Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žákovské soutěže: Na 1. místech Bystrc, Svratka, Bystrc B, Židenice, Moravský Krumlov, Kohoutovice, Kyjov a Veselí B

4. 4. 2010

Krajský přebor starších žáků
14. kolo
Sokol Lanžhot - FC Svratka Brno 1:1 (0:1)
Branky: Král - Sláma
Veselí nad Moravou - Sparta Brno B 0:4 (0:0)
Branky: Lagron, Čermák, Šustr, Ondrášek; ČK: Hanzlík (Spar)
FK Apos Blansko - FC DOSTA Bystrc - Kníničky 1:8 (0:5)
Branky: Zouhar -  Kabeláč 2, Pospíšil 2, Pivoňka, Varga, Juříček, Gerlinger
Hustopeče - Boskovice 2:4 (2:2)
Branky Hustopečí: Havelka, Švaňhal
Vyškov B - Hrušovany 6:1 (3:0)
Branky: Němec 2, Divácký, Hudec, Plhal, Račanský - Juriga
1. SC Znojmo B - Líšeň 1:0 (0:0)
Branka: Le
Brno C - Hodonín-Šardice B
Tabulka

1. FC Dosta Bystrc-Kníničky 14 12 1 1 58 : 15 37
2. 1. FC Brno C 13 9 3 1 58 : 18 30
3. FC Forman Boskovice 14 10 0 4 42 : 22 30
4. 1. SC Znojmo B 14 9 2 3 31 : 18 29
5. FC Svratka Brno 14 8 3 3 29 : 12 27
6. SK Líšeň 14 7 2 5 35 : 14 23
7. RSM Hodonín-Šardice B 13 6 2 5 30 : 28 20
8. SK Rostex Vyškov B 14 6 1 7 22 : 27 19
9. FC Sparta Brno B 14 5 2 7 33 : 38 17
10. FK Apos Blansko 14 5 1 8 24 : 40 16
11. FC Veselí nad Moravou 14 2 3 9 11 : 33 9
12. Sokol Lanžhot 14 2 3 9 15 : 44 9
13. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 14 3 0 11 14 : 58 9
14. FC Hustopeče 14 1 1 12 11 : 46 4
Kanonýři: 14 - Kabeláč (Bystrc), 12 - Vejmělek (Brno C), 11 - Adamec (Hodonín-Šardice B), Gerlinger (Bystrc), Pospíšil (Bystrc) 

Krajský přebor mladších žáků
14. kolo
Sokol Lanžhot - FC Svratka Brno 0:22 (0:13)

Branky: Měchura 6, Fessl 4, Chrascina 3, Smrčka 3, Zoniga 2, Grůza 2, Malušek, Hájer
Veselí nad Moravou - Sparta Brno B 0:0
FK Apos Blansko - FC DOSTA Bystrc - Kníničky 3:1 (1:0)
Branky: Zmeko, Souček, Vintr - Buček
Hustopeče - Boskovice 1:6 (1:4)
Branky: Kušnier - nehlášeno 6
Vyškov B - Hrušovany 5:0 (1:0)
Branky: Martinez 2, Malcher, Toman, Škodák
1. SC Znojmo B - Líšeň 1:10 (1:7)
Branky: Bastl - Neděla 4, Klein 3, Kunc 2, Knetig
Brno C - Hodonín-Šardice B
Tabulka

1. FC Svratka Brno 14 14 0 0 120 : 8 42
2. FK Apos Blansko 14 11 1 2 84 : 14 34
3. FC Sparta Brno B 14 11 1 2 49 : 12 34
4. FC Dosta Bystrc-Kníničky 14 10 0 4 70 : 18 30
5. SK Líšeň 14 9 1 4 72 : 15 28
6. RSM Hodonín-Šardice B 13 7 1 5 50 : 16 22
7. 1. FC Brno C 13 7 1 5 49 : 20 22
8. FC Veselí nad Moravou 14 7 1 6 36 : 25 22
9. FC Forman Boskovice 14 5 3 6 45 : 47 18
10. SK Rostex Vyškov B 14 4 1 9 23 : 78 13
11. 1. SC Znojmo B 14 3 1 10 19 : 51 10
12. FC Hustopeče 14 2 1 11 17 : 59 7
13. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 14 1 0 13 5 : 107 3
14. Sokol Lanžhot 14 0 0 14 2 : 171 0
Kanonýři: 33 - Miker (Svratka Brno), 22 - Fessl (Svratka Brno), 21 - Fretzer (Bystrc)

