokutové kopy

Šatov – IE Znojmo 2:3 (1:2)

Branky: Samaš, Peřinka - Kapitán 2, Urválek

Rajhrad – Velké Pavlovice 2:1 (2:0)

Branky: Kouřil, Sedláček - Balcárek

Rakvice – Kostice 6:1 (4:0)

Starý Poddvorov – Tvrdonice 2:4

Milotice - Rohatec 2:2 (0:1), 4:3 na pokutové kopy

Branky: vlastní, Kundrata I., rozhodující penalta Balous - Rosypálek 2

Dubňany – Vacenovice 4:1 (2:0)

Branky: Dohnálek, Trávníček, Pluháček, Kozák - Příkazský

Veselí – Vlkoš 4:2 (1:2)

Branky: Hrbek 2, Miroš, Šebesta - David, Ingr

Blatnice – Bzenec 5:0 (1:0)

Branky: 50. a 78. Cícha J., 80. a 82. Sanchez Fermin, 21. Schmeister

Program 1. kola: neděle 2. srpna v 17:00

Čebín – Ráječko 

Dražovice – Rájec 

Slovan Brno – Kuřim

Šlapanice – Bohunice

Tuřany – Sparta Brno

Modřice – Ivančice 

Bosonohy – Moravský Krumlov 

Hrušovany nad Jevišovkou – Miroslav 

IE Znojmo – Tasovice 

Rajhrad – Novosedly

Rakvice – Mikulov 

Tvrdonice – Bavory 

Milotice – Podluží 

Dubňany – Ratíškovice

Veselí – Kyjov

Blatnice – Velká

 

Zdroj: JmKFS