Jakub Staněk skóroval ve všech třech jarních zápasech v KP
Nejlepším střelcem jarní části Fincentrum krajského přeboru je překvapivě hráč dorosteneckého věku. Osmnáctiletý Jakub Staněk skóroval ve třech jarních zápasech Moravského Krumlova čtyřikrát. Třikrát se na na jaře trefili Petr Kasala ze Bzence, Jiří Čepera rovněž z Moravského Krumlova a Tomáš Kazár (Znojmo B) s Petrem Rolníkem (IE Znojmo), kterým na to stačil jeden zápas. Níže přinášíme statistický pohled na nejvyšší krajskou soutěž.
Statistický pohled na KP
Tabulka
1. FC Vracov 19 12 2 5 41 : 20 38
2. Tatran Brno Bohunice 19 11 3 5 51 : 29 36
3. FC Boskovice 19 11 2 6 41 : 27 35
4. FK IE Znojmo 19 9 4 6 35 : 29 31
5. SK Olympia Ráječko 19 8 7 4 32 : 28 31
6. FC Ivančice 19 9 3 7 39 : 29 30
7. MKZ Rájec-Jestřebí 19 9 3 7 32 : 26 30
8. FC Moravský Krumlov 19 8 5 6 41 : 32 29
9. Slovan Bzenec 19 9 1 9 30 : 29 28
10. 1. SC Znojmo B 19 8 1 10 30 : 34 25
11. FC Kuřim 19 6 6 7 27 : 28 24
12. Baník Zbýšov 19 7 2 10 18 : 32 23
13. Framoz Rousínov 19 5 7 7 24 : 21 22
14. Sokol Novosedly 19 6 3 10 21 : 34 21
15. Kordárna Velká nad Veličkou 19 4 4 11 13 : 39 16
16. ČAFC Židenice Brno 19 3 1 15 22 : 60 10
Střelci
20. kolo: 3 - Petr Rolník (IE Znojmo), 2 - Tomáš Jarůšek (Ráječko)
Jaro: 4 - Staněk J. (Mor.Krumlov), 3 - Rolník (IE Znojmo), Kasala (Bzenec), Kazár (Znojmo B), Čepera (Moravský Krumlov), 2 - Růžička (Rousínov), Vašíček (IE Znojmo), Němec, Štork (Ivančice), Šauer (Zbýšov), Koudelka, Preč (Boskovice), Polák (Židenice), Macík (Rájec), Vermouzek (Kuřim), Šplíchal (Znojmo B), Jarůšek (Ráječko)
Celkem
17 - Čožík (Ivančice - v KP už nehraje)
13 - Růžička (Rousínov)
12 - Bombicz (Bohunice)
10 - Kasala (Bzenec), Loprais (Vracov)
9 - Koudelka (Boskovice), Zýbal (Vracov - v KP už nehraje)
8 - Hudec (Bohunice), Štork (Ivančice), Macík (Rájec), Sehnal J. (Ráječko), Moniak (Kuřim - v KP už nehraje), Rolník (IE Znojmo), Pavel (Boskovice)
7 - Kováč (Znojmo B), Zelníček, Staněk J., Procházka (Moravský Krumlov), Procházka (IE Znojmo), Beneš (Bohunice)
6 - Roszicska (Zbýšov), Štyks (Novosedly), Ingr (Bzenec), Stehlík
5 - Tonev (Bohunice), Baláž (Znojmo B - v KP už nehraje), Anders (Moravský Krumlov), Klopar (Kuřim), Eliáš (Vracov), Ostrý
4 - Herman, Navrátil (Rájec), Mucala (Novosedly), Starý (Ráječko), Králíček, Vermouzek (Kuřim), Pekáč (Ivančice), Stehlík (Židenice), Kalina, Ostrý (IE Znojmo), Václavek, Preč (Boskovice), Žurovec, Vybíral (Vracov)
Vítězné branky
20. kolo: Rolník (IE Znojmo), Bárta (Boskovice), Křivánek (Novosedly), Jílek (Vracov), Vermouzek (Kuřim)
Celkem
3 - Zýbal, Loprais (Vracov), Procházka (Mor. Krumlov), Růžička (Rousínov), Kováč (Znojmo B), Macík (Rájec), Rolník (IE Znojmo), Beneš, Hudec (Bohunice)