I. třída starších žáků skupina A
12. kolo
ČAFC Židenice Brno - Slovan Brno 5:1 (4:1)

Branky: Procházka 2, Machálek, Svačina, Hrnčiar - Fejta
Slavkov - Rousínov 0:8 (0:5)
Branky: Hráček 5, Snášel, Barták, Neckář
AFK Tišnov  -  Slatina 2:3 (2:2)
Branky: Fic, vlastní - Herůdek 2, Leasure
FC Soběšice - Bučovice 7:0 (3:0)
Branky: Zezula Adam 4, Tolvaj Vojtěch 2, Šmíd Vilém
Bystrc - Kunštát 4:1
Branky: Varga 2, Gerlinger, Kabeláč - Krása
Kuřim - Letovice 6:0
Branky: Skoumal 2, Balog, Doležal, Dzyula, Jeřábek
Tabulka
1. FC Dosta Bystrc-Kníničky B 12 10 1 1 50 : 14 31
2. FC Kuřim 12 9 2 1 32 : 12 29
3. FC Slovan Brno 12 8 1 3 34 : 17 25
4. ČAFC Brno Židenice 12 7 2 3 37 : 20 23
5. Framoz Rousínov 12 7 1 4 36 : 14 22
6. FC Bučovice 12 5 2 5 16 : 30 17
7. FC Soběšice 12 4 3 5 37 : 34 15
8. SK Slatina 12 4 3 5 26 : 25 15
9. AFK Letovice 12 3 3 6 20 : 30 12
10. SK Slavkov u Brna 12 2 1 9 20 : 44 7
11. FK Kunštát 12 1 2 9 16 : 41 5
12. AFK Tišnov 12 1 1 10 12 : 55 4
Kanonýři: 13 - Kuda (Slavkov), 12 - Šmíd (Soběšice), 11 - Machálek (Židenice), Zezula (Soběšice)

I. třída mladších žáků skupina A
12. kolo
ČAFC Židenice Brno - Slovan Brno 3:2 (1:2)

Branky: Zikl Tomáš, Kollarik, Zikl Martin - Březovský, Němeček
Slavkov - Rousínov 1:4 (1:2)
Branky: Horák - Julínek 2, Křivánek, Světelský
AFK Tišnov  -  Slatina 0:0
FC Soběšice - Bučovice 8:0 (4:0)

Branky: Bitto Damián 3, Kudera Tomáš 2, Bílek Jan 2, Tyc Tomáš
Bystrc - Kunštát 6:0
Branky: Buček, Fretzer, Hájíček, Krakuvčík, Sadílek, Smetana
Kuřim - Letovice 16:0
Branky: Vaňous 5, Holcman 4, Pacek 2, Veselý 2, Bohatec, Bureš, Musil
Tabulka
1. ČAFC Brno Židenice 12 11 0 1 56 : 11 33
2. FC Slovan Brno 12 10 1 1 45 : 11 31
3. FC Kuřim 12 10 0 2 61 : 10 30
4. FC Dosta Bystrc-Kníničky B 12 8 1 3 39 : 16 25
5. FC Soběšice 12 7 0 5 47 : 25 21
6. Framoz Rousínov 12 6 0 6 43 : 34 18
7. SK Slatina 12 5 2 5 13 : 16 17
8. AFK Tišnov 12 4 2 6 24 : 27 14
9. FC Bučovice 12 3 0 9 20 : 51 9
10. FK Kunštát 12 3 0 9 14 : 49 9
11. AFK Letovice 12 2 0 10 14 : 72 6
12. SK Slavkov u Brna 12 0 0 12 7 : 61 0
Kanonýři: 14 - Vaňous (Kuřim), Zikl Tomáš (Židenice), 13 - Šimek (Kuřim), 12 - Křivánek (Rousínov), Židlík (Bučovice)

I. třída starších žáků skupina B
12.kolo
Kohoutovice - Vojkovice 0:1 (0:1)

Branka: Uher Daniel
Baník Zbýšov - Tatran Starý Lískovec 2:3 (2:2)
Branky: Foral 2 - Voborník, Pfeiffer, Vránek
Moravský Krumlov - Nikolčice 3:0
Branky: Hudec, Sobotka, Vejvalka
Tasovice - Zastávka
Moravská Slavia Brno - Velké Pavlovice 3:0
Branky: Korda, Volf, Štěrba
Tabulka
1. FC Moravský Krumlov 12 9 3 0 27 : 9 30
2. SK Vojkovice 12 9 2 1 27 : 8 29
3. FC Ivančice 11 7 2 2 29 : 12 23
4. Čechie Zastávka 11 5 2 4 17 : 11 17
5. Tatran Kohoutovice 12 5 2 5 18 : 13 17
6. Tatran Starý Lískovec 12 4 5 3 27 : 24 17
7. Baník Zbýšov 12 4 4 4 31 : 22 16
8. FC Miroslav 11 4 2 5 15 : 16 14
9. Sokol Tasovice 11 3 2 6 16 : 22 11
10. Slavoj Velké Pavlovice 12 3 1 8 13 : 29 10
11. Družstevník Nikolčice 12 2 2 8 14 : 25 8
12. SK Moravská Slavia Brno 12 1 1 10 13 : 56 4
Kanonýři: 11 - Torčík (Vojkovice), 10 - Foral (Zbýšov), Jacko Tomáš (Ivančice), 9 - Lagron (St. Lískovec)

