Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajský přebor 2010/2011 v číslech

24. 6. 2011

Statistický pohled na KP

Tabulka
1. Tatran Brno Bohunice 30 19 4 7 85 : 41 61 - postupují do divize
2. FC Boskovice 30 18 4 8 69 : 37 58
3. FC Vracov 30 18 3 9 74 : 37 57
4. FC Ivančice 30 16 4 10 67 : 47 52
5. SK Olympia Ráječko 30 14 8 8 57 : 45 50
6. MKZ Rájec-Jestřebí 30 13 8 9 49 : 34 47
7. FK IE Znojmo 30 14 5 11 59 : 53 47
8. Slovan Bzenec 30 14 3 13 48 : 45 45
9. FC Moravský Krumlov 30 11 8 11 57 : 53 41
10. 1. SC Znojmo B 30 13 2 15 53 : 62 41 - klub se do další sezony nepřihlásil
11. Framoz Rousínov 30 10 9 11 45 : 35 39
12. Sokol Novosedly 30 10 6 14 39 : 50 36
13. Baník Zbýšov 30 10 2 18 34 : 56 32
14. FC Kuřim 30 7 9 14 41 : 52 30
15. Kordárna Velká nad Veličkou 30 8 6 16 40 : 66 30 - sestupuje do 1.A třídy
16. ČAFC Židenice Brno 30 4 1 25 27 : 131 13 - sestupuje do 1.A třídy

Střelci
Jaro
13 - Bombicz (Bohunice), Kohůt P. (Velká), 10 - Martínek L. (Boskovice), Štork (Ivančice), 9 - Kasala (Bzenec), 7 - Staněk J. (Mor.Krumlov), Růžička (Rousínov), Beneš (Bohunice), Sehnal J. (Ráječko), 6 - Šplíchal (Znojmo B), Eliáš (Vracov), Knotek (Ivančice), Ostrý (Rájec), Čepera (Moravský Krumlov), Rolník (IE Znojmo), Bartoš (Ráječko), 5 - Kulička (Bohunice), Jarůšek, Starý (Ráječko), Procházka, Koudelka, Preč (Boskovice), Žurovec, Loprais, Lipčík (Vracov), Vavřík (Znojmo B), Kalina, Ostrý (IE Znojmo), Šauer (Zbýšov), Janíček (Boskovice), Mucala (Novosedly), Králíček (Kuřim)
Celkem
25 - Bombicz (Bohunice)
18 - Růžička (Rousínov)
17 - Čožík (Ivančice - v KP už nehraje)
16 - Kasala (Bzenec), Štork (Ivančice)
15 - Loprais (Vracov)
14 - Sehnal J. (Ráječko), Beneš (Bohunice)
13 - Kohůt P. (Velká)
12 - Koudelka (Boskovice), Martínek L. (Boskovice), Procházka (IE Znojmo)
11 - Procházka (Moravský Krumlov), Rolník (IE Znojmo), Ostrý (Rájec), Eliáš (Vracov)
10 - Štyks (Novosedly), Staněk J. (Moravský Krumlov)
9 - Roszicska (Zbýšov), Zýbal (Vracov - v KP už nehraje), Macík (Rájec), Mucala (Novosedly), Starý (Ráječko), Tonev (Bohunice)
8 - Hudec (Bohunice), Moniak (Kuřim - v KP už nehraje), Žurovec (Vracov), Zelníček (Moravský Krumlov), Bartoš (Ráječko), Kalina, Ostrý (IE Znojmo), Králíček (Kuřim), Pavel (Boskovice)
7 - Kováč (Znojmo B), Ingr (Bzenec), Vybíral (Vracov), Preč (Boskovice), Kulička (Bohunice)
6 - Klopar (Kuřim), Šplíchal, Vavřík (Znojmo B), Stehlík (Bohunice), Stehlík (Židenice), Čepera (Moravský Krumlov), Šauer (Zbýšov), Janíček (Boskovice), Knotek (Ivančice)
5 - Baláž (Znojmo B - v KP už nehraje), Anders (Moravský Krumlov), Vermouzek (Kuřim), Němec (Ivančice), Jarůšek (Ráječko), Šťáva (IE Znojmo, Sedlák (Rájec), Buršík (Rousínov), Macko D. (Velká), Václavek (Boskovice), Lipčík (Vracov)

