Jdi na obsah Jdi na menu

Prvním finalistou poháru jsou Boskovice, proti Slavkovu zvládly penalty

19. 5. 2011

Boskovice si po pěti letech znovu zahrají finále jihomoravského poháru. Ve středečním semifinále udolaly ve Skalici nad Svitavou Slavkov až v penaltovém rozstřelu. Hosté potvrdili dobrou formu z 1.A třídy a v 26. minutě se ujali vedení třetí Strnadovou pohárovou trefou. Vyrovnání třetímu týmu krajského přeboru zařídil třináct minut před koncem úspěšně provedeným pokutovým kopem Ošlejšek. Utkání skončilo nerozhodně 1:1 a rozhodnout o postupujícím musely penalty. V nich vyhrály Boskovice 3:1 a v úterý 31. května si v Bučovicích zahrají finále s vítězem duelu Kyjov-Bořetice, který se uskuteční příští středu.

Semifinále Krajského poháru ČMFS
FC Boskovice - SK Slavkov u Brna 1:1 (0:1), 3:1 na penalty
Branky:
77. (PK) Ošlejšek - 26. Strnad
Penalty: Václavek, Lukáš Martínek, Koudelka - Chlup; neproměnili: Sedlák - Houšť, Hráček, Kopunec
Rozhodčí: Polák. ŽK: Václavek - Chlup. Diváků: 150
Boskovice: Švéda - Černý (53. Sedlák), Martínek P., Václavek, Adamec - Fojt J. (64. Fojt L.), Martínek L., Ošlejšek, Koudelka, Preč - Vorlický (84. Horák Jakub)
Slavkov: Dolíhal - Holý, Láznický, Houšť, Hobza - Lysák, Hráček, Chlup, Drobný - Strnad, Kopunec

Středa 25. května od 17:00