Jdi na obsah Jdi na menu
 


Veselí porazilo v dorostenecké divizi Uherský Brod, v žákovské divizi poprvé vyhrál Mikulov

1. 4. 2010

1. liga staršího dorostu
18. kolo
1. FC Brno - Mladá Boleslav 0:1 (0:0)  
Branka: Hadziresic Mahir

Tabulka
1. Sparta Praha 19 16 0 3 74: 19 48 
2. Sigma Olomouc 19 12 1 6 52: 31 37 
3. Mladá Boleslav 19 11 2 6 34: 25 35 
4. Slavia Praha 19 9 4 6 40: 34 31
5. Baník Ostrava 19 8 6 5 28: 25 30
6. Hradec Králové 19 8 5 6 33: 31 29 
7. Viktoria Plzeň 19 8 4 7 35: 31 28 
8. České Budějovice 19 8 3 8 29: 26 27
9. Jihlava 18 7 6 5 42: 40 27 
10. Most 19 7 3 9 28: 36 24 
11. Teplice 18 6 5 7 28: 30 23 
12. Slovácko 19 5 8 6 29: 34 23 
13. Tescoma Zlín 19 5 3 11 23: 37 18 
14. Brno 19 4 6 9 17: 34 18 
15. Bohemians 1905 19 3 5 11 18: 42 14 
16. Příbram 19 3 1 15 21: 56 10

Příští kolo
Sigma Olomouc - Brno, 3.4., 11:00

1. liga mladšího dorostu
18. kolo
1. FC Brno - Mladá Boleslav 2:1 (0:0)  
Branky: Šural David, Frimmel Denis - Vraštil Lukáš

Tabulka
1. Sigma Olomouc 19 13 3 3 63: 28 42 
2. Viktoria Plzeň 19 10 7 2 42: 20 37 
3. Slavia Praha 19 10 7 2 41: 20 37 
4. Baník Ostrava 19 10 6 3 29: 15 36
5. Jihlava 18 10 4 4 37: 22 34
6. Mladá Boleslav 19 10 3 6 29: 22 33 
7. Sparta Praha 19 10 2 7 33: 30 32
8. Slovácko 19 7 4 8 34: 35 25
9. Brno 19 7 3 9 26: 30 24
10. Hradec Králové 19 6 5 8 31: 34 23 
11. Příbram 19 6 4 9 28: 31 22 
12. České Budějovice 19 5 5 9 14: 26 20 
13. Teplice 18 5 3 10 17: 28 18 
14. Tescoma Zlín 19 4 2 13 19: 52 14 
15. Bohemians 1905 19 4 1 14 30: 47 13
16. Most 19 3 3 13 13: 46 12

Příští kolo
Sigma Olomouc - Brno, 3.4., 13:15

Moravskoslezská liga staršího dorostu
19. kolo
Znojmo - Vítkovice 1:1   
Líšeň - Jihlava B 2:1   
Hlučín - Hodonín-Šardice 2:0   
Slovácko B - Sparta Brno 1:1   
1. FC Brno B - Sigma Olomouc B 0:2

Tabulka
1. Baník Ostrava B 18 11 2 5 31: 22 35 
2. Hlučín 18 9 6 3 34: 20 33 
3. 1. FC Brno B 18 9 5 4 37: 22 32 
4. Opava 18 9 4 5 37: 20 31 
5. Třinec 18 9 3 6 24: 20 30 
6. TESC. Zlín B 18 8 4 6 41: 30 28 
7. Sparta Brno 18 7 7 4 38: 34 28 
8. Sigma Olomouc B 18 7 6 5 38: 24 27 
9. Vítkovice 18 7 5 6 31: 33 26 
10. Slovácko B 18 6 7 5 30: 21 25 
11. Líšeň 18 4 7 7 15: 36 19 
12. Jihlava B 18 4 4 10 19: 29 16 
13. Frýdek-Místek 18 4 4 10 20: 33 16 
14. Hodonín-Šardice 18 4 4 10 22: 41 16
15. Kroměříž 18 3 6 9 21: 31 15 
16. Znojmo 18 3 6 9 20: 42 15

Příští kolo
Hodonín-Šardice Frýdek-Místek, 3.4., 10:15, Hodonín U Červených domků
Opava - Líšeň, 2.4., 13:15, U koupaliště
Jihlava B - Znojmo, 4.4., 10:15, UT
Vítkovice - 1. FC Brno B, 3.4., 10:15, UT

Moravskoslezská liga mladšího dorostu
19. kolo
Znojmo - Vítkovice 1:3   
Líšeň - Jihlava B 0:1   
Hlučín - RSM Hodonín 2:1   
Slovácko B - Sparta Brno 2:2   
1. FC Brno B - Sigma Olomouc B 1:2 

