Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žákovské soutěže: Kyjov vede I. třídu starších už o pět bodů

11. 4. 2010

Krajský přebor žáků - starší
15. kolo
Blansko - Hustopeče 3:1 (0:1)

Branky: Zouhar 2, Skoupý - Drábek
Bystrc - Lanžhot nesehráno
Svratka Brno - Brno C 1:1 (1:0)

Branky: Pavlík - Slavík
Hodonín-Šardice B - Veselí 3:2 (2:0)
Branky: Janás, Kokeš, Matuška - Chytka, Kurečka
Sparta Brno B - 1. SC Znojmo B 0:0
Líšeň - Vyškov B 0:1 (0:1)
Branka: Neděla
Hrušovany - Boskovice 4:2 (0:1)
Branky: Juriga 2, Kuna, Novotný - Živný 2
Tabulka
*1.*Bystrc*14*12*1*1*58:15*37*
*2.*Brno C*15*10*4*1*61:20*34*
*3.*Boskovice*15*10*0*5*44:26*30*
*4.*1. SC Znojmo B*15*9*3*3*31:18*30*
*5.*Svratka Brno*15*8*4*3*30:13*28*
*6.*Líšeň*15*7*2*6*35:15*23*
*7.*Hodonín-Šardice B*15*7*2*6*34:32*23*
*8.*Vyškov B*15*7*1*7*23:27*22*
*9.*Blansko*15*6*1*8*27:41*19*
*10.*Sparta Brno B*15*5*3*7*33:38*18*
*11.*Hrušovany*15*4*0*11*18:60*12*
*12.*Veselí*15*2*3*10*13:36*9*
*13.*Lanžhot*14*2*3*9*15:44*9*
*14.*Hustopeče*15*1*1*13*12:49*4*
Kanonýři: 14 - Kabeláč (Bystrc), 12 - Vejmělek (Brno C), 11 - Adamec (Hodonín-Šardice B), Gerlinger (Bystrc), Pospíšil (Bystrc), Zouhar (Blansko), Štindl (Boskovice)

Krajský přebor žáků - mladší
15. kolo
Blansko - Hustopeče 13:0 (8:0)

Branky: Loula 4, Blažek 2, Vintr 2, Zmeko 2, Maňoušek, Souček, Šíbl
Bystrc - Lanžhot nesehráno
Svratka Brno - Brno C 1:0 (0:0)

Branka: Grůza
Hodonín-Šardice B - Veselí 3:0 (1:0)
Branky: Hykš, Kratochvíl, Ondroušek
Sparta Brno B - 1. SC Znojmo B 7:1 (1:1)
Branky: Šmíd 4, Urbánek 2, Pešta - Bastl
Líšeň - Vyškov B 8:1 (3:1)
Branky: Knetig 3, Klein 2, Kunc, Neděla, Zouhar - Pavlík
Hrušovany - Boskovice 0:5 (0:2)
Branky: Minx 2, Novák 2, Grenar
Tabulka
*1.*Svratka Brno*15*15*0*0*121:8*45*
*2.*Blansko*15*12*1*2*97:14*37*
*3.*Sparta Brno B*15*12*1*2*56:13*37*
*4.*Líšeň*15*10*1*4*80:16*31*
*5.*Bystrc*14*10*0*4*70:18*30*
*6.*Hodonín-Šardice B*15*9*1*5*54:16*28*
*7.*Brno C*15*7*1*7*49:22*22*
*8.*Veselí*15*7*1*7*36:28*22*
*9.*Boskovice*15*6*3*6*50:47*21*
*10.*Vyškov B*15*4*1*10*24:86*13*
*11.*1. SC Znojmo B*15*3*1*11*20:58*10*
*12.*Hustopeče*15*2*1*12*17:72*7*
*13.*Hrušovany*15*1*0*14*5:112*3*
*14.*Lanžhot*14*0*0*14*2:171*0*
Kanonýři: 33 - Miker (Svratka Brno), 23 - Vintr (Blansko), 22 - Fessl (Svratka Brno)
 
