Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. kolo poháru: zajímavé zápasy v Miloticích, Mikulově a Miroslavi

26. 8. 2009

Dnes bude známá kompletní osmička čtvrtfinalistů letošního ročníku krajského poháru. Už minulý týden postoupily do jarní fáze soutěže Bohunice. Kdo je doplní? Ve hře už zůstalo pouze 5 celků z krajského přeboru.

Hodně prestižní zápas čeká na trenéra Ratíškovic Milana Bidmona. Své nové svěřence povede v Miloticích, tedy v místě, kde strávil předchozích 17 sezón. Hrají se také dvě velká derby: Mikulov hostí Bavory a Miroslav Moravský Krumlov. "Dáme šanci klukům, kteří toho ještě moc neodehráli. Nastoupí Vladimír Michal, Igor Kubánek, Tomáš Konečný a v brance Richard Frídl. Tohle je ideální zápas, kdy je můžeme využít," nastiňuje změny v sestavě trenér Bavor Milan Valachovič.

V laufu jsou po třech vítězstvích v přeboru fotbalisté Rájce. Svěřenci Jiřího Záleského se představí na hřiští Čebína, předního týmu I. A třídy. Sparta Brno má z přeborových celků papírově nejslabšího soupeře, hraje v Modřicích, které zahájily I. B třídu třemi porážkami.

Další zápasy se hrají v Oblekovicích, kde přivítá IE Znojmo Novosedly a v Blatnici pod Svatým Antonínkem, která hostí 7 kilometrů vzdálené Veselí nad Moravou.

Program 2. kola Krajského poháru ČMFS

Středa 26. srpna od 17:00

Čebín - Rájec

Modřice - Sparta Brno

Miroslav - Moravský Krumlov

IE Znojmo - Novosedly

Mikulov - Bavory

Milotice - Ratíškovice

Blatnice - Veselí