Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenecké soutěže: Kyjov se odpoutal z poslední příčky přeboru

4. 4. 2010

Krajský přebor staršího dorostu
16. kolo
Rousínov - Starý Lískovec 0:1 (0:1), Vasylevský
Blansko - Kohoutovice 2:1 (1:1), Jarůšek, Sedláček - Ohniště
Kyjov - Boskovice 5:2 (1:2), Možíš 3, Basta, Sklenář - Osúch 2
1. SC Znojmo B - Moravský Krumlov 1:0 (0:0), Hladík
Kuřim - Mutěnice 2:4 (0:3), Kovařík, Stříž - Trávník 2, Brabík, Čepil
Břeclav B - ČAFC Židenice 4:0 (1:0), Herman, Kurial, Polášek, Vybíral
Tabulka
1. MSK Břeclav B 15 8 5 2 36 : 14 29
2. FK Apos Blansko 14 7 3 4 31 : 20 24
3. 1. SC Znojmo B 15 7 3 5 22 : 16 24
4. FC Sparta Brno B 14 7 2 5 28 : 21 23
5. Tatran Starý Lískovec 14 7 2 5 25 : 35 23
6. FK Mutěnice 15 6 3 6 33 : 29 21
7. FC Moravský Krumlov 15 6 2 7 19 : 26 20
8. RSM Hodonín-Šardice 14 5 4 5 16 : 20 19
9. ČAFC Židenice Brno 14 6 0 8 19 : 23 18
10. Tatran Kohoutovice 15 5 3 7 18 : 26 18
11. 1. FC Kyjov 15 5 3 7 23 : 35 18
12. Framoz Rousínov 14 5 2 7 26 : 24 17
13. FC Kuřim 15 4 4 7 21 : 23 16
14. FC Forman Boskovice 15 4 4 7 21 : 26 16
Kanonýři: 10 - Benda (Rousínov), 9 - Jarůšek (Blansko), Možíš (Kyjov), 8 - Švéda (Rousínov)

Krajský přebor mladšího dorostu
16. kolo
Rousínov - Starý Lískovec 3:0 (3:0), Půček 2, Sedláček
Blansko - Kohoutovice 3:0 (2:0), Trtílek 3
Kyjov - Boskovice 2:0 (0:0), Gebhart 2
1. SC Znojmo B - Moravský Krumlov 4:1 (2:0), Hověz, Kahaj, Pham, Zifčák - Černý
Kuřim - Mutěnice 1:1 (0:0), Šnyrch - Šmíd
Břeclav B - ČAFC Židenice 14:0 (5:0), Ferbar 3, Matěvski 3, Černín 3, Dobšíček 2, Ivančic 2, Forman. ČK: Kocman (ČAFC) 
Tabulka
1. 1. SC Znojmo B 15 14 0 1 56 : 6 42
2. FK Apos Blansko 14 12 0 2 58 : 8 36
3. RSM Hodonín-Šardice 14 9 2 3 38 : 16 29
4. FC Sparta Brno B 14 8 4 2 48 : 15 28
5. MSK Břeclav B 15 8 1 6 35 : 26 25
6. Framoz Rousínov 14 6 3 5 28 : 21 21
7. FC Forman Boskovice 15 6 2 7 25 : 40 20
8. FC Moravský Krumlov 15 6 1 8 29 : 35 19
9. ČAFC Židenice Brno 14 4 4 6 20 : 41 16
10. Tatran Kohoutovice 15 4 3 8 27 : 42 15
11. 1. FC Kyjov 15 4 1 10 22 : 57 13
12. FC Kuřim 15 3 3 9 25 : 49 12
13. Tatran Starý Lískovec 14 2 2 10 18 : 52 8
14. FK Mutěnice 15 1 4 10 15 : 36 7
Kanonýři: 21 - Sedlák (Blansko), 19 - Hověz (1. SC Znojmo B), 12 - Reška (Hodonín-Šardice B)
 