I. třída žáků starších - skupina A
13. kolo
Židenice - Bystrc 3:4

Branky: Hrnčiar, Svačina, Zourek - Hála, Juříček, Kocman, Pivoňka, ČK: Pavka – Juříček Tomáš
Sn Brno - Kuřim 1:1
Branky: Lacko - Doležal
Letovice - Soběšice 5:4
Branky: Dvořák 2, Hrdý 2, Zatloukal - Šmíd 2, Isaid, Kubíček
Bučovice - Slavkov 1:0
Branka: Milan
Rousínov - Tišnov 1:1
Branky: Hrabal - Jakeš
Slatina - Kunštát 6:0
Branky: Leasure 2, Bui, Herůdek, Phan, Vala
Tabulka
*1.*Bystrc*13*11*1*1*54:17*34*
*2.*Kuřim*13*9*3*1*33:13*30*
*3.*Sn Brno*13*8*2*3*35:18*26*
*4.*Rousínov*13*7*2*4*37:15*23*
*5.*Židenice*13*7*2*4*40:24*23*
*6.*Bučovice*13*6*2*5*17:30*20*
*7.*Slatina*13*5*3*5*32:25*18*
*8.*Soběšice*13*4*3*6*41:39*15*
*9.*Letovice*13*4*3*6*25:34*15*
*10.*Slavkov*13*2*1*10*20:45*7*
*11.*Kunštát*13*1*2*10*16:47*5*
*12.*Tišnov*13*1*2*10*13:56*5*
Kanonýři: 14 - Šmíd (Soběšice), 13 - Kuda (Slavkov), 11 - Machálek (Židenice), Zezula (Soběšice)

I. třída žáků mladších - skupina A
13. kolo
Židenice - Bystrc 3:3

Branky: Zikl 2, Pokorný - Buček, Sadílek, Šplíchal
Sn Brno - Kuřim 3:1
Branky: Mižigár, Pavlištík, Sajed - Musil
Letovice - Soběšice 0:11
Branky: Novotný 5, Bílek 3, Bitto, Komínek, Tyc
Bučovice - Slavkov 4:1
Branky: Buriánek, Jetelina, Sokola, Židlík - Smetana
Rousínov - Tišnov 1:3
Branky: Světelský - Feifer 2, Antonín
Slatina - Kunštát 1:0
Branka: Ťujík
Tabulka
*1.*Židenice*13*11*1*1*59:14*34*
*2.*Sn Brno*13*11*1*1*48:12*34*
*3.*Kuřim*13*10*0*3*62:13*30*
*4.*Bystrc*13*8*2*3*42:19*26*
*5.*Soběšice*13*8*0*5*58:25*24*
*6.*Slatina*13*6*2*5*14:16*20*
*7.*Rousínov*13*6*0*7*44:37*18*
*8.*Tišnov*13*5*2*6*27:28*17*
*9.*Bučovice*13*4*0*9*24:52*12*
*10.*Kunštát*13*3*0*10*14:50*9*
*11.*Letovice*13*2*0*11*14:83*6*
*12.*Slavkov*13*0*0*13*8:65*0*
Kanonýři: 14 - Vaňous (Kuřim), Zikl Tomáš (Židenice), 13 - Bílek (Soběšice), Šimek (Kuřim), Židlík (Bučovice), 12 - Křivánek (Rousínov), Zikl Martin (Židenice)
 
I. třída žáků starších - skupina B
13. kolo
Mor.Sl. Brno - Miroslav 2:3
Branky: Suler, Šeda - Pokorný 2, Pelech
Velké Pavlovice - Tasovice 2:1
Branky: Hovězák, Plot - Lapeš
Zastávka - Kohoutovice 2:2
Branky: Klement 2 - Rumler 2
Vojkovice - Zbýšov
Starý. Lískovec - Moravský Krumlov 1:3

Branky: Pfeiffer, vlastní - Houdek, Sobotka
Nikolčice - Ivančice 1:1
Branky: Chloupek - Jacko
Tabulka
*1.*Mor. Krumlov*13*10*3*0*30:10*33*
*2.*Ivančice*13*8*3*2*31:13*27*
*3.*Vojkovice*12*8*2*2*26:11*26*
*4.*Kohoutovice*13*6*3*4*23:14*21*
*5.*Zastávka*13*6*3*4*21:13*21*
*6.*St. Lískovec*13*4*5*4*28:27*17*
*7.*Miroslav*13*5*2*6*18:19*17*
*8.*Zbýšov*12*4*4*4*31:22*16*
*9.*Vel.Pavlovice*13*4*1*8*15:30*13*
*10.*Tasovice*13*3*2*8*17:26*11*
*11.*Nikolčice*13*2*3*8*15:26*9*
*12.*Mor.Sl. Brno*13*1*1*11*15:59*4*
Kanonýři: 11 - Torčík (Vojkovice), 10 - Foral (Zbýšov), Jacko Tomáš (Ivančice), 9 - Lagron (St. Lískovec)

I. třída žáků mladších - skupina B
13. kolo
Mor.Sl. Brno - Miroslav 3:0

Branky: Smetana 3
Velké Pavlovice - Tasovice 3:1
Branky: Pálka 2, Michna - Lapeš
Zastávka - Kohoutovice 0:5
Branky: Hála, Mareš, Máčka, Sachinidis, Čermák
Vojkovice - Zbýšov
St. Lískovec - Mor. Krumlov 1:0