2 - Václavek, Koudelka, Preč, Pavel (Boskovice), Štork, Pekáč, Čožík (Ivančice), Ostrý, Procházka (IE Znojmo), Moniak (Kuřim), Kasala (Bzenec), Matouš, Šauer (Zbýšov), Eliáš, Vybíral (Vracov), Zelníček, Staněk J. (Moravský Krumlov), Sehnal J. (Ráječko), Bombicz
1 - Sczygiel, Frank, Stehlík (Bohunice), Kalina, Kapitán (IE Znojmo), Baláž, Alexa, Minarech, Látal, Šplíchal (Znojmo B), Lejsal, Jílek (Vracov), Kružica, Macko D., Horák, Macko L. (Velká), Koutný, Sehnal V., Badura, Bartoš, Neděla (Ráječko), Střelec, Holý, Němec (Ivančice), Roszicska, Havel Jos., Zavřel (Zbýšov), Mucala, Juřena, Knee, Eliáš, Janůfka, Křivánek (Novosedly), Čuhel, Králíček, Klopar, Vermouzek (Kuřim), Mikšovský P., Beneš, Bělohlávek (Židenice), Škodík, Pyclík, Valenta, Hrotek, Ingr, Dulovecz M., Paták (Bzenec), Škvarenina, Sova, Opletal, Herman, Ostrý, Sedlák (Rájec), Ošlejšek, Přikryl, Bárta (Boskovice), Anders (Moravský Krumlov), Bárta, Dufek (Rousínov)
Gólmani s nulou
20. kolo: Ustohal (Rousínov), Prečan (Zbýšov), Šelc (Novosedly), Sládeček (Velká), Doleček (Znojmo B), Tišnovský (Kuřim)
Celkem
6 - Tišnovský (Kuřim), Sládeček (Velká), Prečan (Zbýšov), Myšák (Vracov)
5 - Pelíšek (Bzenec), Zrzavý (Rousínov), Rettegy (Ráječko), Němeček (Rájec), Švéda (Boskovice)
4 - Štěpanovský (Znojmo B), Boreš (Ivančice), Elis (Moravský Krumlov)
3 - Šelc (Novosedly), Cífka (Bohunice)
2 - Polášek, Vítámvás (IE Znojmo)
1 - Kukleta, Ustohal (Rousínov), Tůma (Židenice), Doleček (Znojmo B)
Návštěvnost
Vracov - 2220, Moravský Krumlov - 2200, Ráječko - 2160, Bohunice - 2100, Bzenec - 2010, Kuřim - 1650, Velká - 1630, Rájec - 1491, Ivančice - 1440, Boskovice - 1420, Zbýšov - 1200, Rousínov - 990, IE Znojmo - 940, Novosedly - 870, Znojmo B - 746, Židenice - 450
Proměněné penalty
4 - Sehnal J. (Ráječko), Kalina (IE Znojmo)
3 - Čožík (Ivančice)
2 - Macík (Rájec), Šplíchal (Znojmo B), Procházka (Mor.Krumlov), Vybíral
1 - Eliáš (Vracov), Baláž (Znojmo B), Sládeček (Velká), Linhart (Bzenec), Bombicz (Bohunice), Polák, Reiter (Židenice), Roszicska (Zbýšov), Růžička, Buršík (Rousínov)
Červené karty
20. kolo: Pernica (Židenice), Kohůt M. (Velká)
Celkem
2 - Kolář (Rájec), Helebrant (Znojmo B), Šifel (Bzenec), Kupský (Ráječko, na podzim 1 v Rousínově), Kohůt M. (Velká), Szczygiel
1 - Masařík, Hanousek (Bohunice), Škodík, Ingr (Bzenec), Píšek, Skoupý, Buršík (Rousínov), Zifčák, Palička st. (Znojmo B), Vítámvás, Ostrý (IE Znojmo), Mucala (Novosedly), Neděla (Ráječko), Hradil (Ivančice), Staněk, Kraus (Moravský Krumlov), Konečný, Čempel, Pernica (Židenice), Nedělník, Navrátil, Sova (Rájec), Maša, Havel Jos. (Zbýšov)
Týmy: 5 - Rájec, 4 - Bohunice, Bzenec, Rousínov, Znojmo B, 3 - Židenice, 2 - Ráječko, IE Znojmo, Moravský Krumlov, Zbýšov, Velká, 1 - Novosedly, Ivančice, 0 - Boskovice, Vracov, Kuřim