Tabulka
1. Sigma Olomouc B 18 12 3 3 54: 19 39 
2. Vítkovice 18 13 0 5 43: 20 39 
3. Opava 18 11 5 2 48: 17 38 
4. 1. FC Brno B 18 11 3 4 37: 19 36 
5. Sparta Brno 18 10 4 4 45: 17 34
 
6. Slovácko B 18 10 4 4 35: 17 34 
7. Baník Ostrava B 18 9 6 3 43: 15 33 
8. Hlučín 18 9 3 6 28: 33 30 
9. Jihlava B 18 8 3 7 29: 31 27 
10. Hodonín-Šardice 18 6 3 9 15: 36 21 
11. TESC. Zlín B 18 5 5 8 22: 28 20
12. Frýdek-Místek 18 5 2 11 20: 37 17 
13. Kroměříž 18 4 2 12 28: 47 14 
14. Třinec 18 2 6 10 13: 47 12 
15. Znojmo 18 2 2 14 13: 44 8 
16. Líšeň 18 1 1 16 10: 56 4

Příští kolo
Hodonín-Šardice Frýdek-Místek, 3.4., 12:30, Hodonín U Červených domků
Opava - Líšeň, 2.4., 15:30, U koupaliště
Jihlava B - Znojmo, 4.4., 12:30, UT
Vítkovice - 1. FC Brno B, 3.4., 12:30, UT

Moravskoslezská divize staršího dorostu
17. kolo
Veselí - Uherský Brod 2:1   
Viktoria Otrokovice - DOSTA Bystrc 2:0   
Vyškov - Pelhřimov 0:0   
Bohunice - Prostějov 0:4 (0:1)   
Kroměříž B - Břeclav 0:1 

Tabulka
1. Třebíč 13 11 1 1 42: 11 34 
2. Bohunice 14 9 1 4 27: 21 28 
3. Prostějov 14 8 1 5 27: 19 25 
4. Břeclav 14 7 2 5 33: 27 23 
5. Velké Meziříčí 14 7 1 6 20: 21 22 
6. Kroměříž B 14 6 2 6 19: 19 20 
7. Vrchovina 13 6 2 5 25: 30 20 
8. Pelhřimov 14 5 3 6 30: 22 18 
9. Vyškov 14 5 3 6 17: 14 18 
10. Havl. Brod 14 4 3 7 18: 24 15
11. Vikt. Otrokovice 14 4 3 7 15: 34 15 
12. Veselí 14 4 2 8 17: 33 14 
13. DOSTA Bystrc 14 4 1 9 19: 27 13
 
14. Uherský Brod 14 3 3 8 12: 19 12

Příští kolo
Břeclav - Bohunice, 3.4., 10:15  
Prostějov - Vyškov, 4.4., 10:15, Olšany u Pv
DOSTA Bystrc - Veselí, 3.4., 10:15 

Moravskoslezská divize mladšího dorostu
17. kolo
Veselí - Uherský Brod 3:2   
Viktoria Otrokovice - DOSTA Bystrc 2:0   
Vyškov - Pelhřimov 2:1   
Bohunice - Prostějov 2:4 (2:2); branky Bohunic: Škaroupka, Záruba   
Kroměříž B - Břeclav 6:0

Tabulka
1. Třebíč 13 10 2 1 41: 14 32 
2. Prostějov 14 10 0 4 51: 21 30 
3. Vyškov 14 8 5 1 24: 11 29 
4. Břeclav 14 8 2 4 35: 25 26 
5. Bohunice 14 7 3 4 27: 20 24
 
6. Kroměříž B 14 6 3 5 24: 23 21 
7. Pelhřimov 14 4 6 4 27: 21 18 
8. Velké Meziříčí 14 5 3 6 20: 28 18 
9. Vikt. Otrokovice 14 4 4 6 16: 19 16 
10. Havl. Brod 14 5 1 8 19: 26 16 
11. DOSTA Bystrc 14 4 3 7 17: 29 15 
12. Uherský Brod 14 4 3 7 15: 29 15 
13. Veselí 14 2 1 11 12: 40 7
14. Vrchovina 13 1 2 10 10: 32 5
 
Příští kolo
Břeclav - Bohunice, 3.4., 12:30  
Prostějov - Vyškov, 4.4., 12:30, Olšany u Pv
DOSTA Bystrc - Veselí, 3.4., 12:30

Moravskoslezská žákovská liga - starší
17. kolo
1. FC Brno - Vyškov 2:1   
Znojmo - Sigma Olomouc 2:5

Tabulka
1. Baník Ostrava 14 11 2 1 41: 12 35 
2. 1. FC Brno 14 11 1 2 42: 7 34 
3. Sigma Olomouc 14 10 4 0 36: 10 34 
4. Slovácko 14 9 0 5 34: 15 27 
5. Karviná 14 7 3 4 18: 14 24 
6. Hlučín 14 6 2 6 31: 37 20 
7. Frýdek-Místek 14 6 1 7 32: 32 19
8. Jihlava 13 5 2 6 20: 17 17 
9. TESC. Zlín 14 4 3 7 20: 21 15 
10. Znojmo 14 4 1 9 17: 46 13
11. Vítkovice 14 3 3 8 14: 31 12 
12. Opava 13 3 2 8 13: 22 11 
13. HFK Olomouc 14 2 2 10 11: 42 8 
14. Vyškov 14 1 4 9 10: 33 7

