Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hrozná škoda, litoval dvou branek ze závěru vracovský kouč Snopek. Bohunický trenér Kučerňák dostal dárek k pětapadesátinám

18. 10. 2010

Na jedné straně obrovská radost, vítězný pokřik v kabině. Na straně druhé velké zklamání, ticho. Bohunice dokázaly v závěrečné desetiminutovce otočit zápas ve Vracově a vedou krajský přebor o čtyři body právě před svým sobotním soupeřem. O hektickém závěru svědčí i to, že jinak klidný bohunický trenér Luboš Kučerňák sledoval poslední desetiminutovku netradičně vstoje. Tady jsou ohlasy trenérů na vítězství Bohunic ve Vracově v poměru 3:2.

Libor Snopek (Vracov)
O utkání s Bohunicemi
Myslím si, že zápas měl skončit remízou. Těžko se vymlouvat, když ještě v 80. minutě vedeme 2:1 a nakonec prohrajeme 3:2, ale zase nás zavraždily dvě tři individuální chyby. Fotbal z naší strany i ze strany Bohunic byl výborný. Hrálo se nahoru dolu, byly šance, klobouk dolu, ale porážka mě strašně mrzí. Je to neskutečná škoda, protože by tomu slušelo 2:2. Já bych byl spokojený, kluci by byli spokojení. 2:3 je strašně špatné.

O závěru utkání
Měli jsme hrát jednoduchý fotbal. Řeknu možná sprostě, že jsme měli hrát skoro nefotbalově, nakopávat dlouhé nákopy dopředu, aby se přerušovalo a Bohunice se nedostaly do tlaku.

O dvou domácích prohrách v týdnu (středeční s Boskovicemi a sobotní s Bohunicemi)
Štestíčko nás malinko opustilo. Musíme chtít a ono možná zase přijde zpátky. Máme za cíl uhrát ještě tři nebo čtyři body, což se nám za čtyři kola snad podaří. Třicet bodů by bylo dobrých.

Luboš Kučerňák (Bohunice)
O utkání ve Vracově
Hodně šťastné vítězství. Domácí zlobili, my jsme se dostali do vedení a za stavu 1:0 mohli lépe vyřešit jeden brejk. Pak domácí vstali z mrtvých, zatlačili nás, vyrovnali a mohli dát ještě další branku. V poločase jsme si řekli, že musíme hrát aktivně, ale hned na začátku 2. půle jsme dostali druhou branku. Myslím si, že na domácí dolehla únava ze středečního zápasu, jako na nás před tím v Boskovicích. My jsme se zlepšili hlavně v pohybu a nakonec zápas šťastně otočili, když nám pomohli náhradníci. Jeden dvě branky dal a druhý připravil vyrovnávací branku. Remíza by byla asi spravedlivější, ale my jsme dali tři góly a domácí jenom dva. Jeli jsme sem pro bod, abychom neprohráli a udrželi se v čele. Vítězstvím mi dali kluci pěkný dárek k pětapadesátinám.

O střídání
Střídání bylo šťastné. Masařík i Stehlík hráli minulý týden v základní sestavě, ale místo tréninku jeli na Kometu do Pardubic a nepořádek nejde tolerovat. Máme široký kádr 16 lidí, takže za to byli potrestaní. Šli do zápasu, nebyli uražení, odjezdili to a nakonec rozhodli.

O průběžném vedení v tabulce
Vedeme o 4 body, ale sezona je dlouhá. Samozřejmě jsme rádi, že jsme se udrželi v čele, že jsme tady vyhráli, protože jsme potřebovali spravit Vracov hlavně mínusovými a plusovými body a to se podařilo. Oni se za dva zápasy dostali z plus 13 na plus 7 a my se naopak dostali na plus 8. Na podzim nás ještě čekají tři nebo čtyři zápasy a pokud uhráme 35 bodů, budu spokojený. Už se nebudou opakovat sezony před tím, když jsme po podzimu ztráceli na prvního 15 bodů a na jaře už se s tím nedalo skoro nic dělat.