I. třída mladších žáků - skupina B
12.kolo
Kohoutovice - Vojkovice 4:0 (2:0)

Branky: Pavliš Michal 3 (1 z PK), Nguyen Jan
Baník Zbýšov - Tatran Starý Lískovec 4:5 (3:2)
Branky: Eliseev 2, Sakánek, Kozel - Šidlo 3, Vítek, Košulič
Moravský Krumlov - Nikolčice 0:0
Tasovice - Zastávka
Moravská Slavia Brno - Velké Pavlovice 8:0

Branky: Blažek 2, Smetana 2, Krauz, Polák, Růžička, Švec
Tabulka
1. Tatran Kohoutovice 12 9 2 1 38 : 4 29
2. Družstevník Nikolčice 12 9 2 1 42 : 10 29
3. Tatran Starý Lískovec 12 8 1 3 41 : 18 25
4. FC Moravský Krumlov 12 8 1 3 28 : 7 25
5. FC Ivančice 11 6 3 2 38 : 13 21
6. SK Moravská Slavia Brno 12 6 1 5 25 : 17 19
7. Baník Zbýšov 12 5 0 7 30 : 28 15
8. Čechie Zastávka 11 5 0 6 19 : 20 15
9. SK Vojkovice 12 4 0 8 18 : 35 12
10. Slavoj Velké Pavlovice 12 3 0 9 14 : 48 9
11. Sokol Tasovice 11 1 1 9 3 : 50 4
12. FC Miroslav 11 0 1 10 5 : 51 1
Kanonýři: 20 - Bartl (Nikolčice), 13 - Novák (Ivančice), 10 - Frank (Nikolčice)

I. třída starších žáků - skupina C
12.kolo
FK Baník Dubňany - Kyjov 1:2 (1:0)
Branky: Filipenský - Rubík 2
Bzenec - Ždánice 2:1 (2:0)
Branky: Novák Ondřej, Trnka Vít - Poloucky Ondřej
Mutěnice - Břeclav B 6:1
Branky: Prčík 3, Růžička - vlastní 2, Jančálek
Ratíškovice - Hovorany 3:0
Branky: Kordula 3
Velká n.V. - Veselí B 0:0
Velké Bílovice - Hodonín-Šardice C 1:3
Branky: Valenta - Konečný, Pospíšil, Ujčík
Tabulka
1. 1. FC Kyjov 12 10 1 1 62 : 10 31
2. FK Mutěnice 12 9 1 2 33 : 13 28
3. MSK Břeclav B 12 8 1 3 45 : 18 25
4. RSM Hodonín-Šardice C 12 8 1 3 43 : 17 25
5. Kordárna Velká nad Veličkou 12 7 2 3 27 : 13 23
6. FK Baník Ratíškovice 12 5 2 5 19 : 22 17
7. KOVO Ždánice 12 4 3 5 20 : 16 15
8. Slovan Bzenec 12 3 2 7 19 : 39 11
9. FC Veselí nad Moravou B 12 2 4 6 12 : 39 10
10. FK Baník Dubňany 12 2 2 8 14 : 32 8
11. Velké Bílovice 12 1 3 8 4 : 43 6
12. ZEMAS Hovorany 12 1 2 9 14 : 50 5
Kanonýři: 24 - Polášek (Kyjov), 17 - Prčík (Mutěnice), 16 - Křižka (Kyjov)

I. třída mladších žáků - skupina C
12. kolo
FK Baník Dubňany - Kyjov 3:1 (1:0)

Branky: Ševčík 3 - Rubek
Bzenec - Ždánice 5:1 (2:0)
Branky: Polák Tomáš 2, Kalivoda Ondřej, Kosek Daniel, vlastní - Uhyrek Tomáš
Mutěnice - Břeclav B 4:0
Branky: Pavelka 3, Jagoš
Ratíškovice - Hovorany 12:0
Branky: Bábíček 3, Lokaj 3, Mačuda 2, Šural 2, Ros, Spěvák
Velká n.V. - Veselí B 1:2
Branky: Rumíšek - Janík, Žák
Velké Bílovice - Hodonín-Šardice C 1:14
Branky: Valenta - Jüstel 3, Bidmon 2, Klečka 2, Kůřil 2, Konečný, Parma, Trs, Vaverka, Vlček
Tabulka
1. FC Veselí nad Moravou B 12 10 2 0 65 : 6 32
2. RSM Hodonín-Šardice C 12 10 1 1 75 : 7 31
3. FK Mutěnice 12 10 1 1 65 : 9 31
4. MSK Břeclav B 12 8 1 3 32 : 23 25
5. FK Baník Dubňany 12 7 0 5 36 : 28 21
6. 1. FC Kyjov 12 6 1 5 47 : 18 19
7. FK Baník Ratíškovice 12 5 0 7 42 : 33 15
8. Kordárna Velká nad Veličkou 12 5 0 7 39 : 33 15
9. Slovan Bzenec 12 2 1 9 14 : 62 7
10. Velké Bílovice 12 2 1 9 10 : 80 7
11. ZEMAS Hovorany 12 1 2 9 13 : 74 5
12. KOVO Ždánice 12 1 0 11 20 : 85 3
Kanonýři: 28 - Robek (Kyjov), 17 - Růžička (Mutěnice), 13 - Bezůšek (Mutěnice), Ševčík (Dubňany)