Příští kolo
Sigma Olomouc - 1. FC Brno, 4.4., 10:30, Řepčín

Moravskoslezská žákovská liga - mladší
17. kolo
1. FC Brno - Vyškov 9:0   
Znojmo - Sigma Olomouc 0:3 

Tabulka
1. Hlučín 14 12 0 2 44: 16 36 
2. Baník Ostrava 14 11 1 2 56: 13 34 
3. 1. FC Brno 14 10 1 3 54: 15 31 
4. Opava 13 10 0 3 28: 11 30 
5. Slovácko 14 9 0 5 44: 20 27 
6. Sigma Olomouc 14 8 2 4 33: 15 26
7. TESC. Zlín 14 8 1 5 28: 14 25 
8. Jihlava 13 4 4 5 19: 16 16 
9. Frýdek-Místek 14 5 0 9 17: 37 15 
10. HFK Olomouc 14 4 2 8 11: 31 14 
11. Vítkovice 14 3 2 9 18: 36 11 
12. Vyškov 14 3 1 10 10: 33 10 
13. Karviná 14 3 0 11 12: 45 9 
14. Znojmo 14 0 0 14 3: 75 0

Příští kolo
Sigma Olomouc - 1. FC Brno, 4.4., 12:15, Řepčín

Moravskoslezská žákovská divize - starší
17. kolo
Slovácko - Bohunice 2:1   
Břeclav - Velké Meziříčí 0:0   
Jihlava B - Mikulov 0:2   
Sparta Brno - Prostějov 1:1   
Pelhřimov - 1. FC Brno B 2:2   
Třebíč - Hodonín-Šardice 0:3

Tabulka
1. Hodonín-Šardice 14 12 1 1 47: 7 37
 
2. Kroměříž 14 11 2 1 48: 9 35 
3. Slovácko 14 9 3 2 41: 15 30 
4. Sparta Brno 14 8 3 3 25: 10 27
5. 1. FC Brno B 14 8 2 4 41: 26 26
 
6. Havl. Brod 14 7 4 3 21: 11 25 
7. Třebíč 14 5 5 4 23: 25 20 
8. Břeclav 14 5 1 8 20: 34 16 
9. Jihlava B 14 5 1 8 15: 37 16 
10. Prostějov 14 4 1 9 13: 31 13 
11. Bohunice 14 3 3 8 13: 28 12 
12. Velké Meziříčí 14 3 3 8 12: 34 12
13. Mikulov 14 1 2 11 4: 27 5 
14. Pelhřimov 14 0 3 11 8: 37 3

Příští kolo
Havl. Brod - Sparta Brno, 4.4., 10:00 
Hodonín-Šardice - Pelhřimov, 4.4., 10:00, Hodonín U Červených domků
1. FC Brno B - Slovácko, 3.4., 10:00, Podolí u Brna
Bohunice - Jihlava B, 3.4,. 10:00 
Mikulov - Břeclav, 7.4., 14:00

Moravskoslezská žákovská divize - mladší
17. kolo
Slovácko - Bohunice 2:0   
Břeclav - Velké Meziříčí 0:3   
Jihlava B - Mikulov 3:2   
Sparta Brno - Prostějov 4:2   
Pelhřimov - 1. FC Brno B 0:7   
Třebíč - Hodonín-Šardice 0:5

Tabulka
1. Havl. Brod 14 11 1 2 34: 8 34 
2. Kroměříž 14 10 2 2 45: 12 32 
3. Hodonín-Šardice 14 8 4 2 52: 13 28 
4. Sparta Brno 14 8 3 3 24: 10 27 
5. 1. FC Brno B 14 7 4 3 35: 22 25
 
6. Slovácko 14 7 4 3 24: 15 25 
7. Prostějov 14 6 3 5 21: 18 21 
8. Pelhřimov 14 5 5 4 19: 24 20 
9. Jihlava B 14 5 1 8 23: 21 16 
10. Bohunice 14 4 4 6 22: 26 16 
11. Velké Meziříčí 14 4 2 8 19: 32 14 
12. Třebíč 14 2 1 11 11: 48 7
13. Břeclav 14 2 0 12 17: 48 6 
14. Mikulov 14 1 2 11 7: 56 5

 
Příští kolo
Havl. Brod - Sparta Brno, 4.4., 11:45 
Hodonín-Šardice - Pelhřimov, 4.4., 11:45, Hodonín U Červených domků
1. FC Brno B - Slovácko, 3.4., 11:45, Podolí u Brna
Bohunice - Jihlava B, 3.4,. 11:45 
Mikulov - Břeclav, 7.4., 15:45