I. třída dorostu - skupina A
16. kolo

Sn Brno - Mor.Sl. Brno 2:5 (2:2), Tomi 2 - Ferko 3, Bilík, Pauzr
Rudice - Medlánky 4:2 (1:1), Gromský 2, Gromský, Sehnal - Peterek, Vaněk
Újezd - Líšeň B 0:5 (0:3), Kučera 2, Walla, Čermák, Čoupek
Tišnov - Čebín 2:0 (1:0), Pospíšil, Smolík
Vyškov B - Letovice 3:1 (1:1), Gottvald, Kuběnský, Matoušek - Bednář
Slatina - Rájec-Jestřebí 7:0 (2:0), Bělehrádek 3, Polák 2, Musálek, Nguyen
Svratka Brno - Kunštát 4:1 (1:1), Bitto 2, Pelikán, Reigel - Sojka
Tabulka
1. SK Slatina 15 12 2 1 70 : 11 38
2. FC Svratka Brno 15 9 5 1 38 : 15 32
3. MKZ Rájec-Jestřebí 15 9 2 4 36 : 28 29
4. SK Moravská Slavia Brno 15 8 4 3 34 : 18 28
5. Rudice 15 8 2 5 38 : 24 26
6. SK Rostex Vyškov B 15 8 2 5 33 : 24 26
7. AFK Tišnov 15 8 2 5 36 : 30 26
8. FC Medlánky 15 7 1 7 42 : 36 22
9. FC Čebín 15 6 0 9 16 : 51 18
10. SK Líšeň B 15 4 3 8 35 : 39 15
11. FK Kunštát 15 4 1 10 33 : 49 13
12. FC Slovan Brno 15 4 1 10 15 : 34 13
13. SK Újezd u Brna 15 3 1 11 24 : 44 10
14. AFK Letovice 15 2 0 13 11 : 58 6
Kanonýři: 19 - Bělehrádek (Slatina), 12 - Jarůšek (Medlánky), 10 - Flamich (Tišnov), Kučera (Rudice)
 
I. třída dorostu - skupina B
16. kolo

Dobšice - Zastávka 2:2 (2:0)
H. Kounice - Tasovice 2:1 (2:0), Fendrych, Kohout - Dítě
Novosedly - Přímětice 3:1 (2:0), Štyks 2, Bárta - Kráčman. ČK: Štyks (Novosedly) 
Únanov - Zbýšov 1:0 (0:0), Hruška
Prosiměřice - Miroslav 2:5 (1:2), Ježek, Zimmermann - Iran 2, Šťastný 2, Dřevo
Hrušovany - Měnín 3:0 (1:0), Hostínek 3
Ivančice - Pohořelice 2:0 (2:0), Gruna, Vokurek
Tabulka
1. FC Miroslav 15 10 2 3 50 : 25 32
2. Sokol Pohořelice 15 10 2 3 42 : 21 32
3. FC Ivančice 15 8 4 3 30 : 17 28
4. Baník Zbýšov 15 8 3 4 44 : 25 27
5. Sokol Tasovice 15 7 5 3 48 : 22 26
6. Sokol Novosedly 15 7 5 3 39 : 29 26
7. Sokol Přímětice 15 6 6 3 38 : 20 24
8. A.S.A. ES Únanov 15 7 2 6 27 : 20 23
9. Horní Kounice 15 4 6 5 19 : 32 18
10. Čechie Zastávka 15 4 5 6 25 : 41 17
11. Sokol Dobšice 15 5 1 9 30 : 39 16
12. SK Měnín 15 4 1 10 23 : 53 13
13. Sokol Prosiměřice 15 2 1 12 25 : 50 7
14. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 15 1 1 13 20 : 66 4
Kanonýři: 17 - Dítě (Tasovice), Zimmermann (Prosiměřice), 16 - Šrajtl (Zbýšov), 15 - Slezák (Pohořelice)
 
I. třída dorostu - skupina C
16. kolo
Velké Pavlovice - Hovorany 1:0 (0:0), Pohl
Hustopeče - Vel.Bílovice 3:2 (0:1), Weiss 2, Havel - Tetur 2
Bučovice - Dolní Bojanovice 3:3 (1:2), Navrátil 2, Havránek - Pospíšil 2, Geschvander
Dubňany - Dambořice 1:1 (0:0), Michna - Drmela
Bzenec - Letonice 3:0 (2:0), Andrýsek, Kratina, Polách
Vacenovice - Podluží 0:3 (0:3), Mikosa, Mlýnek, Petřík
Ratíškovice - Rohatec 6:3 (3:3), Bábíček 4, Kordula, Marcián - Vinklárek 2, Kolařík
Tabulka
1. FK Baník Ratíškovice 15 12 0 3 84 : 23 36
2. ZEMAS Hovorany 15 11 2 2 44 : 20 35
3. Slovan Bzenec 15 10 0 5 42 : 18 30
4. Dolní Bojanovice 15 8 3 4 41 : 22 27
5. Sokol Dambořice 15 8 2 5 56 : 29 26
6. FC Hustopeče 15 7 5 3 33 : 31 26
7. FC Bučovice 15 7 4 4 35 : 27 25
8. FK Baník Dubňany 15 7 2 6 38 : 29 23
9. Slavoj Velké Pavlovice 15 6 4 5 26 : 18 22
10. Velké Bílovice 15 7 1 7 43 : 51 22
11. Letonice 15 4 1 10 35 : 52 13
12. Sokol Podluží 15 2 2 11 20 : 58 8
13. Slavoj Rohatec 15 2 2 11 19 : 71 8
14. SK Mogul Vacenovice 15 0 0 15 15 : 82 0
Kanonýři: 31 - Bábíček (Ratíškovice), 22 - Baťa (Dubňany), 19 - Osička (Vel.Bílovice)