Dorostenecké soutěže: Rozdíl mezi prvním a posledním v přeboru starších je jenom 11 bodů!
Krajský přebor dorostu - starší
Mutěnice - Břeclav B 3:3 (3:1), Brablc, Skočík, Čepil - Dunka, Kurial, Polášek
Mor. Krumlov - Kuřim 5:3 (2:0), Holý 2, Kabelka 2, Staněk - Homola 2, Kozumplík, ČK: Peřina (Kuřim)
Hodonín-Šardice B - 1. SC Znojmo B
Boskovice - Sparta Brno B 2:2 (1:2), Horák, Pospíšil - Stehlík 2, ČK: Fousek (Sparta)
Kohoutovice - Kyjov 0:0, ČK: Hanák (Kohoutovice)
Tabulka
*1.*Břeclav B*14*7*5*2*32:14*26*
*2.*Sparta Brno B*14*7*2*5*28:21*23*
*3.*Blansko*13*6*3*4*29:19*21*
*4.*1. SC Znojmo B*13*6*2*5*21:16*20*
*5.*Mor. Krumlov*14*6*2*6*19:25*20*
*6.*St. Lískovec*13*6*2*5*24:35*20*
*7.*Mutěnice*14*5*3*6*29:27*18*
*8.*ČAFC Židenice*13*6*0*7*19:19*18*
*9.*Hodonín-Šardice B*13*5*3*5*16:20*18*
*10.*Kohoutovice*14*5*3*6*17:24*18*
*11.*Rousínov*13*5*2*6*26:23*17*
*12.*Kuřim*14*4*4*6*19:19*16*
*13.*Boskovice*14*4*4*6*19:21*16*
*14.*Kyjov*14*4*3*7*18:33*15*
Krajský přebor dorostu - mladší
Mutěnice-Břeclav B 1:2 (1:0), Varmuža - Bažant, Polášek
Mor. Krumlov-Kuřim 1:5 (0:4), Kopeček - Hudec 2, Chini, Malásek, Šnyrch
Hodonín-Šardice B - 1. SC Znojmo B
Boskovice-Sparta Brno B 2:2 (2:1), Ryšavý, Žouželka - Homola, Lakatoš
Kohoutovice-Kyjov 2:5 (2:2), Kolubayev, Ohniště - Basta 3, Handlíř, Kuchař, ČK: Fatrdla (Kohoutovice)
Tabulka
*1.*1. SC Znojmo B*13*12*0*1*48:5*36*
*2.*Blansko*13*11*0*2*55:8*33*
*3.*Hodonín-Šardice B*13*9*2*2*38:12*29*
*4.*Sparta Brno B*14*8*4*2*48:15*28*
*5.*Břeclav B*14*7*1*6*21:26*22*
*6.*Boskovice*14*6*2*6*25:38*20*
*7.*Mor. Krumlov*14*6*1*7*28:31*19*
*8.*Rousínov*13*5*3*5*25:21*18*
*9.*ČAFC Židenice*13*4*4*5*20:27*16*
*10.*Kohoutovice*14*4*3*7*27:39*15*
*11.*Kuřim*14*3*2*9*24:48*11*
*12.*Kyjov*14*3*1*10*20:57*10*
*13.*St. Lískovec*13*2*2*9*18:49*8*
*14.*Mutěnice*14*1*3*10*14:35*6*
I. třída dorostu - skupina A
Kunštát - Sn Brno 4:3 (2:3), Loukota 3, Sojka - Tomi 2, Tomi
Rájec - Jestřebí - Svratka Brno 1:1 (1:0), Krempaský - Reigel
Letovice - Slatina 0:4 (0:2), Petr 2, Bělehrádek, Polák
Čebín - Vyškov B 0:3 (0:1), Poprik 2, Luska
Líšeň B - Tišnov 1:2 (1:2), Hajný - Pospíšil, Smolík
Medlánky - Újezd 5:2 (3:1), Petrů 3, Valach, Šlesar - Kašparovský, Matušina