Vítězné branky
6 - Loprais (Vracov), Beneš
5 - Bombicz (Bohunice)
4 - Růžička (Rousínov), Procházka (Mor. Krumlov), Eliáš
3 - Zýbal (Vracov), Kováč (Znojmo B), Macík (Rájec), Rolník, Procházka, Ostrý, Kalina (IE Znojmo), Kasala (Bzenec), Němec (Ivančice), Hudec (Bohunice), Sehnal J. (Ráječko), Martínek L.
2 - Václavek, Koudelka, Preč, Pavel, Bárta, Janíček (Boskovice), Štork, Pekáč, Čožík (Ivančice), Moniak (Kuřim), Matouš, Zavřel, Šauer (Zbýšov), Vybíral (Vracov), Zelníček, Staněk J. (Moravský Krumlov), Ostrý (Rájec), Starý, Bartoš, (Ráječko), Macko L., Kohůt P. (Velká), Hrotek (Bzenec), Šplíchal (Znojmo B), Knee P. (Novosedly), Škodík (Bzenec)
1 - Sczygiel, Frank, Stehlík, Navrátil (Bohunice), Kapitán, Mařík (IE Znojmo), Baláž, Alexa, Minarech, Látal, Podzemský, Vavřík, Švarc (Znojmo B), Lejsal, Jílek, Lipčík (Vracov), Kružica, Macko D., Horák, Valášek (Velká), Koutný, Sehnal V., Badura, Neděla, Štrajt, Tenora (Ráječko), Střelec, Holý, Ryška, Jakubec, Hradil, Knotek, Duša (Ivančice), Roszicska, Havel Jos., Kantor, Ptáček (Zbýšov), Mucala, Juřena, Eliáš, Janůfka, Křivánek, Štyks, Šebesta, Klobása (Novosedly), Čuhel, Králíček, Klopar, Vermouzek, Šenkýř J. (Kuřim), Mikšovský P., Beneš, Bělohlávek, Konečný M. (Židenice), Pyclík, Valenta, Ingr, Dulovecz M., Paták, Šifel, Kratina (Bzenec), Škvarenina, Sova, Opletal, Herman, Sedlák, Opletal, Hrůza, Blatný (Rájec), Ošlejšek, Přikryl, Fojt L. (Boskovice), Anders, Doubek (Moravský Krumlov), Bárta, Dufek, Krejčí, Kupčík, Daněk, Buršík (Rousínov)

Gólmani s nulou
12 - Němeček (Rájec)
8 - Švéda (Boskovice), Prečan (Zbýšov), Pelíšek (Bzenec), Sládeček (Velká), Myšák (Vracov)
7 - Elis (Moravský Krumlov), Tišnovský (Kuřim), Cífka (Bohunice)
6 - Rettegy (Ráječko)
5 - Zrzavý (Rousínov), Boreš (Ivančice), Šelc (Novosedly)
4 - Štěpanovský (Znojmo B), Ustohal (Rousínov)
3 - Sojka (Ivančice)
2 - Polášek, Vítámvás (IE Znojmo), Hrubý (Znojmo B)
1 - Kukleta, Trnavský (Rousínov), Tůma, Bartoň (Židenice), Doleček (Znojmo B), Klíma (Rájec), Kučera (Ráječko), Šlachta (Novosedly)

Návštěvnost
Bohunice - 3200, Vracov - 3140, Ráječko - 3040, Moravský Krumlov - 2920, Kuřim - 2650, Bzenec - 2545, Rájec - 2381, Boskovice - 2310, Velká - 2250, Ivančice - 2080, Zbýšov - 1970, IE Znojmo - 1540, Rousínov - 1400, Novosedly - 1360, Znojmo B - 1059, Židenice - 720

Červené karty
3 - Helebrant (Znojmo B)
2 - Kolář (Rájec), Šifel (Bzenec), Kupský (Ráječko, na podzim 1 v Rousínově), Palička st. (Znojmo B), Konečný R. (Židenice), Kohůt M. (Velká), Havel Jos. (Zbýšov), Szczygiel
1 - Masařík, Hanousek (Bohunice), Škodík, Ingr, Linhart, Kasala (Bzenec), Píšek, Skoupý, Buršík (Rousínov), Zifčák, Šplíchal (Znojmo B), Vítámvás, Ostrý (IE Znojmo), Mucala, Němeček (Novosedly), Neděla (Ráječko), Hradil (Ivančice), Staněk, Kraus, Horák (Moravský Krumlov), Čempel, Pernica R., Bím (Židenice), Geschwantner, Nedělník, Navrátil, Sova, Krempaský (Rájec), Maša, Jašek (Zbýšov), Čuhel, Škrdlík (Kuřim), Václavek, Martínek L. (Boskovice), Macek (Vracov)
Týmy: 7 - Znojmo B, Rájec, 6 - Bzenec, 5 - Židenice, 4 - Bohunice, Rousínov, Zbýšov, 3 - Moravský Krumlov, 2 - Ráječko, IE Znojmo, Velká, Novosedly, Boskovice, Kuřim, 1 - Ivančice, Vracov