Branka: Šidlo
Nikolčice - Ivančice 2:1
Branky: Frank, Vintrlík - Krystinek
Tabulka
*1.*Kohoutovice*13*10*2*1*43:4*32*
*2.*Nikolčice*13*10*2*1*44:11*32*
*3.*St. Lískovec*13*9*1*3*42:18*28*
*4.*Mor. Krumlov*13*8*1*4*28:8*25*
*5.*Ivančice*13*7*3*3*42:17*24*
*6.*Mor.Sl. Brno*13*7*1*5*28:17*22*
*7.*Zastávka*13*6*0*7*23:27*18*
*8.*Zbýšov*12*5*0*7*30:28*15*
*9.*Vojkovice*12*4*0*8*18:35*12*
*10.*Vel.Pavlovice*13*4*0*9*17:49*12*
*11.*Tasovice*13*1*1*11*6:57*4*
*12.*Miroslav*13*0*1*12*7:57*1*
Kanonýři: 20 - Bartl (Nikolčice), 13 - Novák (Ivančice), 11 - Frank (Nikolčice)
 
I. třída žáků starších - skupina C
13. kolo
Dubňany - Mutěnice 1:1

Branky: Blaha - Cupák
Kyjov - Velké Bílovice 4:1
Branky: Křižka 2, Polášek, Sedlák - Růžičková
Hodonín-Šardice C - Velká n.V. 1:1
Branky: Konečný - Kohůt
Veselí B - Bzenec 1:3
Branky: Grombíř - Novák 2, Seiranka
Ždánice - Ratíškovice 1:1
Branky: Goldman - Chladil, ČK: Koplík (R)
Hovorany - Břeclav B 0:3
Branky: Buťa, Krmíček, Čapka
Tabulka
*1.*Kyjov*13*11*1*1*66:11*34*
*2.*Mutěnice*13*9*2*2*34:14*29*
*3.*Břeclav B*13*9*1*3*48:18*28*
*4.*Hodonín-Šardice C*13*8*2*3*44:18*26*
*5.*Velká n.V.*13*7*3*3*28:14*24*
*6.*Ratíškovice*13*5*3*5*20:23*18*
*7.*Ždánice*13*4*4*5*21:17*16*
*8.*Bzenec*13*4*2*7*22:40*14*
*9.*Veselí B*13*2*4*7*13:42*10*
*10.*Dubňany*13*2*3*8*15:33*9*
*11.*Vel.Bílovice*13*1*3*9*5:47*6*
*12.*Hovorany*13*1*2*10*14:53*5*
Kanonýři: 25 - Polášek (Kyjov), 18 - Křižka (Kyjov), 17 - Prčík (Mutěnice)
 
I. třída žáků mladších - skupina C
13. kolo
Dubňany - Mutěnice 0:5

Branky: Pavelka 2, Bezůšek, Varmuža, Švagerka
Kyjov - Velké Bílovice 4:0
Branky: Hrabec, Pintera, Plašil, Robek
Hodonín-Šardice C - Velká n.V. 5:0
Branky: Klečka, Kordula, Mokruša, Vaverka, Vlček
Veselí B - Bzenec 8:1
Branky: Janík 3, Kristoň 3, Žák 2 - Kalivoda
Ždánice - Ratíškovice 0:5
Branky: Lokaj 3, Hrbáček, Mačuda
Hovorany - Břeclav B 0:11
Branky: Myslík 5, Kocian 3, Beneš, Poláček, Salajka
Tabulka
*1.*Veselí B*13*11*2*0*73:7*35*
*2.*Hodonín-Šardice C*13*11*1*1*80:7*34*
*3.*Mutěnice*13*11*1*1*70:9*34*
*4.*Břeclav B*13*9*1*3*43:23*28*
*5.*Kyjov*13*7*1*5*51:18*22*
*6.*Dubňany*13*7*0*6*36:33*21*
*7.*Ratíškovice*13*6*0*7*47:33*18*
*8.*Velká n.V.*13*5*0*8*39:38*15*
*9.*Bzenec*13*2*1*10*15:70*7*
*10.*Vel.Bílovice*13*2*1*10*10:84*7*
*11.*Hovorany*13*1*2*10*13:85*5*
*12.*Ždánice*13*1*0*12*20:90*3*
Kanonýři: 30 - Robek (Kyjov), 17 - Růžička (Mutěnice), 14 - Bezůšek (Mutěnice)