Mor.Sl. Brno-Rudice 1:0 (0:0), Zbořil
Tabulka
*1.*Slatina*14*11*2*1*63:11*35*
*2.*Svratka Brno*14*8*5*1*34:14*29*
*3.*Rájec-Jestřebí*14*9*2*3*36:21*29*
*4.*Mor.Sl. Brno*14*7*4*3*29:16*25*
*5.*Rudice*14*7*2*5*34:22*23*
*6.*Vyškov B*14*7*2*5*30:23*23*
*7.*Tišnov*14*7*2*5*34:30*23*
*8.*Medlánky*14*7*1*6*40:32*22*
*9.*Čebín*14*6*0*8*16:49*18*
*10.*Kunštát*14*4*1*9*32:45*13*
*11.*Sn Brno*14*4*1*9*13:29*13*
*12.*Líšeň B*14*3*3*8*30:39*12*
*13.*Újezd*14*3*1*10*24:39*10*
*14.*Letovice*14*2*0*12*10:55*6*
I. třída dorostu - skupina B
Pohořelice - Dobšice
Měnín - Ivančice 0:1 (0:0), Táborský
Miroslav - Hrušovany 2:1 (0:1), Iran, Pelech - Ligas
Zbýšov - Prosiměřice 4:0 (1:0), Kožíšek 2, Souček, Šrámek
Přímětice - Únanov 0:1 (0:0), Holub
Tasovice - Novosedly 1:1 (1:0), Svatoš - Blaha
Zastávka - H. Kounice 2:2 (2:2), Navrátil, Reich - Cidlík, Horák
Tabulka
*1.*Miroslav*14*9*2*3*45:23*29*
*2.*Pohořelice*13*9*2*2*40:19*29*
*3.*Zbýšov*14*8*3*3*44:24*27*
*4.*Tasovice*14*7*5*2*47:20*26*
*5.*Ivančice*14*7*4*3*28:17*25*
*6.*Přímětice*14*6*6*2*37:17*24*
*7.*Novosedly*14*6*5*3*36:28*23*
*8.*Únanov*14*6*2*6*26:20*20*
*9.*Zastávka*14*4*4*6*23:39*16*
*10.*Dobšice*13*5*0*8*28:35*15*
*11.*H. Kounice*14*3*6*5*17:31*15*
*12.*Měnín*14*4*1*9*23:50*13*
*13.*Prosiměřice*14*2*1*11*23:45*7*
*14.*Hrušovany*14*0*1*13*17:66*1*
I. třída dorostu - skupina C
Rohatec - Vel.Pavlovice 0:3 (0:0), Galbavý 2, Kalužík
Podluží - Ratíškovice 0:7 (0:4), Bábíček 4, Daniel 2, Stokláska
Letonice - Vacenovice 6:2 (2:1), Kučera 3, Kohoutek 2, Konečný - Zemánek, Šťastný
Dambořice - Bzenec 3:4 (0:3), Horák, Pokorný, Sladký - Šik 2, Kratina, Polach
Dol.Bojanovice - Dubňany 1:0 (1:0), Bohun
Vel.Bílovice - Bučovice 2:1 (1:0), Osička 2 - Jelínek
Hovorany - Hustopeče 1:1 (1:0), Hudec - Svoboda
Tabulka
*1.*Hovorany*14*11*2*1*44:19*35*
*2.*Ratíškovice*14*11*0*3*78:20*33*
*3.*Bzenec*14*9*0*5*39:18*27*
*4.*Dol.Bojanovice*14*8*2*4*38:19*26*
*5.*Dambořice*14*8*1*5*55:28*25*
*6.*Bučovice*14*7*3*4*32:24*24*
*7.*Hustopeče*14*6*5*3*30:29*23*
*8.*Dubňany*14*7*1*6*37:28*22*
*9.*Vel.Bílovice*14*7*1*6*41:48*22*
*10.*Vel.Pavlovice*14*5*4*5*25:18*19*
*11.*Letonice*14*4*1*9*35:49*13*
*12.*Rohatec*14*2*2*10*16:65*8*
*13.*Podluží*14*1*2*11*17:58*5*
*14.*Vacenovice*14*0*0*14*15:79*0*