Jdi na obsah Jdi na menu
 


V krajském přeboru není žádný zástupce Brna, čtyři týmy jsou z Blanenska

29. 6. 2011

Čtyři nové týmy se objeví v jihomoravském krajském přeboru. Z 1.A tříd postoupily Podivín a mimořádně Kyjov a Rajhrad a z divize sestoupilo Blansko. Podivín si zahraje nejvyšší krajskou soutěž vůbec poprvé v klubové historii, Kyjov se do ní vrací po roční odmlce, Rajhrad si přebor zahrál naposledy v sezoně 2002/2003 a Blansko postupovalo do divize na jaře 2007.

V soutěži chybí poprvé zástupce Brna, hned čtyři zástupce má Blanensko a Brno-venkov, tři účastníci jsou z Hodonínska a po dvou z Břeclavska a Znojemska a Rousínov z Vyškovska.

Krajský přebor
1 - Novosedly
2 - Rájec-Jestřebí
3 - Blansko
4 - Podivín
5 - Moravský Krumlov
6 - Vracov
7 - Rajhrad
8 - Zbýšov
9 - Kuřim
10 - Ráječko
11 - Rousínov
12 - Kyjov
13 - Ivančice
14 - Bzenec
15 - IE Znojmo
16 - Boskovice

Termínová listina
1. kolo (6.-7.8. v 16:30)
2. kolo (13.-14.8. v 16:30)
3. kolo (20.-21.8. v 16:30)
4. kolo (27.-28.8. v 16:30)
5. kolo (3.-4.9. v 16:30)
6. kolo (10.-11.9. v 16:00)
7. kolo (17.-18.9. v 16:00)
8. kolo (24.-25.9. v 16:00)
15. kolo (28.9. v 16:00)
9. kolo (1.-2.10. v 15:30)
10. kolo (8.-9.10. v 15:00)
11. kolo (15.-16.10. v 15:00)
12. kolo (22.-23.10. v 14:30)
13. kolo (29.-30.10. v 14:00)
14. kolo (5.-6.11. v 14:00)
17. kolo (12.-13.11. v 13:30)

Los
1. kolo
Novosedly - Boskovice
Rájec - IE Znojmo
Blansko - Bzenec
Podivín - Ivančice
Moravský Krumlov - Kyjov
Vracov - Rousínov
Rajhrad - Ráječko
Zbýšov - Kuřim

2. kolo
Boskovice - Kuřim
Ráječko - Zbýšov
Rousínov - Rajhrad
Kyjov - Vracov
Ivančice - Moravský Krumlov
Bzenec - Podivín
IE Znojmo - Blansko
Novosedly - Rájec

3. kolo
Rájec - Boskovice
Blansko - Novosedly
Podivín - IE Znojmo
Moravský Krumlov - Bzenec
Vracov - Ivančice
Rajhrad - Kyjov
Zbýšov - Rousínov
Kuřim - Ráječko

4. kolo
Boskovice - Ráječko
Rousínov - Kuřim
Kyjov - Zbýšov
Ivančice - Rajhrad
Bzenec - Vracov
IE Znojmo - Moravský Krumlov
Novosedly - Podivín
Rájec - Blansko

5. kolo
Blansko - Boskovice
Podivín - Rájec
Moravský Krumlov - Novosedly
Vracov - IE Znojmo
Rajhrad - Bzenec
Zbýšov - Ivančice
Kuřim - Kyjov
Ráječko - Rousínov

6. kolo
Boskovice - Rousínov
Kyjov - Ráječko
Ivančice - Kuřim
Bzenec - Zbýšov
IE Znojmo - Rajhrad
Novosedly - Vracov
Rájec - Moravský Krumlov
Blansko - Podivín

7. kolo
Podivín - Boskovice
Moravský Krumlov - Blansko
Vracov - Rájec
Rajhrad - Novosedly
Zbýšov - IE Znojmo
Kuřim - Bzenec
Ráječko - Ivančice
Rousínov - Kyjov

8. kolo
Boskovice - Kyjov
Ivančice - Rousínov
Bzenec - Ráječko
IE Znojmo - Kuřim
Novosedly - Zbýšov
Rájec - Rajhrad
Blansko - Vracov
Podivín - Moravský Krumlov

9. kolo
Moravský Krumlov - Boskovice
Vracov - Podivín
Rajhrad - Blansko
Zbýšov - Rájec
Kuřim - Novosedyl
Ráječko - IE Znojmo
Rousínov - Bzenec
Kyjov - Ivančice

10. kolo
Boskovice - Ivančice
Bzenec - Kyjov
IE Znojmo - Rousínov
Novosedly - Ráječko
Rájec - Kuřim
Blansko - Zbýšov
Podivín - Rajhrad
Moravský Krumlov - Vracov

11. kolo
Vracov - Boskovice
Rajhrad - Moravský Krumlov
Zbýšov - Podivín
Kuřim - Blansko
Ráječko - Rájec
Rousínov - Novosedly
Kyjov - IE Znojmo
Ivančice - Bzenec

12. kolo
Boskovice - Bzenec
IE Znojmo - Ivančice
Novosedly - Kyjov
Rájec - Rousínov
Blansko - Ráječko
Podivín - Kuřim
Moravský Krumlov - Zbýšov
Vracov - Rajhrad

13. kolo
Rajhrad - Boskovice
Zbýšov - Vracov
Kuřim - Moravský Krumlov
Ráječko - Podivín
Rousínov - Blansko
Kyjov - Rájec
Ivančice - Novosedly
Bzenec - IE Znojmo

14. kolo
IE Znojmo - Boskovice
Novosedly - Bzenec
Rájec - Ivančice
Blansko - Kyjov
Podivín - Rousínov
Moravský Krumlov - Ráječko
Vracov - Kuřim
Rajhrad - Zbýšov

15. kolo
Zbýšov - Boskovice
Kuřim - Rajhrad
Ráječko - Vracov
Rousínov - Moravský Krumlov
Kyjov - Podivín
Ivančice - Blansko
Bzenec - Rájec
IE Znojmo - Novosedly